IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пускането на правата отне от блясъка на дебюта. Не знам кое налагаше пускането им.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

      Недейте така бе хора. Страшно ме притеснихте. Все едно с нетърпение чакате да продадете.
      Притесненията ти са крайно неоснователни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Препил си
        наздраве от УВА нестум

        Ко каза?- ти виж твоите (дето не ги играя, туку виж съм познал бъдещето им) и те принадена дават!!!
        Last edited by inta53; 09.08.2021, 10:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Супер! Значи било вярно - вчера се говореше по кафетата в Капана на Пловдив
          Хайде да развъртят набрания кеш, че инфлацията е тук.

          , още един +

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Yes!!!
            Най-после.
            Недейте така бе хора. Страшно ме притеснихте. Все едно с нетърпение чакате да продадете.
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
              Утре да избухнат с едни 20%
              Защо, да не са намерили ново Алтерко?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                На проведено заседание на Комитета по управление на пазар BEAM по Протокол № 18/06.08.2021 г. е взето следното решение:
                Във връзка с подадено заявление по чл. 4, ал. 1 от Част III Правила за допускане до търговия на пазар BEAM Комитетът по управление на БФБ АД, на основание чл. 8, ал. 1 от същите, допуска до търговия на пазар BЕAM следната емисия:
                - Емитент: ИмПулс I АД-София;
                - ISIN код на емисията: BG1100005211;
                - Борсов код на емисията: IMP;
                - CFI код на емисията: ESVUFR;
                - Размер на емисията: 5 924 264 лв.;
                - Брой акции: 5 924 264 броя;
                - Номинална стойност на една акция: 1 лв.;
                - Вид на акциите: клас „А“, обикновени, поименни, безналични, свободно прехвърляеми;
                - Валута на издаване: лева;
                - Валута на търговия: лева;
                - Дата на въвеждане за търговия: 09.08.2021 г. (понеделник);
                Yes!!!
                Най-после.

                Коментар


                • Утре да избухнат с едни 20%

                  Коментар


                  • Пожелавам попътен вятър!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      На проведено заседание на Комитета по управление на пазар BEAM по Протокол № 18/06.08.2021 г. е взето следното решение:
                      Във връзка с подадено заявление по чл. 4, ал. 1 от Част III Правила за допускане до търговия на пазар BEAM Комитетът по управление на БФБ АД, на основание чл. 8, ал. 1 от същите, допуска до търговия на пазар BЕAM следната емисия:
                      - Емитент: ИмПулс I АД-София;
                      - ISIN код на емисията: BG1100005211;
                      - Борсов код на емисията: IMP;
                      - CFI код на емисията: ESVUFR;
                      - Размер на емисията: 5 924 264 лв.;
                      - Брой акции: 5 924 264 броя;
                      - Номинална стойност на една акция: 1 лв.;
                      - Вид на акциите: клас „А“, обикновени, поименни, безналични, свободно прехвърляеми;
                      - Валута на издаване: лева;
                      - Валута на търговия: лева;
                      - Дата на въвеждане за търговия: 09.08.2021 г. (понеделник);
                      Супер! Значи било вярно - вчера се говореше по кафетата в Капана на Пловдив
                      Хайде да развъртят набрания кеш, че инфлацията е тук.

                      Коментар


                      • На проведено заседание на Комитета по управление на пазар BEAM по Протокол № 18/06.08.2021 г. е взето следното решение:
                        Във връзка с подадено заявление по чл. 4, ал. 1 от Част III Правила за допускане до търговия на пазар BEAM Комитетът по управление на БФБ АД, на основание чл. 8, ал. 1 от същите, допуска до търговия на пазар BЕAM следната емисия:
                        - Емитент: ИмПулс I АД-София;
                        - ISIN код на емисията: BG1100005211;
                        - Борсов код на емисията: IMP;
                        - CFI код на емисията: ESVUFR;
                        - Размер на емисията: 5 924 264 лв.;
                        - Брой акции: 5 924 264 броя;
                        - Номинална стойност на една акция: 1 лв.;
                        - Вид на акциите: клас „А“, обикновени, поименни, безналични, свободно прехвърляеми;
                        - Валута на издаване: лева;
                        - Валута на търговия: лева;
                        - Дата на въвеждане за търговия: 09.08.2021 г. (понеделник);

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Според мен защото балонът с т.н. "растежни" шитни се спука. Хората искат за парите си подценени активи, реални печалби, а не български гаражни схемички на мултипъли като Тесла или Амазон.
                          Малко съм озадачена... кое е подценен актив вместо Амазон? Импулс ли, с 30% премия върху кеш, който ще се инвестира в стартъпи с 10-12% рейт на успеваемост? Много ми е трудно да разбера логиката на българския редови инвеститор - камикадзе?
                          IM d best

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                            Това много ми прилича на онова, де го откраднаха "Златен лев" х-г, ей тъй по терлички !
                            Изградиха си го по холдинговите пътища, и незнайно как им си остана частно "Вила некаква си" на пътя за Мелник у лево???
                            Тива било в бивши казарми, страхотен хотел - препоръчвам. Тая вила съм я пропуснал - ще погледна следвашия път
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Препил си
                              наздраве от УВА нестум
                              Това много ми прилича на онова, де го откраднаха "Златен лев" х-г, ей тъй по терлички !
                              Изградиха си го по холдинговите пътища, и незнайно как им си остана частно "Вила некаква си" на пътя за Мелник у лево???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Препил си
                                наздраве от УВА нестум

                                Майтап бе Уили, изпренадеяха се хората, ха днес , ха утре, че и с "дивидент" ги чакат такива като мен, та реших да ги поразвеселя в "одеяло"!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X