IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Айде сега към цена 8лв за нова акция
    Айде първо да видим отчет...
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Готово.
      Айде сега към цена 8лв за нова акция

      Коментар


      • Готово.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • А Търговски регистър кога...?
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • HRC — Today at 12:16 PM
            след 2 седмици имаме борд, надяваме се да обявим цена на увеличението тогава и дата. Също така, ще имаме преоценката на портфолиото от последните рундове на еБаг, Истински мед и фондовете

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Айсбергче?
              Ре инвестираме?

              Коментар


              • Айсбергче?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Превели са ми дивидента...и то повече отколкото очаквах,баси....ама така е...който не чете...хубавото, е че изненадата се оказа приятна...
                  И на мен са го превели в Капман. Малко е, но като за първа година + сплит 3 за 1 мисля, че е добре. Да си пожелаем, догодина повече

                  Коментар


                  • Превели са ми дивидента...и то повече отколкото очаквах,баси....ама така е...който не чете...хубавото, е че изненадата се оказа приятна...
                    Last edited by B.Graham; 04.08.2022, 13:44.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • е тя т.2 може да се изпълни в последния борсов ден за годината и после пак ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Аз не знам от къде се появиха тези 8 лв и дали са от старите или са от новите.... но единствено с фундамент биха им се получили... компанииите от портфейла си вървят повече от. Прекрасно... аз лично очаквам преоценки с нетърпение!... прогнозата ми остава13 лв!( от старите)

                        За да не се питаме повече за 8те и 9те лв., че и от кои акции е заложената цена в ръста на компанията за 2022
                        ще го пейсна този материал положен под съпътстващата покана за ИОСИ на

                        - "Ейч Ар Кепитъл АД-София представи покана за свикване на Извънредно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 20-07-2022г. от 11:00 часа в гр. София "

                        с т 3,


                        Съветът на директорите на “Ейч Ар Кепитъл” АД предлага пред членовете на Съвета на директорите да бъдат поставени следните цели за 2022 год:
                        1. Набиране на допълнително финансиране в размер от минимум 1 000 000 евро за инвестиции на Дружеството.
                        2. В края на 2022 година цената за търгуване на акциите на Дружеството на БФБ да е над 8 лв. за една акция
                        3. Увеличение на печалбата на Дружеството за 2022 год. с 30 % спрямо финансовия резултат за 2021 год., като под печалба на Дружеството се има предвид печалбата за текущата година, в която не се включват ефектите от оценки на финансови активи и пасиви
                        Last edited by inta53; 03.08.2022, 23:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Ще ми е интересно на базата на какво ще стане 8 или 24 от старите? Виж 8 от старите е реално, даже вече беше - следя с интерес
                          Аз не знам от къде се появиха тези 8 лв и дали са от старите или са от новите.... но единствено с фундамент биха им се получили... компанииите от портфейла си вървят повече от. Прекрасно... аз лично очаквам преоценки с нетърпение!... прогнозата ми остава13 лв!( от старите)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Питах по долу, ама немА ответ;- за кои иде реч..., а писах 9,0 оти не е за спор "кога не се знае- знае ли се?"
                            Става модерно дасе правят а Мъск/Тесла на БФБ..... Аз само си викам "Дано".
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              С венчърите никога нищо не се знае

                              Питах по долу, ама немА ответ;- за кои иде реч..., а писах 9,0 оти не е за спор "кога не се знае- знае ли се?"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ще ми е интересно на базата на какво ще стане 8 или 24 от старите? Виж 8 от старите е реално, даже вече беше - следя с интерес
                                С венчърите никога нищо не се знае
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X