IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Не ги чакай по рано от 40-45дни от старта на търговията 07,07, или това е след 20,08, до 25ти!
    Това от опит с подобни приходи от права ти го казвам.

    пп. Тонка, нищо не се е омазало, при чичо, а и при всички търговии с права,-винаги е била същата картинка
    Съвсем други впечатления имам аз. Тръгне ли търговията с новите акции, парите от правата са по сметката ми. Последния пример с Еврохолд.. в момента в който ми се заредиха новите акции в платформата и парите от врътки с права ми постъпиха по салдото. От предишни увеличения имам същите спомени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      Идеята никога не е била добра. Целият Бийн пазар си беше ужасна идея. Поомазахте се всички вие с "лапни шаран" мисленето, че имало някакви спекулативни, сигурни, растежни, че и дивидентни акции, които ще се търгуват на БФБ все едно са Амазон и Тесла взети заедно. Както при Лешерко, така при всичко що е Бийн предстори сблъсъка с реалността.
      Даа, на тази борса само ПИБ-а трябва да се търгува и нищо друго, всички раздаващи дивиденти и всички които се опитват да растат да се отписват автоматично

      Коментар


      • Проблемът ми е, че ги предвидих за записване на правата на Доверие.
        Сега ще мисля друга схема.
        Last edited by polax; 11.08.2021, 17:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Идеята бе добра, но изпълненито на цялата процедура се поомаза...
          Идеята никога не е била добра. Целият Бийн пазар си беше ужасна идея. Поомазахте се всички вие с "лапни шаран" мисленето, че имало някакви спекулативни, сигурни, растежни, че и дивидентни акции, които ще се търгуват на БФБ все едно са Амазон и Тесла взети заедно. Както при Лешерко, така при всичко що е Бийн предстори сблъсъка с реалността.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Все още ги няма при мен.
            Някой получил ли си е парите?

            Не ги чакай по рано от 40-45дни от старта на търговията 07,07, или това е след 20,08, до 25ти!
            Това от опит с подобни приходи от права ти го казвам.

            пп. Тонка, нищо не се е омазало, при чичо, а и при всички търговии с права,-винаги е била същата картинка
            Last edited by inta53; 11.08.2021, 10:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Все още ги няма при мен.
              Някой получил ли си е парите?
              Идеята бе добра, но изпълненито на цялата процедура се поомаза...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

                Начало търговия + 2 дни , предполагам в сряда ще са налични , че то както качва пазара започва да няма смисъл от цялата тази работа ....
                Все още ги няма при мен.
                Някой получил ли си е парите?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  Предполагах, че като почне търговията с акциите ще пуснат парите от правата, ама днес няма...
                  Половината си права ги взех за спекула.
                  Начало търговия + 2 дни , предполагам в сряда ще са налични , че то както качва пазара започва да няма смисъл от цялата тази работа ....

                  Коментар


                  • Предполагах, че като почне търговията с акциите ще пуснат парите от правата, ама днес няма...
                    Половината си права ги взех за спекула.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                      Пускането на правата отне от блясъка на дебюта. Не знам кое налагаше пускането им.
                      Добре ги пуснаха, за да може такива мераклии, като мен, да си купят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                        Пускането на правата отне от блясъка на дебюта. Не знам кое налагаше пускането им.
                        Лошо няма, че ги пуснаха, винаги е добре, като има повече възможности за търговия, но там бъркотията е пълна, никой не си е получил парите за правата

                        Коментар


                        • Пускането на правата отне от блясъка на дебюта. Не знам кое налагаше пускането им.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                            Недейте така бе хора. Страшно ме притеснихте. Все едно с нетърпение чакате да продадете.
                            Притесненията ти са крайно неоснователни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Препил си
                              наздраве от УВА нестум

                              Ко каза?- ти виж твоите (дето не ги играя, туку виж съм познал бъдещето им) и те принадена дават!!!
                              Last edited by inta53; 09.08.2021, 10:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Супер! Значи било вярно - вчера се говореше по кафетата в Капана на Пловдив
                                Хайде да развъртят набрания кеш, че инфлацията е тук.

                                , още един +

                                Коментар

                                Working...
                                X