IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение
    Направи една тема "място за чудене'" и зухен там. А тука льошен
    Този се чуди във всички теми. Ма само се чуди.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin

      Не ми го топли, чудя се на акъла на маймунките просто
      Направи една тема "място за чудене'" и зухен там. А тука льошен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

        Защо мислиш, че този някой не е бил с парите по сметката?
        Или мислиш, че няма на борсата хора с доста повече пари?
        Ако имаше, нямаше да е с обеми на квартална бакалия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

          И на мен ми изискваха кеш пара, на сметката. Явно има по-равни, амаааааа защо "органите" не се сезират? Щото някой си се изхитрил и записал 500 000,
          Защо мислиш, че този някой не е бил с парите по сметката?
          Или мислиш, че няма на борсата хора с доста повече пари?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Има ли усредняване - значи някой вече е на загуба и не смее да си признае дори пред себе си
            И да е някой на загуба това по какъв начин топли сърцето ти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              На 6.05 добре ли е ? Класиран, успях да закача ! С тези от миналия ден средната ми идва на 5.82лв.
              Има ли усредняване - значи някой вече е на загуба и не смее да си признае дори пред себе си

              Коментар


              • С този Beam пазар и тези практики, догодина някъде ще изгърми сериозно. Видя се, че има глад за подобни артишки и пробойни в системата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Теоретично много неща са възможни, но по важното е какво реално се случва ! На мен платформата на Карол не ми позволява да излизам на червено. А това с гаранцията от налични книжа как го виждаш, че е възможно не знам, освен ако не направиш репо.
                  И на мен ми изискваха кеш пара, на сметката. Явно има по-равни, амаааааа защо "органите" не се сезират? Щото някой си се изхитрил и записал 500 000, пък за другите трохички. Това не е случайна работа, явно е имало инфо с колко тече презаписването, абе ясно е. Ама време е тези практики да се намалят, нали?

                  Коментар


                  • Ех сте и вие - да не вярвате на честната дума!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                      Наредба 38


                      "Освен ако" е широко понятие, което отваря вратата за едни, а за други не.
                      При Карол вече не може ли да се излиза на червено в рамките на деня? Не приемат ли като гаранция процент от наличните книжа?
                      Теоретично много неща са възможни, но по важното е какво реално се случва ! На мен платформата на Карол не ми позволява да излизам на червено. А това с гаранцията от налични книжа как го виждаш, че е възможно не знам, освен ако не направиш репо.

                      Коментар


                      • Ами, освен да отидем на гости на човека от Плевен да го питаме какво е удостоверил, хем да почерпи.
                        Или на някой друг, знаем им адресите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                          Наредба 38


                          "Освен ако" е широко понятие, което отваря вратата за едни, а за други не.
                          При Карол вече не може ли да се излиза на червено в рамките на деня? Не приемат ли като гаранция процент от наличните книжа?
                          Също така интересен момент е и самото удостоверяване... Не е казано по никакъв начин с какво се удостоверява, хвърчащ лист с подпис, акредитив, банкова гаранция, налични акции. Тука мъглата става доста гъста, а пътя хлъзгав...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Хубаво би било да се направи такава проверка, всички имаме съмнения.
                            И не само КФН. Защо и данъчните да не проверят тези средства с платен данък ли са? Има варианти, стига да има желание..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Мисля, че вече не е по преценка на ИП, а всички изискват наличен кеш. Навремето с Трейс не беше така и всеки си подаваше поръчки за каквато сума пожелае.
                              Наредба 38
                              Чл. 64. (1) Инвестиционният посредник изисква от клиент, който подава нареждане за покупка на финансови инструменти, да му предостави паричните средства, необходими за плащане по сделката - предмет на нареждането, при подаване на нареждането, освен ако клиентът удостовери, че ще изпълни задължението си за плащане.
                              "Освен ако" е широко понятие, което отваря вратата за едни, а за други не.
                              При Карол вече не може ли да се излиза на червено в рамките на деня? Не приемат ли като гаранция процент от наличните книжа?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                                Това е по преценка на ИП. Трейс като бе оценено на ИПО на десетки милярди/по спомен/ ,в БГ няма толкова кеш.
                                Мисля, че вече не е по преценка на ИП, а всички изискват наличен кеш. Навремето с Трейс не беше така и всеки си подаваше поръчки за каквато сума пожелае.

                                Коментар

                                Working...
                                X