IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
    Излязох изцяло от инвестицията ми е Дрон-а. Желая ви успех!
    За жалост... слабо отиграване!успех!

    Коментар


    • Излязох изцяло от инвестицията ми е Дрон-а. Желая ви успех!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Сори ама не се сдържам - до къде са стигнали та да са 3г пред останалите ???

        Кои са тия останалите ???

        Какво трябва да вози този дрон та да е рентабилен ??? Дрога в Колумбия ???

        Единственият им шанс е да го продават за военни цели но там са поне 10 години назад след турците
        Това с дрогата не е лош вариант, мексиканските наркокартели може да са първите клиенти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Щото гледам че торове , амоняк, олио и други падат. Всеки си гледа и знае портфейла разбира се. Ето аз също избързах да продам Алтерко на 16.9 , то пък стана 27 по едно време. Продадох щото не вярвам в конкурентното предимство на Алтерко не че са лоши. Смятам обаче Дрона че е с много високо предимство. 3 години пред най-големите конкуренти не е малко в този бизнес мисля.
          Сори ама не се сдържам - до къде са стигнали та да са 3г пред останалите ???

          Кои са тия останалите ???

          Какво трябва да вози този дрон та да е рентабилен ??? Дрога в Колумбия ???

          Единственият им шанс е да го продават за военни цели но там са поне 10 години назад след турците

          Коментар


          • [QUOTE=SoHo;n3928535]

            Аз съм вече почти аут от позицията в Агрия. 28-30 лв са ми достатъчни. Може и към 40 лв да отиде но нека и други да изкарат някой лев печалба.

            Та мисля върху всички рискове и съм действал вече а мажо си купува на едро така че явно знае какво прави.

            За дрона ви пожелавам успех
            мерсажжж
            Last edited by Scottie Pippen; 29.05.2022, 07:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Понеже те харесвам агроном е мой замислял ли си се над въпроса агрия без войната...харесвам агрия и имам агрия... замислял ли си се над абсолютният таван на акцията.... цикличността на храните нормален стандартен ръст на компания като агрия... помисли и колко хора я държат от ай Пи О и колко са изкарали за колко време... и ако тръгне износа на жито от Русия и Украйна цената назърното къде ще е реакцията на мажо каква ще е !
              Аз съм вече почти аут от позицията в Агрия. 28-30 лв са ми достатъчни. Може и към 40 лв да отиде но нека и други да изкарат някой лев печалба.

              Та мисля върху всички рискове и съм действал вече а мажо си купува на едро така че явно знае какво прави.

              За дрона ви пожелавам успех и дано да си направите печалбите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                Щото гледам че торове , амоняк, олио и други падат. Всеки си гледа и знае портфейла разбира се. Ето аз също избързах да продам Алтерко на 16.9 , то пък стана 27 по едно време. Продадох щото не вярвам в конкурентното предимство на Алтерко не че са лоши. Смятам обаче Дрона че е с много високо предимство. 3 години пред най-големите конкуренти не е малко в този бизнес мисля.
                Аз мисля че ако вярваш в олиото ще ти уредя три тира да го развържеш на бабичките.... хайде хубава вечер!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Е недей сега така.... жътвата може да е на 1000 лв след 25г всеки си знае за него си...
                  Щото гледам че торове , амоняк, олио и други падат. Всеки си гледа и знае портфейла разбира се. Ето аз също избързах да продам Алтерко на 16.9 , то пък стана 27 по едно време. Продадох щото не вярвам в конкурентното предимство на Алтерко не че са лоши. Смятам обаче Дрона че е с много високо предимство. 3 години пред най-големите конкуренти не е малко в този бизнес мисля.
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                    Туй говоря и аз. Добро време е за жътва мисля - не е препоръка.
                    Е недей сега така.... жътвата може да е на 1000 лв след 25г всеки си знае за него си...

