IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Ребята, давайте жить дружно!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Аз от Кепитъл-а нямам, но колко е оценката на Глобъл-а в момента според теб?
      210 млн. евро през цената на Дронамикс Кепитъл.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

        Не знам какви проблеми имаш ,но никъде не съм споменавал портфейла ти ,а и не ме интересува изобщо !

        това са си твои работи и ги запази за себе си.
        Шегите ми явно са ти проблем... и думите ми ... бъди здрав,,,,и малко по позитивен и да аз наистина вярвам в БРП!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          И къде видя обида?!!!! И как знаеш дали помагам или не?!?! Аз не съм инвеститор а смешник които се забавлявам нито имам акъл нито амбиции нито ума на колегата които за мен е сред най умните... това че обожавам играта с думи не е твоя отговорност... както и моят портфейл... така а колкото до примера на Пончо които уважавам много... в залата на презентацията вчера до мен седеше собственик на старт Ъп в който държа 5% та един от борсово търгуваните фондове на бфб го оцени на 5.8 милиона долара а. Вчера той ми показа оферта от англииска фирма която ни предлага 9 милиона долара за да ни купи целите.... тъй че примера с оценките са разноопосочни и реални...
          Не знам какви проблеми имаш ,но никъде не съм споменавал портфейла ти ,а и не ме интересува изобщо !

          това са си твои работи и ги запази за себе си.

          Коментар


          • [QUOTE=vale1;n3928167]

            Не е добре да обиждаш водещите инвеститори в България!

            Имаш още много ляб да ядеш,докато ги стигнеш.

            Ако успееш въобще.

            Понякога изказванията ти са твърде прозрачни (като днес при БРП) - не се излагай !

            Форума би трябвало да е с идеята да научиш нещо полезно или да помогнеш на някого,а не да си правиш реклама и да подведеш по един или друг начин по неопитните инвеститори.[
            къде видя обида
            Last edited by Scottie Pippen; 27.05.2022, 19:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
              В момента цената отговаря на оценка на Дронамикс Глобъл с 68 % над оценката при която Дронамикс Кепитъл записаха SAFE инструмента. От тогава обаче оценките борсови и извънборсови спаднаха доста. Вчера Пламен Русев даде пример с Klarna, която по неговите думи прави ново записване, което е на цена 30 % под предходното. Така че умната.
              Сметките са си мои, парите са си ваши
              Това все пак се води рисков капитал ( не че при останалите не е рисков ). При някои оценките падат, при други се вдигат -такъв е живота.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Пончо ми звучи като дрончо... “да не стане само сметки без кръчмар”....
                Не е добре да обиждаш водещите инвеститори в България!

                Имаш още много ляб да ядеш,докато ги стигнеш.

                Ако успееш въобще.

                Понякога изказванията ти са твърде прозрачни (като днес при БРП) - не се излагай !

                Форума би трябвало да е с идеята да научиш нещо полезно или да помогнеш на някого,а не да си правиш реклама и да подведеш по един или друг начин по неопитните инвеститори.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                  В момента цената отговаря на оценка на Дронамикс Глобъл с 68 % над оценката при която Дронамикс Кепитъл записаха SAFE инструмента. От тогава обаче оценките борсови и извънборсови спаднаха доста. Вчера Пламен Русев даде пример с Klarna, която по неговите думи прави ново записване, което е на цена 30 % под предходното. Така че умната.
                  Сметките са си мои, парите са си ваши
                  Пончо ми звучи като дрончо... “да не стане само сметки без кръчмар”....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                    В момента цената отговаря на оценка на Дронамикс Глобъл с 68 % над оценката при която Дронамикс Кепитъл записаха SAFE инструмента. От тогава обаче оценките борсови и извънборсови спаднаха доста. Вчера Пламен Русев даде пример с Klarna, която по неговите думи прави ново записване, което е на цена 30 % под предходното. Така че умната.
                    Сметките са си мои, парите са си ваши
                    Аз от Кепитъл-а нямам, но колко е оценката на Глобъл-а в момента според теб?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Кой дрон?
                      Който и да е....важното е да литне и после да кацне..
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • В момента цената отговаря на оценка на Дронамикс Глобъл с 68 % над оценката при която Дронамикс Кепитъл записаха SAFE инструмента. От тогава обаче оценките борсови и извънборсови спаднаха доста. Вчера Пламен Русев даде пример с Klarna, която по неговите думи прави ново записване, което е на цена 30 % под предходното. Така че умната.
                        Сметките са си мои, парите са си ваши

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Ако литне дрона, ще литнат цените на поне две компании...Ако не литне дрона 3-ката ще е сън
                          Кой дрон?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Ако литне дрона, ще литнат цените на поне две компании...Ако не литне дрона 3-ката ще е сън
                            Дронът започна да приземява, без да е литнал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                              След рекламата на "Байрактар-я" в Украйна ще прелетим и над 3-ката или още по-високо
                              Ако литне дрона, ще литнат цените на поне две компании...Ако не литне дрона 3-ката ще е сън
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • След рекламата на "Байрактар-я" в Украйна ще прелетим и над 3-ката или още по-високо
                                не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X