IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

    Ако си слушал какъв сегмент им е таргета щеше да си наясно, че има по-скъпи/важни неща от злато и диаманти. Те няма да разхождат пратки на Еконта.
    Бяха споменавали за лекарства, резервни части…
    С това синтетично гориво сметките няма да излизат, но сега не гледаме към печалбите, а към финансирането на растежа. Братя Райт са много готини и им стискам палци да успеят!

    Коментар


    • Last edited by Scottie Pippen; 07.10.2022, 11:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
        ...С това гориво ще трябва да превозват злато и диаманти, за да са рентабилни. Ама сега не става въпрос за рентабилност, а за привличане на инвеститори.
        Ако си слушал какъв сегмент им е таргета щеше да си наясно, че има по-скъпи/важни неща от злато и диаманти. Те няма да разхождат пратки на Еконта.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Съжелявам но се оказа доста не подготвен и елементарен човек...спирам да те образовам ....държа доста над10% от емисията на дрона и всяка моя покупка или продажба се вижда и отразява Ц Д....не мисля да продавам а само купувам!
          за г- н Кокс е величие в бранша...но ти и там не си направи труда да прочетеш...какво е създал като иновация какво им е продал. На Гугъл .. с две думи жалък си и ми губиш времето!
          Scottie, petrg5s,

          Момчета, моите уважения към Вас - за Вашия инвестиционен опит и за полезното присъствие в този форум.
          На Scottie - за вярата в успеха на иновациите. Без подобен тип дръзновение, БФБ би била място за някакви "стари връзкари".
          На petrg5s - за това, че поне се опитва да аргументира тезите си, посредством логиката на ТА (че без аргументи си заприличваме на BG-mamma).

          Обаче аз оставам с впечатлението, че и двамата сякаш пишете, докато пресичате улицата. Изказванията Ви тук са пълни с неща "на прима виста".

          Моля Ви, опитвайте се да отделяте няколко минутки повече за предварителен преглед на написаното, по отношение на съдържание, граматика, уважителен тон и т.н.

          Мисля, че няма нужда от примери в доказателство на изказването ми, но думи като "с*реш", "л**на" и други от етимологията на отделителната система просто нямат (!) място тук.
          И, далеч не е най-важното, но думата "гурО" се пише с "У". Думата "съжЕлявам" се пише с "А". След препинателен знак се оставя пауза (не преди него). И т.н. Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
            Синтетичното гориво е за привличане на зеленокомунисти, по-точно парите им. Иначе парите ще отидат на друго място, защото керосин е мръсна дума. С това гориво ще трябва да превозват злато и диаманти, за да са рентабилни. Ама сега не става въпрос за рентабилност, а за привличане на инвеститори.
            Пъпеш,
            в момента дрона гори 6 на 100 км... да не се окаже че разработват нещо иновативно за което няма да прочетеш в медиите защото и конкурентите ги следят и военните...и да създадат нова технология която да видим догодина още по рентабилна от тези 6 литра.... може само да гадаем...

            Коментар


            • Синтетичното гориво е за привличане на зеленокомунисти, по-точно парите им. Иначе парите ще отидат на друго място, защото керосин е мръсна дума. С това гориво ще трябва да превозват злато и диаманти, за да са рентабилни. Ама сега не става въпрос за рентабилност, а за привличане на инвеститори.
              Last edited by melon; 07.10.2022, 09:30.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s

                Скот,виж какви бози сер*ш постоянно,а мен обвиняваш.
                150 000 хора работят в Гугъл.Ако всеки изгонен от там е някакво гуро,ОК.В света буквално има милиони по-добри инженери и това,че един бивш служител на гугъл работил в дрона,не означава нищо.Абсолютно нищо !
                Бягаш от конкретика и се опитваш да прилъжеш някои заблуден да купи тази рулетка.Да си пробуташ джънка ,също като батя.Гледали сме го този филм

                Задаващата се дълга и продължителна криза не е изобщо момента да се купуват нови,недоказани и силно рискови проекти !!! Я ги има,я ги няма другата година по това време.
                Съжелявам но се оказа доста не подготвен и елементарен човек...спирам да те образовам ....държа доста над10% от емисията на дрона и всяка моя покупка или продажба се вижда и отразява Ц Д....не мисля да продавам а само купувам!
                за г- н Кокс е величие в бранша...но ти и там не си направи труда да прочетеш...какво е създал като иновация какво им е продал. На Гугъл .. с две думи жалък си и ми губиш времето!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Скотче,айде пак старите глупости.Защо завист и чак пък и злоба ххаха
                  Нито завист има,нито злоба ! И на 10лв да иде и на 50ст все ми е тая !
                  Защо в този форум не се приема критика,а трябва само хубави работи,макар и фалшиви, да се пишат ? Гледам,че е масово .Напишеш някаква критика и излизат някви и бълват лайна и като няма адекватна модерация и става мазало

