IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
    https://notegenie.io/

    Заместете с цифрите за САФЕ-тата на ДРОНА и си направете сами изводите.
    ​​​​​​
    Само ако дрона се развива добре ( само в този случай ) мисля че ще бъде надценен спрямо Илевън, защото който иска директна позиция в Глобула ще се натиска да купува Кепитъл и да участва в увеличенията. Затова според мен няма да излязат сметките, колкото и точно да ги направиш.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Мажете ските и си лягайте.
      Голямото реване тепърва предстои.

      Коментар


      • https://notegenie.io/

        Заместете с цифрите за САФЕ-тата на ДРОНА и си направете сами изводите.
        ​​​​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Ех този Батя, все ти е в устата.. и за добро и за лошо .. явно и съм те впечатлил и съм те комплексирал някъде
          Колкото до Дрон-а нали знаеш къде го продадох.. около 1,65 . Изглежда като грешка от сегашната позиция, но ако видиш оценката му през сметките на Пончо /че трябва да струва 7,5% от цената на Илевън/ излиза че доста точно съм го оценил
          Хайде успех, ама и умната с картофа
          Батя сметката на пончо е грешна... видя че нарочно подминах този негов въпрос... знаеш че съм остър и обичам да черпя вода от извора с въпроси... та и този въпрос бе зададен на събранието от мен....всички грешим в тази игра... важно е постоянството на намерението, уроците... и да не спираме да играем!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Ех този Батя, все ти е в устата.. и за добро и за лошо .. явно и съм те впечатлил и съм те комплексирал някъде
            Колкото до Дрон-а нали знаеш къде го продадох.. около 1,65 . Изглежда като грешка от сегашната позиция, но ако видиш оценката му през сметките на Пончо /че трябва да струва 7,5% от цената на Илевън/ излиза че доста точно съм го оценил
            Хайде успех, ама и умната с картофа
            Пончо вече няколко пъти бърка сметките. Нормално е пак да обърка. Но е един от най -полезните форумци. Тук никой няма идея за стойността на Илевън и Дрона. Пончо е много вещ в материята но за мен предизвикателството с пресмятане на стойността е огромно, дори непосилна задача.
            Не рядко сме на различни мнения, но не мога да отреча че понякога оставаш отпечатък с много полезни и мъдри мисли.
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

              Излезна на добра печалба и направи кинти, браво. Не смятам че това обаче е добра стратегия при някои позиции. Един от принципите на Бъфет е че когато вали злато се слагат кофите а не напръстник щото рядко се случва .
              Батя в един пост също беше писал че да инвестираш в някоя компания с цел малка печалба е като да събираш стотинки пред валяк .Това няма да го забравя щото е готино и описва как хората уцелват добра цена и то рядко и вместо да изчакат бързат да продават, а губещите позиции ги държат с години.
              Аз също съм правил такива грешки - при Алтерко 2 пъти. Купувах на 4 лева при увеличението и бързах да продам на 9 . След това се наложи да купувам на 12 и да продам на 16 - пак грешка.
              Ех този Батя, все ти е в устата.. и за добро и за лошо .. явно и съм те впечатлил и съм те комплексирал някъде
              Колкото до Дрон-а нали знаеш къде го продадох.. около 1,65 . Изглежда като грешка от сегашната позиция, но ако видиш оценката му през сметките на Пончо /че трябва да струва 7,5% от цената на Илевън/ излиза че доста точно съм го оценил
              Хайде успех, ама и умната с картофа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                Pump and dump Честито на купилите на 3 + лева.
                Идва ред и на 11-ката. НЯМАМ!
                Излезна на добра печалба и направи кинти, браво. Не смятам че това обаче е добра стратегия при някои позиции. Един от принципите на Бъфет е че когато вали злато се слагат кофите а не напръстник щото рядко се случва .
                Батя в един пост също беше писал че да инвестираш в някоя компания с цел малка печалба е като да събираш стотинки пред валяк .Това няма да го забравя щото е готино и описва как хората уцелват добра цена и то рядко и вместо да изчакат бързат да продават, а губещите позиции ги държат с години.
                Аз също съм правил такива грешки - при Алтерко 2 пъти. Купувах на 4 лева при увеличението и бързах да продам на 9 . След това се наложи да купувам на 12 и да продам на 16 - пак грешка.
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Pump and dump Честито на купилите на 3 + лева.
                  Идва ред и на 11-ката. НЯМАМ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Има една приказка за мохамед и планината
                    ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                      Свободно падане на дрона
                      Има една приказка за мохамед и планината

                      Коментар


                      • Свободно падане на дрона

                        Коментар


                        • https://www.inventiva.co.in/trends/t...s-in-bulgaria/
                          Last edited by Scottie Pippen; 25.07.2022, 14:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Точно това се опитах да кажа в темата на Илевън, но не ме разбраха. Излиза че Илевън е подценен - може да извади и втори заек от шапката
                            Да, мислех, че е ясно, че участието в ДронамиксГлобъл е само част от Илевън и това, че това участие евентулно може да се оцени на някаква цифра това далеч не е стойността на Илевън.
                            Дронамикс Кепитъл пък няма друго освен СЕЙФ- а на Глобъл.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Илевън не е само дела в Дронамикс.
                              Точно това се опитах да кажа в темата на Илевън, но не ме разбраха. Излиза че Илевън е подценен - може да извади и втори заек от шапката
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                                Браво! Много полезна стойност даваш. Оттук излиза, че към момента цената на Илевън и Дронамикс Кепитъл се движат в равновесие?
                                Илевън не е само дела в Дронамикс.

                                Коментар

                                Working...
                                X