IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Ами не.. на БФБ си е точно както аз казвам. Като излезе новината, стадото прави Юруш на маслините, докато хитреците купували на слух му продават. И това че стадото е вдигнало цената с няколко % при новината нищо не значи.. въпроса е дали стадото има повече пари от хитреците .. по нашите ширини отговора е твърдо НЕ
    Чакай сега.Ти хептен се обърка Хем продават новината,хем пък точно след нея стадото прави юруш.
    Или не схващаш логиката и движенията зад този израз.
    Отделно едва ли стадото има толкова пари ..93к акции за 1 ден.Те направо са ги изяли с парцалите тези хилави "хитреци"
    Просто ликвидността на БФБ е ниска ,няма bid support и леки продажби свалят цената с много.Почти всяка акция на БФБ е така,не само дрона
    Last edited by petrg5s; 05.06.2023, 16:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Не е вярно заключението ти.3.05 бе преди полета.Ако беше така ,още тогава, на същия ден,трябваше да почне да пада и да падне 5-10 % него ден.Така се отиграва "купувай слуха,продавай новината"

      Тук ситуацията е много различна.Имаме мощен импулс СЛЕД новината, с огромен обем и спиране точно пред АТН.В момента консолидира и прави засилка за нов връх.
      Няма да е булиш чак под 2.60 ! А над 3 е със запалени двигатели и чака оператора да натисне бутона "Излитане"

      В заключение мога да кажа,че нито една акция не е меча,когато е на само 6-7% от върха си
      Ами не.. на БФБ си е точно както аз казвам. Като излезе новината, стадото прави Юруш на маслините, докато хитреците купували на слух му продават. И това че стадото е вдигнало цената с няколко % при новината нищо не значи.. въпроса е дали стадото има повече пари от хитреците .. по нашите ширини отговора е твърдо НЕ

      А и пак дявола е в детайлите.. много зависи каква е точно новината. Дали тотално променя фундамента на компанията /ДОХ купува голяма молдовска банка/ или е по-скоро ПР акция.. както ми се струва на мене тук.
      Last edited by Батя; 05.06.2023, 16:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

        За мен истинска новина ще е серия А.
        За реални резултати/бизнес обаче ще се чака - вероятно поне 2-3 години.
        Без ентусиазъм и оптимизъм.
        Съгласен съм с теб, отново разсъждаваш доста трезво и разумно!

        Именно затова мисля, че цената тук е много зависима от състоянието на Стартъп пазара в глобален мащаб.

        Коментар


        • След новината в следващите 3-4 дни са купени 150к акции за да достигне цената до върха и след това след само 30к продадени акции цената се е върнала на нивото от преди новината

          Явно мераклиите да се отърват са много повече от тия да купят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Тук май ще стане класиката: "Купувай слуха, продавай новината!"

            Дрона литнА, пък акцията иска да се приземи
            За мен истинска новина ще е серия А.
            За реални резултати/бизнес обаче ще се чака - вероятно поне 2-3 години.
            Без ентусиазъм и оптимизъм.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Тук май ще стане класиката: "Купувай слуха, продавай новината!"
              Дрона литнА, пък акцията иска да се приземи
              Не е вярно заключението ти.3.05 бе преди полета.Ако беше така ,още тогава, на същия ден,трябваше да почне да пада и да падне 5-10 % него ден.Така се отиграва "купувай слуха,продавай новината"

              Тук ситуацията е много различна.Имаме мощен импулс СЛЕД новината, с огромен обем и спиране точно пред АТН.В момента консолидира и прави засилка за нов връх.
              Няма да е булиш чак под 2.60 ! А над 3 е със запалени двигатели и чака оператора да натисне бутона "Излитане"

              В заключение мога да кажа,че нито една акция не е меча,когато е на само 6-7% от върха си
              Last edited by petrg5s; 05.06.2023, 16:09.

              Коментар


              • Тук май ще стане класиката: "Купувай слуха, продавай новината!"

                Дрона литнА, пък акцията иска да се приземи

                Коментар


                • Червената зона приключи по Георгьовден, - широко отворено е ветлото за набиране на височина до 3.85 хил.м.

                  https://postimg.cc/7fXm0T4P

                  както и елефанчета над 24,80 до 27

                  Коментар


                  • Коментар


                    • https://www.investor.bg/a/538-pazari...-parviya-polet
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                        Дела е оценен за 3362 хил.лв. Туй преди е за целия Дронамикс.
                        * Чети дребния шрифт



                        Ноември ще бъде Май за "Дронамикса кап." , мен Слончета ми се въртят в небето, за сега тежът, но пред смерча...
                        е заряд още трябва за него;- тогавааа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                          Eee, дела излиза колкото моментната капитализация на 11С ... или бъркам някъде
                          Дела е оценен за 3362 хил.лв. Туй преди е за целия Дронамикс.
                          * Чети дребния шрифт

                          Last edited by Poncho; 02.06.2023, 22:27.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                            Eee, дела излиза колкото моментната капитализация на 11С ... или бъркам някъде-

                            ПП.- не бъркам-"„Дронамикс Глобал Лимитид“ Великобритания 12.12%*"
                            Last edited by inta53; 02.06.2023, 22:22.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                                Явно и във форума текат процеси в сходство с тези в държавата/ ВСС/ прокуратурата . Най-лошото нещо на света е човек да бъде зависим! Ако някой каже публично, че ми е помогнал, за да забогатея и това не е факт, то със сигурност бих го опровергал на мига . Вайбър, Алонсо...
                                Т.е. да му сляза на нивото и да се въргаляме в калта за ваш сеир? Не, мерси!
                                Хората чието мнение ми е важно знаят истината и могат добре да преценят какво се случва.

                                Коментар

                                Working...
                                X