                  Тук ,в конкретния случай те попитах какво като евентуално ще лети със синтетично гориво ??? Не беше ли по-добре ,да минат тестове и след като успешно почне да лети с такова гориво ,тогава да го напишат.
                  Защо такава супер маловажна и смешна новина се публикува в инвестор.бг ?
                  Защо тази новина излиза ТОЧНО след 20-30% спад на дрона ,като по поръчка ?
                  и т.н.
                  ..само ще те замоля да спазваш добрият бон тон...ти критики няма как да твориш след като не познаваш нито хората нито материята... ако забеляза отговора ми беше свързан с предишните седем словоизлияния...а колкото до последните ти две тъпотии
                  Бианка се казва шефката на Пи ара на дрона, не знам дали е базирана в България , но съм убеден че не следи бфб когато пуска новини... можеш да си я попиташ сам ако поназнайваш англииски
                  г-н Кокс е шеф на инженерите(заедно с Косио). Имам честа да го познавам...голям световен гуру в областта на летенето... може да поровиш какво е направил за Гугъл например преди да се присъедини към дрона... и много други неща за него може да понаучиш... доста сериозен гении...та към него се обърни с въпроса за кога точно там за горивото
                  Last edited by X_Y; 06.10.2022, 18:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Разбирам че те тресе злоба и завист...
                    Скотче,айде пак старите глупости.Защо завист и чак пък и злоба ххаха
                    Нито завист има,нито злоба ! И на 10лв да иде и на 50ст все ми е тая !
                    Защо в този форум не се приема критика,а трябва само хубави работи,макар и фалшиви, да се пишат ? Гледам,че е масово .Напишеш някаква критика и излизат някви и бълват лайна и като няма адекватна модерация и става мазало

                    Тук ,в конкретния случай те попитах какво като евентуално ще лети със синтетично гориво ??? Не беше ли по-добре ,да минат тестове и след като успешно почне да лети с такова гориво ,тогава да го напишат.
                    Защо такава супер маловажна и смешна новина се публикува в инвестор.бг ?
                    Защо тази новина излиза ТОЧНО след 20-30% спад на дрона ,като по поръчка ?
                    и т.н.
                    Last edited by X_Y; 06.10.2022, 18:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Разбирам че те тресе злоба и завист... като мине къмършал флайтс ще те водя да видиш дрончето...
                      1.според мен интервюто е направено от добронамерен познат затова сайта нейзвестен и затовасвилен отпуснато споделя толкова много
                      2.до края на годината ще видим дали са празни приказки
                      3. Краят на годината в кое време е умнико
                      4. а защо Dhl имат договор с дрончо според теб... Австралия се прави по заявка на dhl
                      5.времето е супер света има нужда от икономии на енергия... войната засили интереса към дрона
                      6.ще те водя на листване то в америка
                      7.с риска идват и големите печалби... явно не можеш да си го позволиш и риска и дрончо

                      благодаря ти за пожеланията за успех... нали знаеш че дрона като се случи променя не само бфб...но и приноса за бг като цяло ще е извънземен... искрено стискам палци много малко остава до добрите огромни новини три месеца до края на годината!
                      Скоти този дрон директно на синтетично горови ли ще почне да лети или от начало ще е на конвенционално?

                      Коментар


                      • Разбирам че те тресе злоба и завист... като мине къмършал флайтс ще те водя да видиш дрончето...
                        1.според мен интервюто е направено от добронамерен познат затова сайта нейзвестен и затовасвилен отпуснато споделя толкова много
                        2.до края на годината ще видим дали са празни приказки
                        3. Краят на годината в кое време е умнико
                        4. а защо Dhl имат договор с дрончо според теб... Австралия се прави по заявка на dhl
                        5.времето е супер света има нужда от икономии на енергия... войната засили интереса към дрона
                        6.ще те водя на листване то в америка
                        7.с риска идват и големите печалби... явно не можеш да си го позволиш и риска и дрончо

                        благодаря ти за пожеланията за успех... нали знаеш че дрона като се случи променя не само бфб...но и приноса за бг като цяло ще е извънземен... искрено стискам палци много малко остава до добрите огромни новини три месеца до края на годината!

                        Коментар


                        • Скот,начи излиза няква новина ,че дрона ЩЯЛ (пак говорим в бъдещо време) да използва синтетично гориво. Е , Й ? Голям праз !

                          И тази толкова "важна" новина веднага бива публикувана в инвестор.бг.Почвам да мисля,че тука се киха за реклама.
                          И още по-чудното е,че тази много "важна" новина и уж "много булиш" новина излиза точно след 20-30 % спад на дрона (не съм ги гледал точно)
                          СЛочаенос?
                          Last edited by petrg5s; 05.10.2022, 18:58.

                          Коментар


                          • https://www.investor.bg/a/538-pazari...etichno-gorivo

                            та няколко нови новини и съждения от статията:
                            1. Национална здравна служба на Шотландия... след пощите сега и медиците...та британците дали са по големи балъци от вас да си доверяват най важна държавна инфраструктура на дрончо...а вие шубето ми. Продавайте... колкото си щете!
                            2 ново гориво.... и на мен както на колегата ми мирише като на изискване от голяма банка или пък група големи фондове които правят дю дилижанс в момента...и за да ги оценят над 1 милярд си искат иновация.... какво ли интересно ни предстои следващата година....да не е шоуто тепърва да предстои... ами сега...ами ако е ... мамини сладки сладури
                            3 на феара където подписаха с австралииците- е най големият за авиация в Англия.... вероятно там е бил целият световен и технологичен елит...какви ли други срещи са имали...дали пък няма да има други уникални партньорства....ами сега

                            без препоръки за търгуване.... очаквам дрончо и още една две акции да обърнат емоцията до края на годината...а другите ще страдат лекинко...

                            Коментар


                            • новината за синтетичното гориво е като попоръчка на големите инвеститори , които следват ESG стандартите. След успешен полет на самолета очаквам бързо да има нов рунд финансиране на цена много над последното - 125 млн евро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ethic hacker Разгледай мнение
                                Въпреки леката корекцийка и общата икономическа картинка по света и у нас, аз допълвам малко дрончета. А пък ако (като) литнем и приземим лебеда ще стане много интересно в bid/ask табличката. Просто е въпрос на време..
                                И аз,без да е каквито и да било препоръки разбира се! Дронът Черен Лебед ще лети със синтетично гориво на Zero Petroleum (profit.bg)

                                Коментар

                                Working...
                                X