IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
    На пазара май не му хареса уебинара вчера !
    Уебинара беше добре според мен, но някой е очаквал дивиден си мисля.

    Коментар


    • На пазара май не му хареса уебинара вчера !

      Коментар


      • Благодаря! Намерих си и мейла!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Key Ru
          Някой може ли да сподели линк за срещата
          https://us06web.zoom.us/w/8833894828...nydReg#success

          Коментар


          • Да подгреем днешния уебинар с още една статия

            https://www.capital.bg/biznes/kompan...erm=2022-11-24

            Коментар


            • ИмПулс I АД-София
              Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
              19:34
              Ръководството на ИмПулс I АД уведомява, че ИмВенчър II КДА реализира инвестиция в Ноезис ЕООД като водещ инвеститор в рунд на финансиране на обща стойност 235 хил. евро. Участието на ИмВенчър II КДА е в размер на 100 хил. евро. Инвестицията е осъществена под формата на конвертируем заем. В рунда участват още Фонд Ню Вижън 3 КД и CEO Angels Club.
              Прикачени файлове: Уведомление относно трансакция


              ИмПулс I АД-София
              Друга нерегулирана информация
              19:39
              ИмПулс I АД | онлайн среща с инвеститорите, 3Q 2022 г.
              ИмПулс I АД ще представи развитието си през третото тримесечие на 2022 г. в онлайн среща с инвеститорите на 24 ноември 2022 г. от 17:00 ч.

              Прикачени файлове: ИмПулс I АД | онлайн среща с инвеститорите, 3Q 2022 г.

              Last edited by tony1975; 22.11.2022, 19:58.

              Коментар


              • Плановете на българската компания "Дискордиа" са до 2030 година да влезе в топ 1

                Коментар


                • Компанията “Обединени търговски обекти” АД, оперираща платформата Promoto е провела нов рунд на финансиране, в който са набрани 434 хил. евро

                  Коментар


                  • The HR software company for flexible benefits Re:benefit raises €1.2M from Vitosha Venture Partners, Impetus Capital, and New Vision 3.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      Здравей ,
                      Импулс 1 има микроскопичен дял в Имвенчър 1, аз говоря че Имвенчър 2 можеше да разнообрази портфолиото си с една позната и проучена растяща и вече печеливша компания.
                      Печеливша е леко преувеличено.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        "ИмВенчър I КДА участва в увеличението на капитала на Биодит АД, като упражнява правата си и записва 28 829 акции. Увеличението е регистрирано в Търговския регистър и Централен депозитар през октомври"
                        Пише че са учавствали ,или не съм те разбрал........
                        Здравей ,
                        Импулс 1 има микроскопичен дял в Имвенчър 1, аз говоря че Имвенчър 2 можеше да разнообрази портфолиото си с една позната и проучена растяща и вече печеливша компания.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Като цяло добре, с оглед на обстановката.
                          Биосийк са се стабилизирали, но се вижда забавяне при А4Е и Промото.
                          Добре вървят Алтерко, Дискордия, Болерон и Ексайтел. Очакваме резултати и развитие от Соусайбър и Сториед дата, както и от новата придобивка Ребенефит.
                          Като цяло мисля, че 10-12 компании в портфейла на Имвенчър 2 са достатъчни и трябва да се фокусират върху тяхното подпомагане и при нужда преподреждане. Увеличаване на бройката на 25-30 компании, ще размие фокуса на дружеството и ще направи непосилно обръщането на внимание и "отглеждането" на всяка една инвестиция - нека са като Джери Макгуайър - малко но добре подбрани и обгрижени инвестиции.
                          Жалко, че двойката не е участвала в Биодит, мисля че върви в правилната посока с добро темпо.
                          Успех!
                          "ИмВенчър I КДА участва в увеличението на капитала на Биодит АД, като упражнява правата си и записва 28 829 акции. Увеличението е регистрирано в Търговския регистър и Централен депозитар през октомври"
                          Пише че са учавствали ,или не съм те разбрал........

                          Коментар


                          • Като цяло добре, с оглед на обстановката.
                            Биосийк са се стабилизирали, но се вижда забавяне при А4Е и Промото.
                            Добре вървят Алтерко, Дискордия, Болерон и Ексайтел. Очакваме резултати и развитие от Соусайбър и Сториед дата, както и от новата придобивка Ребенефит.
                            Като цяло мисля, че 10-12 компании в портфейла на Имвенчър 2 са достатъчни и трябва да се фокусират върху тяхното подпомагане и при нужда преподреждане. Увеличаване на бройката на 25-30 компании, ще размие фокуса на дружеството и ще направи непосилно обръщането на внимание и "отглеждането" на всяка една инвестиция - нека са като Джери Макгуайър - малко но добре подбрани и обгрижени инвестиции.
                            Жалко, че двойката не е участвала в Биодит, мисля че върви в правилната посока с добро темпо.
                            Успех!
                            Last edited by tony1975; 16.11.2022, 06:35.

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/profile.php?id=100083022377969

                              Коментар


                              • Ръководството на ИмПулс I АД уведомява, че ИмВенчър II КДА е подписало споразумение за инвестиция в РеБенеФит ООД. Инвестицията на ИмВенчър II КДА е в размер на 307 хил. евро чрез участие в увеличение на капитала на РеБенеФит ООД като част от рунд на финансиране в общ размер 1.167 млн. евро, съвместно с „Фонд Ню Вижън 3“ КД и „Витоша Венчър Партнърс - Фонд I“ КД. Увеличението на капитала на РеБенеФит ООД предстои да бъде вписано в Търговския регистър. Прикачени файлове:
                                Уведомление относно трансакция

                                Коментар

                                Working...
                                X