IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Seuthes Разгледай мнение
    Скоти ще лети ли скоро дрона или да не бързаме
    Би трябвало съвсем скоро да лети, щото свършва годината.

    Коментар


    • Скоти ще лети ли скоро дрона или да не бързаме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        Напълно си прав. Разбира се че съществува риск. Не забравяй обаче кой е най -големият риск - именно да НЕ РИСКУВАШ. Специално пример с имотите - Много хора поглеждайки години назад си казват " ех .... защо не купих тогава " . Това е частен пример и не е препоръка.
        Не говоря за риск а за очевадни неща които ми се набиват на очи без въобще да съм се задълбочавал в тая компания

        Първо - Това нещо е нерентабилно, единственото му печелившо приложение е като боен дрон

        Ако утре кажат че от това ще правят милитари дронове и аз ще си купя

        Второ - Поредица от неизпълнени срокове

        Трето - Изцепката с горивото това, ако беше в някоя нормална държава да са ги попиляли инвеститорите, а тук овчи възторг
        Last edited by 6000; 16.11.2022, 04:08.

        Коментар


        • Напълно си прав. Разбира се че съществува риск. Не забравяй обаче кой е най -големият риск - именно да НЕ РИСКУВАШ. Специално пример с имотите - Много хора поглеждайки години назад си казват " ех .... защо не купих тогава " . Това е частен пример и не е препоръка.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

            Мдаа, срещал съм се с много хора които са ми казвали как нещо НЕ МОЖЕ да стане, срещал съм се и с хора които съм им казвал че нещото може да стане - те ми казват - тогава защо някой друг преди теб не го е направил? Пораженческото мислене не води до никъде.

            https://www.tbmagazine.net/statia/dz...i-chakate.html
            А пък аз съм виждал и много народ дето са му изгорели парите щото не може да види очевадни неща

            Но парите са си ваши имате право да остроумничите колкото си искате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Точно момента с мисленето ви бега

              Тук не става въпрос дали такива горива съществуват, а че Зеро Петролиум мирише на скам от километър

              Ето ви малко инфо за тази One man company (всъщност двама)
              За последните 3 години си е сменила името 3 пъти
              В компанията има САМО ДВАМА души двамата директори - тия даже и секретарка нямат
              Офиса им се намира в сграда в която се рентват работни места а не офиси - Вероятно се ползва за парлама за да имат адрес
              Активите им са 12 000 паунда - Не знаех че оборудване за лаборатория е толкова евтино
              Разходите за предходната им година са 63 000 паунда като извадим наема на офиса и счетоводството остават тамън толкова пари колкото да брандират един самолет и да се снимат с него за половин час

              И тук идват следните въпроси

              Тази новина измислица на PR екипа на Дронамиск ли е или наистина мениджмънта е водил разговори?

              Ако мениджмънта е водил разговори, що за мениджмън е ако горните неща не са му направили впечатление?

              В сайта е написано че когато го пуснат на пазара за свободна продажба ще струва 3 паунда на литър - Някой може ли да ми каже каква рентабилност очакват при тази цена?

              Дрона го рекламират че е LOW cost 5 евро на килограм с това гориво при полет 2500 км някой може ли да ми обясни как ще влезнат в цена 1750 евро на полет? къде са амортизациите къде са летищните такси къде е печалбата????


              Мдаа, срещал съм се с много хора които са ми казвали как нещо НЕ МОЖЕ да стане, срещал съм се и с хора които съм им казвал че нещото може да стане - те ми казват - тогава защо някой друг преди теб не го е направил? Пораженческото мислене не води до никъде.

              https://www.tbmagazine.net/statia/dz...i-chakate.html
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Коледа идва дрона па не лети, по-скоро елена Рудолф ще литне май...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ogytonchev Разгледай мнение

                  Има достатъчно информация в нета относно синтетичните горива, както и отговор на въпросите, които задаваш. Предимства, недостатъци, предизвикателства, защо не са влезли все още масово, копна се очаква това да стане... само трябва човек да може да чете и да мисли.
                  А иначе самата технология е известна от малко повече от 100 години, даже немците са използвали такива горива по времето на Втората световна война, компании като Порше и Сименс например, също правят съвместни инвестиции в тази посока, в Чили. Но не са само те.
                  Точно момента с мисленето ви бега

                  Тук не става въпрос дали такива горива съществуват, а че Зеро Петролиум мирише на скам от километър

                  Ето ви малко инфо за тази One man company (всъщност двама)
                  За последните 3 години си е сменила името 3 пъти
                  В компанията има САМО ДВАМА души двамата директори - тия даже и секретарка нямат
                  Офиса им се намира в сграда в която се рентват работни места а не офиси - Вероятно се ползва за парлама за да имат адрес
                  Активите им са 12 000 паунда - Не знаех че оборудване за лаборатория е толкова евтино
                  Разходите за предходната им година са 63 000 паунда като извадим наема на офиса и счетоводството остават тамън толкова пари колкото да брандират един самолет и да се снимат с него за половин час

                  И тук идват следните въпроси

                  Тази новина измислица на PR екипа на Дронамиск ли е или наистина мениджмънта е водил разговори?

