IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кога да очакваме увеличение на капитала.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

      Първо ebag е в процес на набиране на капитал. Въпросът е колко ще запише Ейч Ар Кепитъл.
      Чехът има опция да купи цялото дружство в следващите години, като дори има формула за това.
      Приходите за ebag се очаква да възлязат на 80-100 милиона за 2022 г., а бъдещата сделка ще се осъществи на резултатите за последните 12 месеца.
      Прочетете малко, плс, след което посмятайте. Лично аз съжалявам, че купих малко количество дори и на 6 лева. Имам и не е препоръка
      Ако сте акционер като мен - пазарувайте от ebag и стискайте здраво акциите
      Това за опцията на чеха го знаем,също знаем че приходите за миналата година на онлайн търговеца са над 36мил знаем още че за януари тази година имат 35процента ръст на поръчките.Това което не знаем е на колко ще бъде оценена на въпросният тур от набирането на капитал ,и че могат да достигнат 80-100мил приходите за 22година.Това което аз мога да кажа е едно голямо ДАНО!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        Аз като акционер много бих се радвал ако е така,само че това къде го пише дай линк?
        Първо ebag е в процес на набиране на капитал. Въпросът е колко ще запише Ейч Ар Кепитъл.
        Чехът има опция да купи цялото дружство в следващите години, като дори има формула за това.
        Приходите за ebag се очаква да възлязат на 80-100 милиона за 2022 г., а бъдещата сделка ще се осъществи на резултатите за последните 12 месеца.
        Прочетете малко, плс, след което посмятайте. Лично аз съжалявам, че купих малко количество дори и на 6 лева. Имам и не е препоръка
        Ако сте акционер като мен - пазарувайте от ebag и стискайте здраво акциите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

          Само 20% от Ebag сигурно вече са повече от капитализацията. Вие въобще знаете ли какво говорите?
          Аз като акционер много бих се радвал ако е така,само че това къде го пише дай линк?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

            Само 20% от Ebag сигурно вече са повече от капитализацията. Вие въобще знаете ли какво говорите?
            Знаят само да завиждат и плюят.
            компанията е топ и в близката година ще го докажат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              То тъй става - с 4млн да си купиш 15 "справедлива стойност" е разтегливо понятие, без активи, с инвестиции в свързани фирми и балонясване с хвалби в собствените медии Туй, което не е относително - са кинтите, оскубани от вас тук хахахаха! А в тая групировка няма НИЩО, един бошлаф на изкуствено дишане - с малко червени пари от бащицата, Бог да го прости.
              Само 20% от Ebag сигурно вече са повече от капитализацията. Вие въобще знаете ли какво говорите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                "Себестойността на инвестициите на „Ейч Ар Кепитъл“ към края на 2021 г. се оценява на малко над 4,2 млн. лева, а справедливата стойност – на над 15 млн. лева, вижда се от отчета на дружеството за последното тримесечие на 2021 г."
                https://www.investor.bg/novini-i-ana...releva-348488/
                Пазарната капитализация е 25 милки......не може да се оплаче че не е добре оценена.
                То тъй става - с 4млн да си купиш 15 "справедлива стойност" е разтегливо понятие, без активи, с инвестиции в свързани фирми и балонясване с хвалби в собствените медии Туй, което не е относително - са кинтите, оскубани от вас тук хахахаха! А в тая групировка няма НИЩО, един бошлаф на изкуствено дишане - с малко червени пари от бащицата, Бог да го прости.

                Коментар


                • "Себестойността на инвестициите на „Ейч Ар Кепитъл“ към края на 2021 г. се оценява на малко над 4,2 млн. лева, а справедливата стойност – на над 15 млн. лева, вижда се от отчета на дружеството за последното тримесечие на 2021 г."
                  https://www.investor.bg/novini-i-ana...releva-348488/
                  Пазарната капитализация е 25 милки......не може да се оплаче че не е добре оценена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
                    Тук от 01.03.2022 все положителни новини се пишат за компанията, но за съжаление пазара не я оценява подобаващо! Жалко!!!
                    Венчър фондовете не са конюктурни компании. Натрупват се новините, натрупват се.....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Тук от 01.03.2022 все положителни новини се пишат за компанията, но за съжаление пазара не я оценява подобаващо! Жалко!!!

                      Коментар


                      • HR Capital инвестира 120 000 евро в българската платформа за растеж на операциите по приходи (RevOps) и анализи в областта на електронната търговия – Releva. Инвестиционният рунд се водеше от фонда New Vision 3 (NV3), като в него се включиха още Верто Инвест и няколко частни инвеститори. Привлечените средства ще бъдат използвани за увеличаване на оперативния потенциал и реализиране на глобалната стратегия на компанията.

                        Иновацията на Releva е базирана на изкуствен интелект, който в реално време може да предскаже следващата покупка на клиент и автоматично да изпрати високоперсонализирани съобщения. Основният клиент на компанията са eCommerce компании, които могат да използват технологията, за да скалират растежа и бизнеса си.
                        Според данни на компанията, размерът и потенциалите на пазара на електронна търговия, който Releva адресира, възлизат на близо $4.9 трилиона (за 2021 г.), като се очаква тази цифра да нарасне с 50% през следващите четири години, достигайки около 7.4 трилиона долара до 2025 г.

                        Христо Христов
                        Изпълнителен директор на Ейч Ар Кепитъл АД

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Много ми хареса оценката на Н.Василев за БИЙН пазара. с двете думи да сложиш каруцата пред коня.
                          ПЪРВО ПАЗАР, после пазар за стартъпи!
                          Над 60 милиона потънаха в БИЙН пазара! Много тъжно!
                          Е, тук не си прав. Първо за сумата, второ - за компаниите. Лично мнение - има поне 2 много читави, Ейч Ар е едната

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Тия вече смениха името веднъж, за да избягат от вкуса на провала - сега пак
                              Много ми хареса оценката на Н.Василев за БИЙН пазара. с двете думи да сложиш каруцата пред коня.
                              ПЪРВО ПАЗАР, после пазар за стартъпи!
                              Над 60 милиона потънаха в БИЙН пазара! Много тъжно!

                              Коментар


                              • Тия вече смениха името веднъж, за да избягат от вкуса на провала - сега пак

                                Коментар

                                Working...
                                X