IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Компанията получава трети рунд на финансиране, с който общите инвестиции в нея достигат 8 млн. лева

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      Имам Очаквам повече от тях, иначе без резултати не виждам как ще наберат 16млн., аз лично не очаквах 1.5г. след ИПО-то цената да е пак около 1.10 - вярвах че влизайки в нареден портфейл с работещи компании ще спестим време и ще вървим нагоре, но...пазар.
      нема се плашиш, аз не съм купил акция без веднага след това тя да направи плонж
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        тонка, много ли се ушИ с тоя импулс
        Имам Очаквам повече от тях, иначе без резултати не виждам как ще наберат 16млн., аз лично не очаквах 1.5г. след ИПО-то цената да е пак около 1.10 - вярвах че влизайки в нареден портфейл с работещи компании ще спестим време и ще вървим нагоре, но...пазар.
        Last edited by tony1975; 16.09.2022, 21:45.

        Коментар


        • тонка, много ли се ушИ с тоя импулс
          препоръка е

          Коментар


          • Красимир Коцев, основател и главен изпълнителен директор SoCyber, "Бизнес старт", 16.09.2022 г.

            Коментар


            • Екзити взеха да правят

              ИмПулс I АД-София
              Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
              12-09-2022 19:27
              Ръководството на ИмПулс I АД уведомява, че ИмВенчър I КДА и ИмВенчър II КДА са подписали споразумение за частичен изход от инвестицията си в „Браузуейв“ АД посредством продажба на общо 12 500 броя налични, обикновени поименни акции с номинална стойност 1 лев, представляващи 25% от капитала на „Браузуейв“ АД. Стойността на сделката е съотносима със справедливата стойност на позициите, отразени в портфейлите на ИмВенчър I КДА и ИмВенъчър II КДА. Двете дружества запазват миноритарно участие в „Браузуейв“ АД в общ размер на 5% от капитала му.
              Трансакцията се извършва чрез договор за продажба на акции с разсрочено плащане и погасяване на отпуснатия на „Браузуейв“ АД заем съгласно предоговорен срок. Купувачът на акциите е лице, свързано с основателя на „Браузуейв“ АД. Приключването на трансакцията е обект на изпълнение на определени предварителни условия от страните по сделката.
              Прикачени файлове: Уведомление относно трансакция
              Last edited by tony1975; 13.09.2022, 08:20.

              Коментар


              • Срещата беше много интересна и лично за себе си чух доста важна и интересна информация.

                Коментар


                •  

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Е как не виждаш, и през двата Имвенчъра имат дял в Дискордия !
                    Здравко, виж как изглежда информацията за Акционерите в АПИС.... За първи път виждам невярна/подвеждаща информация там... Както казах виждат се само физически лица...

                    Както и да е - след написаното от теб влезнах в ТР и там се виждат и Имвенчър 1/2...

                    Благодаря все пак, че ме мотивира да се разровя малко повече !

                    Коментар


                    • ИмПулс I АД | онлайн среща с инвеститорите, 2Q 2022 г
                      22.08 в 18ч.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                         Excitel Group,- къде, къде е входа
                        И изхода е важен
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Дискордия това, Дискордия онова.... Хубава компания, но следете и Иксайтел... Останалите няма да бъдат еднорози.
                          P.S.Нямам акции. Не е препоръка.
                           Excitel Group,- къде, къде е входа

                          Коментар


                          • Дискордия това, Дискордия онова.... Хубава компания, но следете и Иксайтел... Останалите няма да бъдат еднорози.
                            P.S.Нямам акции. Не е препоръка.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • 18% от Имвенчър1 и 14% от Имвенчър2 са в Дискордиа
                              Last edited by Slg; 18.08.2022, 16:49.

                              Коментар


                              • Мисля, че бяха по 0,6% от капитала.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X