IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

    А на БФБ "инвеститори" презаписват дружество, което няма и няма да има дейност, но ще си даде парите на друго дружество, което също няма дейност, но пък иска да си представи авио моделчето на голяма борса.
    ​​​​​​
    Еми нали се търгуват надежди, ама другото им име е химери

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Сняг се сипе над сахара- слонове с дронове летят
      А на БФБ "инвеститори" презаписват дружество, което няма и няма да има дейност, но ще си даде парите на друго дружество, което също няма дейност, но пък иска да си представи авио моделчето на голяма борса.
      ​​​​​​

      Коментар


      • Сняг се сипе над сахара- слонове с дронове летят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Мда, една година,в която телефоните сработиха и уредените сделки с чистата акция и коленцето на чичо и пак навирихте рогцата. Но фундаментът е нещото, което никога няма как да биеш, а когато той липсва, колкото и да се надува една чиста акция, в един момент гърми брутално - дано успееш да кешираш навреме, а не си се главозамаял точно от счупения часовник
          Какъв е фундамента, дай да видим какво ти яде душата, покажи колко е п/е.

          Коментар


          • Кога ще започне търговията с акциите им.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Е, тук ще е изключение.. И счупения часовник е верен два пъти на ден
              Мда, една година,в която телефоните сработиха и уредените сделки с чистата акция и коленцето на чичо и пак навирихте рогцата. Но фундаментът е нещото, което никога няма как да биеш, а когато той липсва, колкото и да се надува една чиста акция, в един момент гърми брутално - дано успееш да кешираш навреме, а не си се главозамаял точно от счупения часовник
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Това, че има интерес, не е гаранция, че ще проработи. Взех си, ама по-малко, отколкото бях решил първоначално да поръчам.
                Нов бизнес на ранен етап - нормално е да е много рисков. И тепърва ща засмукват пари. Сега - ако вдигнат самолета, ще е друго. Поне ще има нещо повече от авиомоделче.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Дроновете са нещо много модерно и харесвано, а особено ако са динамични си става 'яката работа' погледнато отвсякъде.
                  Ако някой направи стартъп за разработка на ракети си мисля, че презаписването ще е поне 10 пъти.

                  поздрави и успех на компанията и на инвестиралите тук
                  Да де, ама тия са виртуални

                  Коментар


                  • Тотално нова е самата идея за транспорт, а и както те твърдят - на едни гърди са пред останалите, дали ще стане е друг въпрос, но предвид интереса...
                    Може и да проработи!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение

                      Разбирам го. Но веднъж, втори път и накрая стомната ще се счупи... Казвам само, че аз не бих рискувал по този начин

                      Бъркаш пирона според мен,- тук билета е до номинала, а и има доста гари за прикачване напред, а те ще си качат и режийните над1,10

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                        Ау това е много лоша новина.
                        Щом си се овъртял тука, не трябва да очакваме голям келепир.
                        ​​​​​​
                        Е, тук ще е изключение.. И счупения часовник е верен два пъти на ден

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Магическа е и 2007 е на хоризонта, а знаем какво следва след 2007, нали? Участвах за бързи 10-20% - щом стадото иска да си дава парите, кой съм аз, че да го спирам
                          Ау това е много лоша новина.
                          Щом си се овъртял тука, не трябва да очакваме голям келепир.
                          ​​​​​​
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Или пък масовката играе за едни бързи 20-30 процента ........ако стане разбира се
                            Разбирам го. Но веднъж, втори път и накрая стомната ще се счупи... Казвам само, че аз не бих рискувал по този начин

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Магическа е и 2007 е на хоризонта, а знаем какво следва след 2007, нали? Участвах за бързи 10-20% - щом стадото иска да си дава парите, кой съм аз, че да го спирам
                              Не мисля че има прилика с 2007 година. Твърде далеч сме от борсовия ентусиазъм от тогава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                                4,4 пъти презаписване. В компания без история, с неясен бизнес модел и прочее... Чудя се на акъла на тоя народ дето толкова смело си бута парите в ръцете на непознати хора... Думичката ИПО не е магическа и не гарантира печалба. Аз дори и не се изкушавам за подобни "инвестиции".
                                Успех на участниците все пак!
                                Или пък масовката играе за едни бързи 20-30 процента ........ако стане разбира се

                                Коментар

                                Working...
                                X