IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
    Пускането на правата отне от блясъка на дебюта. Не знам кое налагаше пускането им.
    Добре ги пуснаха, за да може такива мераклии, като мен, да си купят.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
      Пускането на правата отне от блясъка на дебюта. Не знам кое налагаше пускането им.
      Лошо няма, че ги пуснаха, винаги е добре, като има повече възможности за търговия, но там бъркотията е пълна, никой не си е получил парите за правата

      Коментар


      • Пускането на правата отне от блясъка на дебюта. Не знам кое налагаше пускането им.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Недейте така бе хора. Страшно ме притеснихте. Все едно с нетърпение чакате да продадете.
          Притесненията ти са крайно неоснователни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Препил си
            наздраве от УВА нестум

            Ко каза?- ти виж твоите (дето не ги играя, туку виж съм познал бъдещето им) и те принадена дават!!!
            Last edited by inta53; 09.08.2021, 10:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              Супер! Значи било вярно - вчера се говореше по кафетата в Капана на Пловдив
              Хайде да развъртят набрания кеш, че инфлацията е тук.

              , още един +

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Yes!!!
                Най-после.
                Недейте така бе хора. Страшно ме притеснихте. Все едно с нетърпение чакате да продадете.
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                  Утре да избухнат с едни 20%
                  Защо, да не са намерили ново Алтерко?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    На проведено заседание на Комитета по управление на пазар BEAM по Протокол № 18/06.08.2021 г. е взето следното решение:
                    Във връзка с подадено заявление по чл. 4, ал. 1 от Част III Правила за допускане до търговия на пазар BEAM Комитетът по управление на БФБ АД, на основание чл. 8, ал. 1 от същите, допуска до търговия на пазар BЕAM следната емисия:
                    - Емитент: ИмПулс I АД-София;
                    - ISIN код на емисията: BG1100005211;
                    - Борсов код на емисията: IMP;
                    - CFI код на емисията: ESVUFR;
                    - Размер на емисията: 5 924 264 лв.;
                    - Брой акции: 5 924 264 броя;
                    - Номинална стойност на една акция: 1 лв.;
                    - Вид на акциите: клас „А“, обикновени, поименни, безналични, свободно прехвърляеми;
                    - Валута на издаване: лева;
                    - Валута на търговия: лева;
                    - Дата на въвеждане за търговия: 09.08.2021 г. (понеделник);
                    Yes!!!
                    Най-после.

                    Коментар


                    • Утре да избухнат с едни 20%

                      Коментар


                      • Пожелавам попътен вятър!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                          На проведено заседание на Комитета по управление на пазар BEAM по Протокол № 18/06.08.2021 г. е взето следното решение:
                          Във връзка с подадено заявление по чл. 4, ал. 1 от Част III Правила за допускане до търговия на пазар BEAM Комитетът по управление на БФБ АД, на основание чл. 8, ал. 1 от същите, допуска до търговия на пазар BЕAM следната емисия:
                          - Емитент: ИмПулс I АД-София;
                          - ISIN код на емисията: BG1100005211;
                          - Борсов код на емисията: IMP;
                          - CFI код на емисията: ESVUFR;
                          - Размер на емисията: 5 924 264 лв.;
                          - Брой акции: 5 924 264 броя;
                          - Номинална стойност на една акция: 1 лв.;
                          - Вид на акциите: клас „А“, обикновени, поименни, безналични, свободно прехвърляеми;
                          - Валута на издаване: лева;
                          - Валута на търговия: лева;
                          - Дата на въвеждане за търговия: 09.08.2021 г. (понеделник);
                          Супер! Значи било вярно - вчера се говореше по кафетата в Капана на Пловдив
                          Хайде да развъртят набрания кеш, че инфлацията е тук.

                          Коментар


                          • На проведено заседание на Комитета по управление на пазар BEAM по Протокол № 18/06.08.2021 г. е взето следното решение:
                            Във връзка с подадено заявление по чл. 4, ал. 1 от Част III Правила за допускане до търговия на пазар BEAM Комитетът по управление на БФБ АД, на основание чл. 8, ал. 1 от същите, допуска до търговия на пазар BЕAM следната емисия:
                            - Емитент: ИмПулс I АД-София;
                            - ISIN код на емисията: BG1100005211;
                            - Борсов код на емисията: IMP;
                            - CFI код на емисията: ESVUFR;
                            - Размер на емисията: 5 924 264 лв.;
                            - Брой акции: 5 924 264 броя;
                            - Номинална стойност на една акция: 1 лв.;
                            - Вид на акциите: клас „А“, обикновени, поименни, безналични, свободно прехвърляеми;
                            - Валута на издаване: лева;
                            - Валута на търговия: лева;
                            - Дата на въвеждане за търговия: 09.08.2021 г. (понеделник);

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Според мен защото балонът с т.н. "растежни" шитни се спука. Хората искат за парите си подценени активи, реални печалби, а не български гаражни схемички на мултипъли като Тесла или Амазон.
                              Малко съм озадачена... кое е подценен актив вместо Амазон? Импулс ли, с 30% премия върху кеш, който ще се инвестира в стартъпи с 10-12% рейт на успеваемост? Много ми е трудно да разбера логиката на българския редови инвеститор - камикадзе?
                              IM d best

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                                Това много ми прилича на онова, де го откраднаха "Златен лев" х-г, ей тъй по терлички !
                                Изградиха си го по холдинговите пътища, и незнайно как им си остана частно "Вила некаква си" на пътя за Мелник у лево???
                                Тива било в бивши казарми, страхотен хотел - препоръчвам. Тая вила съм я пропуснал - ще погледна следвашия път
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X