                    Коментар


                    • Туй говоря и аз. Добро време е за жътва мисля - не е препоръка.
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Спомням си преди около година и половина спорихме с теб дали Агрия или СКЗК има по голям потенциал. Тогава и двете бяха на около 7лв но ти беше твърдо за заложните къщи. Та сметките не винаги са верни.

                        За дрона ви пожелавам успех но поне за мен на фона на крахът на тех компаниите и самият факт че все още дори дронът не е тръгнал да прави превози и реално да влиза кеш в компанията са достатъчни да съм пас. Все пак успех и дано се случи добрият сценарий.

                        Понеже те харесвам агроном е мой замислял ли си се над въпроса агрия без войната...харесвам агрия и имам агрия... замислял ли си се над абсолютният таван на акцията.... цикличността на храните нормален стандартен ръст на компания като агрия... помисли и колко хора я държат от ай Пи О и колко са изкарали за колко време... и ако тръгне износа на жито от Русия и Украйна цената назърното къде ще е реакцията на мажо каква ще е !

                        Коментар


                        • Май пак говорим на различни езици. Аз търся едно - ти друго. КЪМ НАСТОЯЩИЯ МОМЕНТ Aгрия е по-добре, но ако търговията замре и няма на кой да продадеш а СКЗК всяка година ти дава пари, нови акции и обратно изкупуване на Акции а агрия веднъж в живота направи 6 пъти ръст като тази година и повече никога - какво ги бърка новите акционери влизайки на 29 ?...
                          Цялостната картина е важна а не това че веднъж на 20 го. Някой направил печалба, а новите да се гърчат още четвърт век и да се надяват на нов военен конфликт та да прекарат горещия картоф.
                          Паднало ти се е - възползвай се
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                            Всъщност не съм никак добър в сметките. Не мога да меря потенциал на която и да е компания. Вероятно съм загубил спора защото Агрия скочи 7 пъти а СКЗК само 2.5 пъти.
                            Но това няма значение за мен защото на БФБ цената може и да се изманипулира от 2-3 големи играчи и от 29 лева днес да стане левче утре, но читаеите и отговорни към съдружниците си са малко. СКЗК са върнали на акционерите си толкова за 10 години, колкото почти никоя друга компания на БФБ
                            Ако СКЗК е била при нашият спор 7 лв а сега е 8 лв как точно е направила 2.5 пъти. Точно СКЗК с този смешен оборот от 5-10 хил лева на седмица може да се изманипулира а Агрия последните 2 години е сред най ликвидните.

                            Коментар


                            • А да. Има и коефициент ЧИТАВОСТ който анализаторите не могат и нямат средства да измерят. Този коефициент обаче ни дава предимство пред останалите ( разни договорни фондове - не пенсионни щото пенсионните са толкова тромави че докато се усетят ниско ликвидните с малко на брой акции вземе че полетят - да влизаме там където сметките още не излизат Това е девизът ми щото излезнат ли сметките - вече е късно.
                              Last edited by MrSi; 28.05.2022, 18:01.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Спомням си преди около година и половина спорихме с теб дали Агрия или СКЗК има по голям потенциал. Тогава и двете бяха на около 7лв но ти беше твърдо за заложните къщи. Та сметките не винаги са верни.

                                За дрона ви пожелавам успех но поне за мен на фона на крахът на тех компаниите и самият факт че все още дори дронът не е тръгнал да прави превози и реално да влиза кеш в компанията са достатъчни да съм пас. Все пак успех и дано се случи добрият сценарий.

                                Всъщност не съм никак добър в сметките. Не мога да меря потенциал на която и да е компания. Вероятно съм загубил спора защото Агрия скочи 7 пъти а СКЗК само 2.5 пъти.
                                Но това няма значение за мен защото на БФБ цената може и да се изманипулира от 2-3 големи играчи и от 29 лева днес да стане левче утре, но читаеите и отговорни към съдружниците си са малко. СКЗК са върнали на акционерите си толкова за 10 години, колкото почти никоя друга компания на БФБ
                                Last edited by MrSi; 28.05.2022, 17:40.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X