IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "— Това е един стар китайски обичай: Търпение. Получава онзи, който чака."
    /"Търговска къща", Джеймс Клавел/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
      Дойде септември, като гледам дрона не лети, май ще остане за догодина... нещо не е ОК
      Бе всичко си е ОК, една купчина случайни хора се назобаха в тая фирма

      Коментар


      • Дойде септември, като гледам дрона не лети, май ще остане за догодина... нещо не е ОК

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Аз купувам.... проблем ли е за теб това.... и нещо искам да споделя за което писах но не бях прав в разсъждението си... най доброто време за къмършал флайт било ноември и декември зимата студа сгъстяват въздуха и горе в небето било спокойно.... допитах се до специалист от авиацията!
          Дрона може да полети по всяко време. В карго-зоната на някой самолет само...

          Коментар


          • Как ще е проблем, че купуваш. Напротив!
            Мисля че ще е преди ноември комършал флайта, предвид голямото забавяне така или иначе и огромните разходи
            ти нямаше ли достатъчно бройки, че купуваш още?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
              Тук трендът се възстановява регулярно с покупки.
              кой ли толкова упорито купува малко по малко
              прогнози до зимата до къде можем да стигнем ако дронът литне и кацне?
              Аз купувам.... проблем ли е за теб това.... и нещо искам да споделя за което писах но не бях прав в разсъждението си... най доброто време за къмършал флайт било ноември и декември зимата студа сгъстяват въздуха и горе в небето било спокойно.... допитах се до специалист от авиацията!

              Коментар



              • Изчакайте да получите оросяване на 3-те гънки и тогава се напънете пак

                Last edited by petrg5s; 17.08.2022, 21:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  Знам
                  Спецялен. Поздрав!

                  https://m.youtube.com/watch?v=6wV4hBKi0xs

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    ...Аз съм риба ....
                    Знам
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Под "рибката" имам предвид "рибаря"....човека с елхичките...Пишеше, че Алтерко ще занулява и фалира едва ли не .... а после си купи на 20+ ....и даже се похвали, че не е чел отчета....защото "чертичките му ги говорят"...и виждаш какво стана ... Така че надявайте се да не си "промени" мнението и тук
                      Аз да не съм риба като теб ве Ноември вика 100лв Балонерко,проглуши ми ушите,вместо 100лв, 51% спад.После си продал под текущата цена и сега те е яд.

                      А и за болднатото малко си в грешка.Ако имаш 5,пък и 6 цифрена сума,може да видим кои крив,кои прав.Ако ти стиска де.Но вече те видяхме ,че мълчиш като *** в темата за Алтерко

                      И да,отчета не съм го чел.Ти като ги четеш по 10 пъти отчетите, защо не каза ноември,че престои 51% спад,а рибо ?
                      Last edited by petrg5s; 17.08.2022, 14:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                        Имаш предвид, че рибката вдига цената тук и при алтерко :-)
                        нищо чудно
                        успех и наслука
                        Не, не ....Под "рибката" имам предвид "рибаря"....човека с елхичките...Пишеше, че Алтерко ще занулява и фалира едва ли не .... а после си купи на 20+ ....и даже се похвали, че не е чел отчета....защото "чертичките му ги говорят"...и виждаш какво стана ... Така че надявайте се да не си "промени" мнението и тук
                        Last edited by B.Graham; 17.08.2022, 13:52.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Молете се "рибката" да не си купи акции, че тогава и 200 дрона да литнат, ням аспасение....
                          Имаш предвид, че рибката вдига цената тук и при алтерко :-)
                          нищо чудно
                          успех и наслука

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                            Тук трендът се възстановява регулярно с покупки.
                            кой ли толкова упорито купува малко по малко
                            прогнози до зимата до къде можем да стигнем ако дронът литне и кацне?
                            Молете се "рибката" да не си купи акции, че тогава и 200 дрона да литнат, ням аспасение....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Тук трендът се възстановява регулярно с покупки.
                              кой ли толкова упорито купува малко по малко
                              прогнози до зимата до къде можем да стигнем ако дронът литне и кацне?

                              Коментар


                              • Малко остана до края на 2022г. Чакаме...
                                Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на политиката, шоубизнеса, спорта и ...

                                Коментар

                                Working...
                                X