IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Успех!
    Тук са "дълги пари" Но, на два уебинара вече са доста открити и коректни.Сами говорят за компаниите и не чакат въпроси. При това няма да правят набиране на капитала Че у наше БФБ така правят обикновено.Открити са само докато искат пари...после се "скриват"... Та на Ейч-а от ЕйчАр засега му давам висока оценка и съм му доверил част от пенсионния си фонд. Стискам му палци.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      В Доскорда казаха, че ще правят запис. И аз ще го изгледам, защото сега слушах и то с едно ухо и то не всичко. Баг-а казаха, че вече печели, което най ми хареса. Софрониев тръгва за изложение в Испания. Добри новини идват за Плъм и Смартокто.
      Успех!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Другото , което ми хареса, е че са се отказали от увеличението на капитала. Това "да съберем възмножно най много пари сега, пък после ще видим в какво ще инествиираме" не ми е харесвало никога...Тип Уебит..... Така че в това отношение са разумни.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • В Доскорда казаха, че ще правят запис. И аз ще го изгледам, защото сега слушах и то с едно ухо и то не всичко. Баг-а казаха, че вече печели, което най ми хареса. Софрониев тръгва за изложение в Испания. Добри новини идват за Плъм и Смартокто.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Появи се, но не говори за библиотекаро-сарайски полюции
            А запис ще има ли, че пропуснах ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Растат, печелят вече....това е важното...
              Имаше ли данни за е-баг - от чисто любопитство питам. Това (продажбата на хранителни стоки) няма как да е печеливш модел у нас след грипа, особено ако държавата реши да натисне цените, ерго маржовете надолу на веригите, които в момента правят главозамайващи печалби.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                А детето чудо на българската политтика появи ли се?
                Появи се, но не говори за библиотекаро-сарайски полюции
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • А детето чудо на българската политтика появи ли се?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                    За Чеха ли говориш..........нашите ще му продадат ли всичко ако се появи на хоризонта?Доколкото разбрах парите които биха получили само от това ще надвишат пазарната капитализация на HR ,разира са ако Ебаг продължи с това темпо
                    Растат, печелят вече....това е важното...
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Ех, както рекъл Манго, докато хвърлял лъжички кисело мляко сред вълните, ама ако пък се закваси морето, колко ядене ще има за циганетата

                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Добре,добре....Втори път....Дано да стане традиция.Аз съм доволен....E-bag....Plum....изчакване с увеличението на капитала... много добре.
                        Айде и в края на годината да излезне "онази" цел
                        За Чеха ли говориш..........нашите ще му продадат ли всичко ако се появи на хоризонта?Доколкото разбрах парите които биха получили само от това ще надвишат пазарната капитализация на HR ,разира са ако Ебаг продължи с това темпо
                        Last edited by спекуланта; 08.03.2023, 15:11.

                        Коментар


                        • Добре,добре....Втори път....Дано да стане традиция.Аз съм доволен....E-bag....Plum....изчакване с увеличението на капитала... много добре.
                          Айде и в края на годината да излезне "онази" цел
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Основателят на платформата eBAG Иван Александров гостува в Портфейл в ефира на Дарик радио

                            Коментар




                            • HR Capital

                              3 мин ·

                              На 08.03 от 13:30 ч. ще се проведе неформална среща с акционерите от типа "Питай ме всичко".
                              Предварителна регистрация за уебинара не е нужна.
                              В него ще участват Христо Христов - изпълнителен директор на HR Capital, Юлиан Софрониев – изпълнителен директор на Биодит и Иван Александров - изпълнителен директор на eBag.
                              Може да се включите от този линк:
                              https://us06web.zoom.us/j/83733432521
                              Очакваме Ви с всичките Ви въпроси!





                              Коментар


                              • https://manager.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%B...kh-dwuiFeOibf4
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X