IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уебит Инвестмънт Нетуърк (WIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Тази сериозна печалба на обещания ли се основава и кога ще бъде..

    Моля не продавайте тази прекрасна инвестиция..След 3-4 ГОДИНИ МОЖЕ ДА ИМАТЕ дивиденти..
    Вместо да се присмиваш, по - добре се моли в следващите 3 години, да не хрумне на някой мениджър на пенсиооните дружества да каже - " продавайте акциите " на някое от така наречените дивидентни дружества, сред които и МЦХ и ХЕС - прекрасни дружества, но с акционери пенсиооните дружества. Тогава дивидентът няма да ти помогне и да спре срива на акциите с 50 процента.

    Грешката на всеки човек на земята е, че рано или късно започва да се мисли за велик ( инвеститор, държавник, или какъвто е там ) и накрая прави фатални грешки.
    И аз съм човек, следователно, много е вероятно да не ми се размине да направя фатална грешка , само се надявам да не е скоро
    Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
      Голям смях е тук... Коефициент на презаписване 2,43 и сега ще си строшат бутоните на клавиатурите да натискат "SELL"!
      Той човека каза, че не иска спекуланти и те обидени напускат

      Коментар


      • Кога ще кажат в коя от 5-те компании каква сума са вкарали, какъв дял са придобили...?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Голям смях е тук... Коефициент на презаписване 2,43 и сега ще си строшат бутоните на клавиатурите да натискат "SELL"!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Тази сериозна печалба на обещания ли се основава и кога ще бъде..

            Моля не продавайте тази прекрасна инвестиция..След 3-4 ГОДИНИ МОЖЕ ДА ИМАТЕ дивиденти..
            За бога братя не продавайте ха ха ​​​​​​​

            Коментар


            • Тази сериозна печалба на обещания ли се основава и кога ще бъде..​​​​​​​

              Моля не продавайте тази прекрасна инвестиция..След 3-4 ГОДИНИ МОЖЕ ДА ИМАТЕ дивиденти..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                Започна ли разбалончването? Време беше.
                Сега къде, назад към природата.
                Като нищо може да откъне едни цени от половина кинта, хаирлия да е
                Наиграха се, да. Айде първо по левче, след това и повече Хаха

                Коментар


                • Започна ли разбалончването? Време беше.
                  Сега къде, назад към природата.
                  Като нищо може да откъне едни цени от половина кинта, хаирлия да е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение

                    Ми, като играеш с репа ти се налага да затваряш бързо.
                    Аз нямам репа и мога да си позволя да почакам за по - големичък процент печалба
                    Мне, репата са ми ок. 10% спрямо СК, така че не това е причината. Основната е че тия дни беше прието лимита за Бийм пазара да се вдигне на 8 млн. евро, а тук ясно заявиха че когато това стане ще направят ново увеличение на капитала. Т.е. това са едни нови 10 млн. лв. които ще търсят. Мисля че жокера е достатъчен
                    Успех!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                      Ами и останалите имат прогнози, но трябва да се чете.
                      Е ясно, че трябва да се чете.Интересуваше ме твоето мнение
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • С фойерверки, с пушеци като за рок звезди, с драматична музика и удари на гонг така протече денят на откриването на Международния форум за иновации и технологии Webit Impact Forum в София Тех Парк. Водещият на откриването - основателят на Webit д-р Пламен Русев поздрави гостите на форума от над 70

                        Коментар


                        • разбира се, че няма гаранция за нищо. Така работи venture capital бизнеса- повече риск, но и възможност за печалба в пъти.
                          Не е подходяща инвестиция, ако търсиш сигурност и спокойствие.

                          Коментар


                          • Тази сериозна печалба на обещания ли се основава и кога ще бъде..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Аз пък не виждам как някой на сляпо ще издържи 3-4 г. една акция без доходност и да гледа как ще се появяват нови възможности..
                              Много е просто. Като имам в портфейла си няколко дивидентни акции, нямам проблем да държа нещо три години без дивидент, но с очакване за сериозна капиталова печалба.
                              Last edited by wild at heart; 29.06.2022, 17:25.

                              Коментар

                              Working...
                              X