IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://blitz-bg.cdn.ampproject.org/...ews783556.html
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Емитент: Илевън Кепитъл АД-София (11C)
      Илевън Кепитъл АД-София (11C) свиква редовно ОСА на 30.06.2021 г. от 11.00 ч. в гр. Илевън Кепитъл АД-София (11C), при следния дневен ред:
      - Доклад на управителните органи за дейността на дружеството през 2020 г.;
      - Приемане на годишния финансов отчет на дружеството за 2020 г.;
      - Доклад на регистрирания одитор за 2020 г.;
      - Доклад на Одитния комитет за 2020 г.;
      - Отчет на Директора за връзка с инвеститорите за периода 14.04.2020-31.12.2020 г.
      - Приемане на доклад за изпълнение на Политиката за възнагражденията на членовете на управителните органи;
      - Освобождаване на членовете на управителните органи от отговорност за дейността им през 2020 г.;
      - Избор на регистриран одитор за 2021 г.;
      - Избор на Одитен комитет, определяне на мандат и размер на възнаграждение на членовете;
      - Решение за разпределение на финансов резултат. Предложение за решение: ОСА приема финансовия резултат за 2020 г. да се отнесе като Неразпределена печалба;
      - При липса на кворум събранието ще се проведе на 15.07.2021 г. от 11.00 ч. на същото място и при същия дневен ред.
      Право на глас в ОСА се упражнява от лицата, вписани като такива с право на глас в централния регистър на ценни книжа 14 дни преди датата на ОСА, или към 16.06.2021 г.
      Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни право на глас в ОСА, е 14.06.2021 г.
      Пълният текст на поканата за ОСА на дружеството може да бъде намерен на уеб страницата на Борсата
      Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News

      Коментар


      • Пъровначалната инвестиция във фирмата е била за 140 605 евро.

        Коментар


        • Мълчите а?

          https://elevencapital.bg/novini-i-informatsiya/
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • поредната пирамида.. инвестирайте в можещите хора

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
              Запис от Онлайн среща с инвеститори - Илевън Кепитъл АД (18.05.2021)

              https://www.youtube.com/watch?v=I-28iQafAZU
              Яко аматьорщина.

              Коментар


              • Запис от Онлайн среща с инвеститори - Илевън Кепитъл АД (18.05.2021)

                https://www.youtube.com/watch?v=I-28iQafAZU

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                  На мен ми хареса срещата, хората на Илевън и най-вече представените три компании от техните управители - Дронамикс, Мелиса Клаймът и Енхенсв. Определено дроновете са перлата от трите. Ако концепцията им се окаже достатъчно интересна за големите e-trading платформи, нещата ще станат много сериозни.

                  За Илевън, не планират да търсят пари към момента, наместили са голяма част от кеша, голяма част от компаниите в порфолиото са 4+ години и от 11C очакват да влязат в радара за изкупувания.

                  +11111 Търсено-очаквано развитие!

                  Коментар


                  • На мен ми хареса срещата, хората на Илевън и най-вече представените три компании от техните управители - Дронамикс, Мелиса Клаймът и Енхенсв. Определено дроновете са перлата от трите. Ако концепцията им се окаже достатъчно интересна за големите e-trading платформи, нещата ще станат много сериозни.

                    За Илевън, не планират да търсят пари към момента, наместили са голяма част от кеша, голяма част от компаниите в порфолиото са 4+ години и от 11C очакват да влязат в радара за изкупувания.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                      Ами за нови пари не помня да става въпрос. Говориха шефовете на дроновете, автобиографията/доста потенциал има, според мен/ и енергийната ефективност. Прицелени са в чуждестранните пазари. Дрончетата са интересни - имат 350 кг товароносимост. Трябват им малки летища. Товароносимостта е такава, за да може товарът да се поеме за доразнасяне от баничарка. Нямаше раздувки и перчене. Абе с отлични впечатления съм, но все пак това си е рискова инвестиция. Така, че всеки трябва да си прецени. Аз лично съм с положителни очаквания.
                      Тия дето нямат грам идея ни от самолетостроене, ни от дронки и не можаха дори прототип за толкова години да построят ли? Пунта Мара, забавното е връзката, чрез която поне формално ги сложиха в един списък в ИАТА И какво ще доразнасяш от селскостопански летиша в пущиняка по-точно?

                      Коментар


                      • Абе не ми ги хвалете тия котви,бе..... Дирижабли нек'ви.....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                          Ами за нови пари не помня да става въпрос. Говориха шефовете на дроновете, автобиографията/доста потенциал има, според мен/ и енергийната ефективност. Прицелени са в чуждестранните пазари. Дрончетата са интересни - имат 350 кг товароносимост. Трябват им малки летища. Товароносимостта е такава, за да може товарът да се поеме за доразнасяне от баничарка. Нямаше раздувки и перчене. Абе с отлични впечатления съм, но все пак това си е рискова инвестиция. Така, че всеки трябва да си прецени. Аз лично съм с положителни очаквания.
                          БЛАГОДАРЯ ! - реченото дава кураж

                          Коментар


                          • До колкото разбрах от вчерашният вебинар, фонда е получил дивидент от 2 дъщерни компании и очаквт още тази година да продадат участието си в 1 или 2 дъщерни компании. Аз лично допускам, че ще има известно препокриване между компаниите, разпределили дивидент и тези от които ще излиза.
                            Фонда ще разпредли дивидент от спечелените пари и получените дивиденти.
                            Last edited by Ice; 19.05.2021, 14:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Кажи още нещо де, какво иде на дневен ред, нови пари ще ни трябват ли, или ще ни возят на дрончета и все по високо, и все по на далеко
                              Ами за нови пари не помня да става въпрос. Говориха шефовете на дроновете, автобиографията/доста потенциал има, според мен/ и енергийната ефективност. Прицелени са в чуждестранните пазари. Дрончетата са интересни - имат 350 кг товароносимост. Трябват им малки летища. Товароносимостта е такава, за да може товарът да се поеме за доразнасяне от баничарка. Нямаше раздувки и перчене. Абе с отлични впечатления съм, но все пак това си е рискова инвестиция. Така, че всеки трябва да си прецени. Аз лично съм с положителни очаквания.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                На срещата ми хареса, че видях симпатични хора с интелигентно излъчване и говор. Компетентно и спокойно отговаряха на въпросите.
                                Абе нормални, готини и да ти е кеф, че имаш такива сънародници. С такъв тип хора ще има шанс за страната.
                                Абе ДАНО!

                                Кажи още нещо де, какво иде на дневен ред, нови пари ще ни трябват ли, или ще ни возят на дрончета и все по високо, и все по на далеко

                                Коментар

                                Working...
                                X