IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Въпреки леката корекцийка и общата икономическа картинка по света и у нас, аз допълвам малко дрончета. А пък ако (като) литнем и приземим лебеда ще стане много интересно в bid/ask табличката. Просто е въпрос на време..

    Коментар


    • И все пак... въпреки лекото недоверие, което вдъхва липсата на публичност и прозрачност... нека пожелаем успех на Дрона!!!

      Не е лесно да се създават иновативни продукти. Братята трябва да решават задачи, които никой друг не е решил преди тях...

      Да цепиш мрака не е лесно!!!

      Нямам акции тук (засега), но вярвам в успешното развитие на този проект!!!

      Успех на Дрона!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
        https://karamanev.me/sreshti/dronamics-svilen-rangelov
        Брутално яко интервю.....голям кеф за ушите Ще поразсъждавам малко над прочетеното ако позволите:
        Скот,отделих 15мин да го прочета.Ето и обективното ми мнение

        1.Защо в такъв супер неизвестен сайт ? Нали уж тоя дрон бил по-добър от на DHL проектите.Не трябваше ли това интервю да е поместено в реномирани западни финансови медии?
        2.Празни приказки от 1001 нощ.Носел му сирене,щял да си обръсне брадата забележи при първото успешно кацане.Пълни глупости.Какво ме интересува кога щял да се обръсне
        3.90% от времето се говори в бъдеще време ,ЩЕ ,еди кога си,вероятно и пак ЩЕ .Всичко е мечти в бъдещо време ,както навремето ни продаваха мечти и Лайф чойс
        4.Някакси ми е малко трудно да повярвам ,че този дрон бил технологично много добър и по-добър от някви разработки на DHL.То щото в Америка няма 1000 производители на дронове,военни технологии вече по тях,ами ще тръгнат да купуват някви неизвестни от 3 свят
        5.И най-важно ,времето ,тайминга на тоя проект е много лош.Ако беше преди 3-5г ОК,но сега не
        6.Чиста руска рулетка е тук.Може да иде още нагоре,но най-вероятно ще свърши както много други подобни проекти с преобладаващо ЩЕ в изказванията
        7.Авиацията както и се споменава е супер рисков бизнес

        Пак казвам,за мен тайминга е много лош.Задаваща се световна рецесия,война,икономически спад,спад на поръчки и каквото се сетиш,а тук сме само на думи и мечти

        Все пак, ако успеят да минат през тези тежки времена който ни очакват ,им пожелавам успех.В технологиите е бъдещето и в такива хора който се опитват да откриват и създават
        Last edited by petrg5s; 29.09.2022, 11:59.

        Коментар


        • https://karamanev.me/sreshti/dronamics-svilen-rangelov

          Брутално яко интервю.....голям кеф за ушите Ще поразсъждавам малко над прочетеното ако позволите:

          1.земни и надземни тестове... явно птиченцето шъ фърка скоро
          2.правят се списъци с клиенти и се буква цели полети... та кой бога ми прави график за къмършал флайт без да е летял тестово
          3. говори се вече с дати за бръснене на бради за пръв път... интересна тема
          4.за пръв път конкретика за листване в Америка годините падат от 5 г на 3 г ...явно по бърз стремеж и там им е мястото ако питате мен
          5говори. За не успехите на амазон....тези сладури да не вземат само да ни купят че ще ми е мъчно за готините братя бради и за най смислената и вдъхновяваща акцииика на бфб... и сега разбирам на какво бил вестител черният лебед от нова зенландия...супер яко асоциативно мислене!

          голямо браво!

