IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ice Разгледай мнение
    Аз им разглеждах портфолиото. Добре изглежда
    Не показват много динамика напоследък. Кои са ти фаворити ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
      Уауауа-а-а, какво става тук днес?

      https://www.infostock.bg/infostock/control/quotes/11C
      УВЕДОМЛЕНИЕ ПО ЧЛ. 148б ОТ ЗППЦК
      Във връзка с изискванията на чл. 148б от Закона за публичното предлагане на ценни книжа
      (ЗППЦК), с настоящото уведомяваме, че на 16.02.2021 г. е постъпило уведомление за
      значително дялово участие в „Илевън Кепитъл“ АД, както следва:
      • КЕЙ БИ СИ АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ НВ - КЛОН БЪЛГАРИЯ КЧТ, действащо за
      сметка на управляваните от него договорни фондове (ДФ) ДФ ОББ Платинум Облигации,
      ДФ ОББ Премиум Акции, ДФ ОББ Балансиран Фонд, ДФ ОББ Глобал Растеж, чрез сделки,
      чийто сетълмент е на 10.02.2021 г. е придобило общо 119 572 броя обикновени, поименни,
      безналични акции, с право на глас, представляващи общо 5,20 %, съответно ДФ ОББ
      Платинум Облигации – 2,16%, ДФ ОББ Премиум Акции – 1,45%, ДФ ОББ Балансиран Фонд
      – 0,98 %, ДФ ОББ Глобал Растеж – 0,61% от гласовете в общото събрание на акционерите
      на „Илевън Кепитъл“ АД. В резултат на сделките правото на глас на КЕЙ БИ СИ АСЕТ
      МЕНИДЖМЪНТ НВ - КЛОН БЪЛГАРИЯ КЧТ в общото събрание на акционерите на
      публичното дружество се променя от 0% на 5,20%.

      Коментар


      • Уауауа-а-а, какво става тук днес?

        https://www.infostock.bg/infostock/control/quotes/11C

        Коментар


        • Аз им разглеждах портфолиото. Добре изглежда

          Коментар


          • Първоначално изпратено от paragraf17 Разгледай мнение
            Здравейте, като цяло какво мислите за компанията?
            Мислим че са хранилка и точат пари - виж им финансирането, виж и последната магария от днес с дивидента.

            Коментар


            • Здравейте, като цяло какво мислите за компанията?

              Коментар


              • На 29 септември ще има уебинар

                от 15 ч.

                Включете се в онлайн срещата с ръководството на Илевън Кепитъл АД. Изпълнителният директор, Даниел Томов и Председателят на Борда на директорите, Валери Петров ще направят преглед на резултатите на компанията за първото полугодие на 2020 година. Корпоративното ръководство ще ви запознае и с последните новини, свързани с компаниите от портфейла на Илевън Кепитъл. Изпълнителните директори на две от тях - Kanbanize („Бизнесмап”) и Sensika („Сенсика Текнолоджис”) ще вземат участие в събитието, като запознаят участниците с постигнатите през първото полугодие на 2020 г. резултати.
                Събитието е насочено към настоящите акционери на компанията, бъдещи инвеститори или хора с интерес в технологиите и инвестициите.
                Регистрацията за събитието е задължителна. Запазете своето място тук - https://www.eventbrite.com/e/118288812021
                Можете да задавате предварително своите въпроси на следния линк - https://bit.ly/2D6qsWo

                Коментар


                • Някой може ли да ми каже какви такси върху управление и печалбата се плащат към мениджмънта?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                    Е то па голямото разкешване понеже. Някакви мижави 23к, дето добре оборудвана Фиеста не можеш да купиш. Има и други позиции на БФБ-ои дето с едно пликче пари можеш да смачкаш цената. Този тип бизнеси, както един колега по-долу писа са си черна кутия.
                    Е чак мижави не са, защото цялото увеличение беше за два милиона лева, а оборота с акцията за няма и месец е близо 100 000лв. с посока все надолу.

                    Коментар


                    • Да, аз се помайтапих че родината продава. За тях е още рано. Ако стане левче, може и да почнат

                      Коментар


                      • Е то па голямото разкешване понеже. Някакви мижави 23к, дето добре оборудвана Фиеста не можеш да купиш. Има и други позиции на БФБ-ои дето с едно пликче пари можеш да смачкаш цената. Този тип бизнеси, както един колега по-долу писа са си черна кутия.

                        Коментар


                        • Родина едва ли продава.

                          Не знам какво се учудвате за спада. Според мен старите акционери кешират при тази раздута оценка от ИПО-то. Кой от всичките стартапи от портфолиото ще го бъде и ще прави пари? Фиаското с Wework и Softbank показа що за балон е хайпа по стартапите от последните години.
                          Last edited by dex; 14.05.2020, 13:56.

                          Коментар


                          • На мен ми е много странно едно нещо - значи Сирма и Илевъна се сриват, ма Алтерко държат нива - логика? Да речем Сирма-та там се посраха с някои работи, ма Илевъна са от два дни на борсата, буквално, какво причини този спад от 25%, при това без самата борса да се срива, и още повече че ИПО-то им беше записано? Нещо гнило в Дания?

                            не разбирам от ИТ акции и не се бутам, не съм имал никога акции на такава компания у нас или по света, но ми е тотално нелогично поведението на тези трите, особено на Алтерко? Ако някой може, нека обясни
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Това основната причина никой да не иска да купува, защото винаги се намира някой голям, който да иска да продава на загуба и да натиска цената. Защо да участваш на ИПО на 7 лв, като ще може да купиш на 5.5, защо да купуваш на 5.5, като ще може на 0.70 да купиш след много години?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                                Тука Родина дск продават на пет и пейсет, за да докажат, че могат да продават и на по ниска загуба
                                Зор за кеш ли им е? Записваш март на 7 лв,. май вече на 5.5?

                                Коментар

                                Working...
                                X