IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С конвертируем заем в рунда влизат Impetus Capital, Vitosha Venture Partners, New Vision 3 и частни инвеститори

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
      На пазара май не му хареса уебинара вчера !
      Цената след ИПО-то пада,това е от "времето".Скоро дивидент няма да има щото парите които ни разпределят компаниите от фонда едвам стигат за разходи и такси .Първо фонда трябва да стане 25мил и тогава ще видим.Скоро екзити няма да има .За сметка на това догодина март-април ще искаме още пари от инвеститорите.Иначе всичко освен Аче , върви чудесно и горе-долу това е най същественото.
      Last edited by спекуланта; 25.11.2022, 17:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
        На пазара май не му хареса уебинара вчера !
        Уебинара беше добре според мен, но някой е очаквал дивиден си мисля.

        Коментар


        • На пазара май не му хареса уебинара вчера !

          Коментар


          • Благодаря! Намерих си и мейла!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Key Ru
              Някой може ли да сподели линк за срещата
              https://us06web.zoom.us/w/8833894828...nydReg#success

              Коментар


              • Да подгреем днешния уебинар с още една статия

                https://www.capital.bg/biznes/kompan...erm=2022-11-24

                Коментар


                • ИмПулс I АД-София
                  Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                  19:34
                  Ръководството на ИмПулс I АД уведомява, че ИмВенчър II КДА реализира инвестиция в Ноезис ЕООД като водещ инвеститор в рунд на финансиране на обща стойност 235 хил. евро. Участието на ИмВенчър II КДА е в размер на 100 хил. евро. Инвестицията е осъществена под формата на конвертируем заем. В рунда участват още Фонд Ню Вижън 3 КД и CEO Angels Club.
                  Прикачени файлове: Уведомление относно трансакция


                  ИмПулс I АД-София
                  Друга нерегулирана информация
                  19:39
                  ИмПулс I АД | онлайн среща с инвеститорите, 3Q 2022 г.
                  ИмПулс I АД ще представи развитието си през третото тримесечие на 2022 г. в онлайн среща с инвеститорите на 24 ноември 2022 г. от 17:00 ч.

                  Прикачени файлове: ИмПулс I АД | онлайн среща с инвеститорите, 3Q 2022 г.

                  Last edited by tony1975; 22.11.2022, 19:58.

                  Коментар


                  • Плановете на българската компания "Дискордиа" са до 2030 година да влезе в топ 1

                    Коментар


                    • Компанията “Обединени търговски обекти” АД, оперираща платформата Promoto е провела нов рунд на финансиране, в който са набрани 434 хил. евро

                      Коментар


                      • The HR software company for flexible benefits Re:benefit raises €1.2M from Vitosha Venture Partners, Impetus Capital, and New Vision 3.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Здравей ,
                          Импулс 1 има микроскопичен дял в Имвенчър 1, аз говоря че Имвенчър 2 можеше да разнообрази портфолиото си с една позната и проучена растяща и вече печеливша компания.
                          Печеливша е леко преувеличено.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            "ИмВенчър I КДА участва в увеличението на капитала на Биодит АД, като упражнява правата си и записва 28 829 акции. Увеличението е регистрирано в Търговския регистър и Централен депозитар през октомври"
                            Пише че са учавствали ,или не съм те разбрал........
                            Здравей ,
                            Импулс 1 има микроскопичен дял в Имвенчър 1, аз говоря че Имвенчър 2 можеше да разнообрази портфолиото си с една позната и проучена растяща и вече печеливша компания.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Като цяло добре, с оглед на обстановката.
                              Биосийк са се стабилизирали, но се вижда забавяне при А4Е и Промото.
                              Добре вървят Алтерко, Дискордия, Болерон и Ексайтел. Очакваме резултати и развитие от Соусайбър и Сториед дата, както и от новата придобивка Ребенефит.
                              Като цяло мисля, че 10-12 компании в портфейла на Имвенчър 2 са достатъчни и трябва да се фокусират върху тяхното подпомагане и при нужда преподреждане. Увеличаване на бройката на 25-30 компании, ще размие фокуса на дружеството и ще направи непосилно обръщането на внимание и "отглеждането" на всяка една инвестиция - нека са като Джери Макгуайър - малко но добре подбрани и обгрижени инвестиции.
                              Жалко, че двойката не е участвала в Биодит, мисля че върви в правилната посока с добро темпо.
                              Успех!
                              "ИмВенчър I КДА участва в увеличението на капитала на Биодит АД, като упражнява правата си и записва 28 829 акции. Увеличението е регистрирано в Търговския регистър и Централен депозитар през октомври"
                              Пише че са учавствали ,или не съм те разбрал........

                              Коментар


                              • Като цяло добре, с оглед на обстановката.
                                Биосийк са се стабилизирали, но се вижда забавяне при А4Е и Промото.
                                Добре вървят Алтерко, Дискордия, Болерон и Ексайтел. Очакваме резултати и развитие от Соусайбър и Сториед дата, както и от новата придобивка Ребенефит.
                                Като цяло мисля, че 10-12 компании в портфейла на Имвенчър 2 са достатъчни и трябва да се фокусират върху тяхното подпомагане и при нужда преподреждане. Увеличаване на бройката на 25-30 компании, ще размие фокуса на дружеството и ще направи непосилно обръщането на внимание и "отглеждането" на всяка една инвестиция - нека са като Джери Макгуайър - малко но добре подбрани и обгрижени инвестиции.
                                Жалко, че двойката не е участвала в Биодит, мисля че върви в правилната посока с добро темпо.
                                Успех!
                                Last edited by tony1975; 16.11.2022, 06:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X