IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Верно никой няма да им даде и една ст. за тези шитове. Сега налели 300К лв. нейде си. При сегашните заплати в сектора тези кинти ще стигнат за малък екип от 10 души за има няма 3 месеца и после ...
    Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

    Коментар


    • Все още не

      Коментар


      • Здравейте,има ли линк за запис от срещата в петък ? Благодаря предварително !
        мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

        Коментар


        • Българската компания за киберсигурност SoCyber е получила 150 хил. евро първоначално финансиране от фонда ИмВенчър II за да развие собствения си продукт Kikimora

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Не искам да влизаме в полемика стил откровено тролене, но кредитите са за тия, които нямат капитал и не могат да привлекат такъв.
            То няма полемика въобще, банките не отпускат пари срещу откровени глупости и празни обещания Оубаче един нерегулиран сегмент на края на една КапалЪ ЧаршЪ накрай света е идеален за това

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Те са БИЙМ балони, което е много по-зле. Затова са тук, никоя банка не би им отпуснала кредит.
              Не искам да влизаме в полемика стил откровено тролене, но кредитите са за тия, които нямат капитал и не могат да привлекат такъв.

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Те са БИЙМ балони, което е много по-зле. Затова са тук, никоя банка не би им отпуснала кредит.

                Коментар


                • В моменти като настоящия високотехнологичните компании са под натиск. Всички се сещат, че без храна, вода, светло и топло не се живее лесно и в трудни времена хай-тек сектора спира да е звездата, която огрява борсите и привлича капитали като магнит. Това не означава, че в този момент трябва да се продаде и избяга в сигурен кеш или там накъдето стадото е тръгнало. След спадове идват ръстове и съм убеден, че компаниите, в които инвестират Импулс не само ще оцелеят, а ще се развият след края на заформящата се криза, където дългът ще е бреме,а набраният капитал мазнинки благодарение на които ще се премине през трудните времена.

                  Когато пари има и всичко е наред хай-тек сектора концентрира много капитал и е все по-трудно да се вземе читав дял на добра цена. Така са се и се формират балони, но истината идва, когато музиката спре. Който разчита на дълг и постоянни ръстове бива шамаросан, а който си е написал домашното като контрол на риска оцелява и заема по-добра позиция за следващото яху.

                  Импулсът и компаните в които участва не са кредитни балони и не мисля, че задаващата се криза ще ги събори. Да сигурно ще друса, но после ще имат преднина.



                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    В “очакване на Годо” , май спряха да продават сладурите и сме нагоре.... тънката ми прогноза за понеделник е да минем над 1.10 трайно!
                    Завалията, ще отбележиш само 40% дебела загуба а Затова и за сламка си готов да се ловиш сега.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      Ами ако днес ги отмени.. и няма увеличение... къде отиваме?!
                      И това не е решение - според мен трябва да има увеличение и колкото повече - толкова по-добре.

                      Затова е добре да се потърсят фондовете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                        Според мен голяма част от спада се дължи на определени думи на Мартинов от предния семинар - така,че да внимава тази вечер
                        Ами ако днес ги отмени.. и няма увеличение... къде отиваме?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          В “очакване на Годо” , май спряха да продават сладурите и сме нагоре.... тънката ми прогноза за понеделник е да минем над 1.10 трайно!
                          Според мен голяма част от спада се дължи на определени думи на Мартинов от предния семинар - така,че да внимава тази вечер

                          Коментар


                          • В “очакване на Годо” , май спряха да продават сладурите и сме нагоре.... тънката ми прогноза за понеделник е да минем над 1.10 трайно!

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Колко трябва да си ..да продаваш днес на загуба вместо да изчакаш до петък и да чуеш нещо секси...или пък да си зададеш въпросите ако имаш такива?!
                                Last edited by X_Y; 19.05.2022, 21:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X