          Коментар


          • https://www.youtube.com/watch?v=APzu_OcM7O4

            Коментар


            • https://m.youtube.com/watch?time_con...ture=emb_title

              Коментар


              • Спорите за маловажни неща...Ще почакаме още няколко месеца и ще се види дали ще литне и кацне дрона.Ако е Да значи фрий флоута ще е без значение.Ако е Не ....пак. Просто цената ще е различна.... .... "Good things sometimes, take time"....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Сладур мамин сладък.... последно... купил е 20 000 бр и е продал 1200 бр... забавляваш ме с невежеството си....ами репата... ами глобалното затопляне?!.... учете ги тези уроци...ако ли не отби се в Карол някой свободен ден те ще те светнат и моля те спри да пишеш тъпотии!
                  Аз не съм казал, че не си купил 20 000 бр. Забавляваш ме с коментарите си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                    Не знам каква грешка сънуваш. Това е във фрий флоут статистиката на Централен Депозитар. Пише фрий флоут на Дронамикс Кепитъл за 12.09.2022 г. 4 761 067 акции, същия за 13.09.2022 г. 4 762 267 акции. Разликата е 1 200 акции. Виж, може те да са се объркали нещо с цифричките.
                    Сладур мамин сладък.... последно... купил е 20 000 бр и е продал 1200 бр... забавляваш ме с невежеството си....ами репата... ами глобалното затопляне?!.... учете ги тези уроци...ако ли не отби се в Карол някой свободен ден те ще те светнат и моля те спри да пишеш тъпотии!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      Нещо си в. Тотална грешка... този човек го познавам и Купува здраво... звъняха ми да ми предлагат този пакет... споко не е голям но са се запънали за цената....обевят ли литва еще го Изгризем и отиваме на 5 лв
                      Не знам каква грешка сънуваш. Това е във фрий флоут статистиката на Централен Депозитар. Пише фрий флоут на Дронамикс Кепитъл за 12.09.2022 г. 4 761 067 акции, същия за 13.09.2022 г. 4 762 267 акции. Разликата е 1 200 акции. Виж, може те да са се объркали нещо с цифричките.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                        Не знам. panama, сега и аз проверих и да в последния месец фрии флоута е намалял.Значи може и да купува и да продава.
                        Нещо си в. Тотална грешка... този човек го познавам и Купува здраво... звъняха ми да ми предлагат този пакет... споко не е голям но са се запънали за цената....обевят ли литва еще го Изгризем и отиваме на 5 лв
                        Last edited by Scottie Pippen; 14.09.2022, 13:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                          Да. Добре го каза мисля. При новите компании водени от млади и амбициозни хора е много трудно да вземеш вътрешна информация. Така си мисля аз и никога не съм ходил по събрания дори защото знам че мажо ще каже това искам да чуя, а не това което той знае и смята да направи.
                          При новите обаче няма нужда да ходиш никъде. Те си правят уебинари и казват това което Е, Много 'по - публични са от старите.
                          MrSi, и ти добре го каза, също. При "новите" компании, както ги наричаш, и на мен ми е по-спокойно. Мисля, че фундаментът им е много по-обозрим. При голямата прозрачност на управление е по-лесно за "планктона" (част от който съм и аз) да се пробва да следва движенията на дадена акция.

                          Ето, да вземем DRON:
                          Има положителна новина (нов договор за партньорство): Ясно -движението е леко нагоре.
                          Има го всеобщото усещане за забавяне на (отдавна) очаквана реализация (полет на пълномащабния дрон), но то среща доверието на над 1200 инвеститори. Това доверие "подкрепя" отдолу, като променливо движи цената, със средносрочен ръст нагоре.

                          Или пък да вземем 11C:
                          Не се чудиш откъде идва силния ръст 18.50-21.50 лв след средата на юли т.г. Макар и планктон, казваш си "аха, уведомление за първи дивидент, от 30.06., значи ясно". И така. Имам и в двете. Не е препоръка.
                          Last edited by panama; 14.09.2022, 13:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Аз купувам на 3.26 съм сложил. Тънко нежно айсберг че...явно колега не следиш ФФ... а и явно до сега не разбра. Що за инвеститор съм... тук държа дългосрочно минимум до листване на НАСДАК...а и този на 3.38-3.40 рано или късно ще приключи... и тогава познай
                            Е за какво да се пънем тук, като през 11C излиза по-изгодно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                              репата влияят ли на ФФ?
                              Не знам. panama, сега и аз проверих и да в последния месец фрии флоута е намалял.Значи може и да купува и да продава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                                Тъкмо гледам фрии флоута от последните два дни. И излиза, че се е увеличил с 1200 акции. Тъй като единствения акционер с над 5% е г-н Вихрен Кирилов (мисля, че още на IPO-то беше записал голям дял), това трябва да означава, че този човек продава акции, така ли?
                                репата влияят ли на ФФ?

                                Коментар

                                Working...
                                X