IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

    Ами нека си продават . Който разбира поне малко от транспорт ще разбере че е добре да има и по-малки дронове. Точно това е още по-добре, защото едните дронове ще допълват другите - работят в различни сегменти. Едните носят по-тежки товари на по-големи разстояния, а другите разделят товарите и ги изпращат локално. Даже новината е добра.
    Всеки който разбира от транспорт също би си задал следните въпроси

    1 Ако Амазон имат малък работещ дрон пречи ли им нещо да направят и по голям такъв?
    2 Ако Амазон не си правят сметка да правят по голям дали е защото са глупави или защото са преценили че е нерентабилно?

    Скоти в предишен пост спомена че двама други конкурентни разработчици са ударили кепенците в УСА

    Дали е защото там липсва рисков капитал или е защото че дори и тия с рисковия капитал са установили чи към момента няма переспектива и е нерентабилно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
      Айде сега с глупости не се занимаваме!Но съм убеден,че никой освен INta не я прочете тая статия и някой не му издържаха нервите!
      P.S.Пак да си кажа без никакви препоръки,имам и 1500 ALUM,гледам че там проявяваш интерес!Айде лека вечер,наливам си едно уиски!
      Нямам нито една от двете
      успех
      Last edited by Yori; 11.11.2022, 16:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

        А браво
        още малко и кафене-то ще ми изпратиш
        всеки да си прави изводите според собствената камбанария и акъл
        Айде сега с глупости не се занимаваме!Но съм убеден,че никой освен INta не я прочете тая статия и някой не му издържаха нервите!
        P.S.Пак да си кажа без никакви препоръки,имам и 1500 ALUM,гледам че там проявяваш интерес!Айде лека вечер,наливам си едно уиски!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

          Абе "магеренце" си уж ама изманипулира пазара със тая статия и мишоците продадоха малко!P.S.От мен препоръки никакви,разбира се!Държа си 4К тук и гледам мача!
          Ами нека си продават . Който разбира поне малко от транспорт ще разбере че е добре да има и по-малки дронове. Точно това е още по-добре, защото едните дронове ще допълват другите - работят в различни сегменти. Едните носят по-тежки товари на по-големи разстояния, а другите разделят товарите и ги изпращат локално. Даже новината е добра.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

            Абе "магеренце" си уж ама изманипулира пазара със тая статия и мишоците продадоха малко!P.S.От мен препоръки никакви,разбира се!Държа си 4К тук и гледам мача!
            А браво
            още малко и кафене-то ще ми изпратиш
            всеки да си прави изводите според собствената камбанария и акъл

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


              Чупи се нещо директния линк
              Абе "магеренце" си уж ама изманипулира пазара със тая статия и мишоците продадоха малко!P.S.От мен препоръки никакви,разбира се!Държа си 4К тук и гледам мача!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


                Чупи се нещо директния линк

                "Категорията" е различна, на пръв прочит!
                Тези ще доразнасят от летището на Бляк суана,- в кварталите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


                  Чупи се нещо директния линк
                  Amazon представи нов куриерски дрон, който може да лети и в дъждовно време - kaldata.com Ще минат години, преди Федералната авиационна администрация на САЩ да одобри масовите доставки на стоки с помощта на дронове, но засега регулаторът издава разрешения за тестови доставки, ако според него те не представляват значителна заплаха за безопасността.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                    Извиняваме се.
                    Не можем да намерим страницата, която търсите.

                    Чупи се нещо директния линк
                    Last edited by Yori; 11.11.2022, 15:41.

                    Коментар


                    • Извиняваме се.
                      Не можем да намерим страницата, която търсите.

                      Коментар


                      • https://econ.bg/Компании/Дронамикс-и...642_at.16.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                          https://www.24chasa.bg/amp/13008971

                          и тук преписват новината, която не съм сигурен до колко е достоверна
                          Днешния първоизточник Община Балчик: https://balchik.bg/bg/news/589-%d0%b...b5%d1%82%d0%b8

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                            https://www.24chasa.bg/amp/13008971
                            и тук преписват новината, която не съм сигурен до колко е достоверна
                            И пак се говори с "ЩЕ" ,евентуално,може би,някога и т.н.....

                            компанията има за цел да промени движението на стоки по света.
                            хехехе ...и като плащат за реклама ,поне да подбират по- качествени журналя и медии

                            Коментар


                            • https://www.24chasa.bg/amp/13008971

                              и тук преписват новината, която не съм сигурен до колко е достоверна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                ... при положение че двама от топ конкурентите ти в Америка са наскоро прясно фалирали и погледите на инвеститорите са насочени към теб за да случиш нещата... ами ако някой наистина ти даде 200 мил евро еднократно за реклама на първият полет да е с твое лого ти тогава на колко оценяваш дрона ми е интересно....
                                Значи викаш двама конкуренти в Америка фалирали щото там пари няма, но в БГ пари да искаш и ще се налива юнашки

                                А двеста милиона за реклама на първи полет даже и братя Райт не са си мечтали

                                Коментар

                                Working...
                                X