                  Ако мениджмънта е водил разговори, що за мениджмън е ако горните неща не са му направили впечатление?

                  В сайта е написано че когато го пуснат на пазара за свободна продажба ще струва 3 паунда на литър - Някой може ли да ми каже каква рентабилност очакват при тази цена?

                  Дрона го рекламират че е LOW cost 5 евро на килограм с това гориво при полет 2500 км някой може ли да ми обясни как ще влезнат в цена 1750 евро на полет? къде са амортизациите къде са летищните такси къде е печалбата????



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    Значи викаш на сайта пише че първият барел за продажба ще е готов края на следващата година ама на РАФ на летището е така за кеф издумкаха некой друг барел???

                    След като са произвели достатъчно та да лети самолета на видеото значи спокойно могат и сега да продадат въпросният барел на желаещите - Що не го правят, а продават на зелено с доставка следващата година ???

                    Щели да го правят от въздух и вода - Аз не съм химик но все си мисля че ако някой има решение как да прави "бензин" от въздух и вода за него щеше да се пише от сутрин до здрач.

                    Тая работа смърди от километри

                    Ама щом ви харесва да вярвате в Дядо Коледа кой съм аз да ви развалям идилията
                    Има достатъчно информация в нета относно синтетичните горива, както и отговор на въпросите, които задаваш. Предимства, недостатъци, предизвикателства, защо не са влезли все още масово, копна се очаква това да стане... само трябва човек да може да чете и да мисли.
                    А иначе самата технология е известна от малко повече от 100 години, даже немците са използвали такива горива по времето на Втората световна война, компании като Порше и Сименс например, също правят съвместни инвестиции в тази посока, в Чили. Но не са само те.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ogytonchev Разгледай мнение
                      Ето два линка с инф относно тестови полет с въпросното гориво на РАФ

                      https://www.youtube.com/watch?v=afhh6O10kFs

                      https://www.express.co.uk/news/scien...rbon-emissions
                      Значи викаш на сайта пише че първият барел за продажба ще е готов края на следващата година ама на РАФ на летището е така за кеф издумкаха некой друг барел???

                      След като са произвели достатъчно та да лети самолета на видеото значи спокойно могат и сега да продадат въпросният барел на желаещите - Що не го правят, а продават на зелено с доставка следващата година ???

                      Щели да го правят от въздух и вода - Аз не съм химик но все си мисля че ако някой има решение как да прави "бензин" от въздух и вода за него щеше да се пише от сутрин до здрач.

                      Тая работа смърди от километри

                      Ама щом ви харесва да вярвате в Дядо Коледа кой съм аз да ви развалям идилията
                      Last edited by 6000; 15.11.2022, 11:34.

                      Коментар


                      • Ето два линка с инф относно тестови полет с въпросното гориво на РАФ

                        https://www.youtube.com/watch?v=afhh6O10kFs

                        https://www.express.co.uk/news/scien...rbon-emissions

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                          Айде и да ви го пусна че явно не сте го виждали

                          https://shop.zeropetroleum.com/shop/

                          Скоти моляти се кажи ми че твоите хора са платили 50 000 долара за първата туба
                          https://www.youtube.com/watch?v=afhh6O10kFs
                          https://www.express.co.uk/news/scien...rbon-emissions

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                            Скоти показваш много ниско ниво и далече няма да стигнеш.

                            Кое точно ще ми покажеш?

                            Малък самолет по който са потрошени една камара пари а още не лети?

                            Или ще ми покажеш горивото дето ужким другата година ще е готово, но сега авансово му продават мостри на цена 50 000 долара за 20л туба?

                            Скоти аз по малоумен скам отдавна не бях срещал - Ти тоя сайт отваря ли го?


                            Или си много заблуден или си на хранилката за мен е без значение парите са си ваши всеки има право да реши как да си ги похарчи
                            https://www.express.co.uk/news/scien...rbon-emissions

                            Коментар


                            • Айде и да ви го пусна че явно не сте го виждали

                              https://shop.zeropetroleum.com/shop/

                              Скоти моляти се кажи ми че твоите хора са платили 50 000 долара за първата туба

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                                Скоти показваш много ниско ниво и далече няма да стигнеш.

                                Кое точно ще ми покажеш?

                                Малък самолет по който са потрошени една камара пари а още не лети?

                                Или ще ми покажеш горивото дето ужким другата година ще е готово, но сега авансово му продават мостри на цена 50 000 долара за 20л туба?

                                Скоти аз по малоумен скам отдавна не бях срещал - Ти тоя сайт отваря ли го?


                                Или си много заблуден или си на хранилката за мен е без значение парите са си ваши всеки има право да реши как да си ги похарчи
                                Милооо Скоти е ниско ниво и е от село...давай десет бона и да видим кой е прав....и аз не знам какво ще видим но съм смело убеден че ще си удивен и ако си нормален ще ахнеш и ще спреш да мрънкаш. Мишкаррр аман от страхливи “ с ниво”!

                                Коментар

                                Working...
                                X