IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

    Доколкото разбрах от представянето няма да литне - не и днес. През следващите месеци що се тества на тайно място след което ще се лицензира в Малта.
    Малта е остров, да не стане накрая вместо черен лебед - жълтата подводница, да ви пуснат Бийтълс за утешение само

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
      Ще ли литне днес ДРОНАТ или ще ставаме сезонен бизнес и ще стартираме тестовете напролет?
      Доколкото разбрах от представянето няма да литне - не и днес. През следващите месеци що се тества на тайно място след което ще се лицензира в Малта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Сутринта давава по тв, някакъв летателен тест с руски дрон. По-слаби ми се видяха показателите спрямо нашенския. Руснаците се борят с техния хеликоптер за 100 кг на 100 км, а ние сме 350 кг на 2500км
        Все пак те гледат и да е приложим в най-тежките северни условия, за градушки и сняг и затова са на хеликоптер, където скоростта е по-малка, но пък нямат нужда от никакви писти.
        https://pan.bg/view_article-5-548433...n-v-yamal.html
        така, че ако се бавят нашите, скоро може конкуренцията да им глътне пазара
        "Ние"? Я се огледай, тук само приказки под шипковия храст има. Да предположим че въобще нещо литне днес, то няма да носи 350 кила, няма да измине 2500км - а само ще обиколи пистата. После още 7 години баене и точене на пари от балъците.
        Оня долу чака акцията да литне ако дрона литне - как да стане тая, като дори бизнес-модела е безумно сбъркан. Да предположим че прекупят от Китай работещи дронки някой ден, че те не могат да оперират с тях, мрежата от летища не предполага експресни доставки освен ако се ползват селскостопанските в нищото - а оттам кой ще ги събира и вози тия пратки? Въобще не ми е ясно с кой акъл някой дава пари за подобни глупотевини

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
          Дааа, ако литне и акциите ще литнат
          Сутринта давава по тв, някакъв летателен тест с руски дрон. По-слаби ми се видяха показателите спрямо нашенския. Руснаците се борят с техния хеликоптер за 100 кг на 100 км, а ние сме 350 кг на 2500км
          Все пак те гледат и да е приложим в най-тежките северни условия, за градушки и сняг и затова са на хеликоптер, където скоростта е по-малка, но пък нямат нужда от никакви писти.
          https://pan.bg/view_article-5-548433...n-v-yamal.html
          така, че ако се бавят нашите, скоро може конкуренцията да им глътне пазара
          Last edited by precakanoto; 07.12.2021, 11:32.

          Коментар


          • Дааа, ако литне и акциите ще литнат

            Коментар


            • Ще ли литне днес ДРОНАТ или ще ставаме сезонен бизнес и ще стартираме тестовете напролет?
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Утре ли щеше да е денят за акциЙ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                  По 2-3 на месец ли се очертават. Чакам с нетърпение презентацията на Ейч Ар, те май излизат другата седмица. Въпросът е кой ще им даде кинти точно преди Коледа
                  Който даде и на тези с един модел по ракетомоделизъм на кръст. 2007, но 14 години по-късно - единственият въпрос, както и тогава, ама тогава не го знаехме, е в кого ще остане Черния петър. Тогава пешкира го опраха основно чужденците, затова и чужденци на бфб вече 14 години няма и даже ники салама не успя да ги доведе. Да видим сега кой ще е
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                    Eminem каза, че ще е на 7-ми. Аз също не намирам съобщение.
                    Иначе слеdващия BEAM мераклия вече ни го зареждат: Ейч Ар Кепитъл АД.
                    По 2-3 на месец ли се очертават. Чакам с нетърпение презентацията на Ейч Ар, те май излизат другата седмица. Въпросът е кой ще им даде кинти точно преди Коледа

                    Коментар


                    • https://www.dronamics.com
                      представянето на дрона ще бъде на 07.12.21 от 19:15 ч

                      Коментар


                      • Е акции можа още да няма, ама дано самолет има:
                        Представянето на първия произведен самолет в пълни размери от компанията ще се излъчва онлайн на 7 декември в канала на компанията в YouTube.
                        https://www.youtube.com/channel/UCMN...QrHZYC4A9RhgRA

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                          Eminem каза, че ще е на 7-ми. Аз също не намирам съобщение.
                          Иначе слеdващия BEAM мераклия вече ни го зареждат: Ейч Ар Кепитъл АД.
                          Аз, заради братя Райт, се прежалих и наруших принципите си. Ама за последващи ИПО -та ще ме хванат за ...

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	dro.jpg
Views:	1
Size:	69.6 КБ
ID:	3840969
                            Документ за допускане на емисия акции на пазара ВЕАМ, стр. 87.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                              Има ли официално съобщение, че не виждам?
                              Eminem каза, че ще е на 7-ми. Аз също не намирам съобщение.
                              Иначе слеdващия BEAM мераклия вече ни го зареждат: Ейч Ар Кепитъл АД.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                                7-ми е вторник
                                Има ли официално съобщение, че не виждам?

                                Коментар

                                Working...
                                X