IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 6 Пъти

    Коментар


    • .8

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

        Аз залагам на 2,67 презапис !
        Други прогнози ще има ли? -ДА НЕ СЕ ВЗЕМА ЗА препоръка!!!
        От мен 2 с клизма. но без препроъка, щом си рекъл.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

          Аз залагам на 2,67 презапис !
          Други прогнози ще има ли? -ДА НЕ СЕ ВЗЕМА ЗА препоръка!!!
          Да. Ах бил дал прогноза - ми. 4 презаписа ще има, защото всеки очаква презапис и я дал отгоре, да може да вземе поне половина.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            Да вдигнем самолета....пардон, дрона
            Аз залагам на 2,67 презапис !
            Други прогнози ще има ли? -ДА НЕ СЕ ВЗЕМА ЗА препоръка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

              Аз съм ИПО-шаран и, признавам си, кълва на всякакви ИПО-кукички, но, за жалост, на тази не са ни закачили почти нищо.
              Документът за допускане е пълен с обяснения за финансови инструменти и юридически регистрации на всевъзможни дружества по света, въпреки че до сега няма реализиран дори и пробен опит с прословутият "Черен лебед", от който да е видно, че Дронамикс действително разполага с технология, способна да пренася 350 кг товари дори и на по-кратки дистанции.
              От цялата налична информация остава впечатлението, че двамата братя са по-големи специалисти в усвояването на всевъзможни финансирания, отколкото в създаването на работеща технология за пренос на товари с дрон. Преди няколко месеца излезе информацията, че Дронамикс ще стартира транспортна линия между 3 немски летища, но така и все още няма реални полети. Сега пък щели да стартират с полети от Малта. Защо вместо да регистрират толкова дъщерни дружества по цял свят, просто не започнат с транспорт по една линия?
              Доколкото разбирам, май основната цел е не толкова стартиране на реални превози, а най-вече листване на Дронамикс Глобал на световна борса, за да се постигне голяма капитализация на въпросното дружество.
              Добре дошъл на БИЙМ-а Такава му е целта, набиране на пари от шараните с надежда някой ден пирамидата да успее, ако ли не - кой откъде е

              Коментар


              • Да вдигнем самолета....пардон, дрона
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Колеги балонизатори, подгрявате ли вече маторите!
                  Не сте забравили, че днес е сакралната дата нали?
                  - Напомням ви, да не забравите да си пуснете офертите!
                  Хайде успешно ИПО пожелавам!
                  Да направите голям оборот на бфб, в което пък да призная- държа артии!
                  Last edited by Балониада; 02.12.2021, 10:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                    Как мислите.Ще има ли интерес утре.
                    Аз съм ИПО-шаран и, признавам си, кълва на всякакви ИПО-кукички, но, за жалост, на тази не са ни закачили почти нищо.
                    Документът за допускане е пълен с обяснения за финансови инструменти и юридически регистрации на всевъзможни дружества по света, въпреки че до сега няма реализиран дори и пробен опит с прословутият "Черен лебед", от който да е видно, че Дронамикс действително разполага с технология, способна да пренася 350 кг товари дори и на по-кратки дистанции.
                    От цялата налична информация остава впечатлението, че двамата братя са по-големи специалисти в усвояването на всевъзможни финансирания, отколкото в създаването на работеща технология за пренос на товари с дрон. Преди няколко месеца излезе информацията, че Дронамикс ще стартира транспортна линия между 3 немски летища, но така и все още няма реални полети. Сега пък щели да стартират с полети от Малта. Защо вместо да регистрират толкова дъщерни дружества по цял свят, просто не започнат с транспорт по една линия?
                    Доколкото разбирам, май основната цел е не толкова стартиране на реални превози, а най-вече листване на Дронамикс Глобал на световна борса, за да се постигне голяма капитализация на въпросното дружество.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                      Как мислите.Ще има ли интерес утре.
                      Не. БИЙМ-а се изтърка вече, пролича си при последните 2 участника.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                        Как мислите.Ще има ли интерес утре.
                        Ще понаимва май

                        Коментар


                        • Как мислите.Ще има ли интерес утре.

                          Коментар


                          • Drоnаmісѕ щe cи пapтниpa c лeтищe "Coфия" зa пpeдcтaвянeтo нa пъpвия бългapcĸи бeзпилoтeн caмoлeт

                            Допълнителни разяснения към SAFE инструмента

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Не го приемайте като защита - на видеото им е тестови макет, а не оригинал на дрона - няма как да има стабилност - то си е една играчка.
                              Да ти покажа китайски играчки дето не правят така? Оригинала може просто да се ушие в паважа при грешка, там не знам как мислят да се справят и с контролите на ДВГто и прочие.

                              Коментар


                              • Не го приемайте като защита - на видеото им е тестови макет, а не оригинал на дрона - няма как да има стабилност - то си е една играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X