IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Колегата който искаше да му се звъни при спад да си беше оставил номера...

    Голямо размазване!

    Коментар


    • Колегата който искаше да му се звъни при спад да си беше оставил номера...
      Last edited by 15%; 26.01.2022, 12:28.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Всъщност моят прочит на нещата е следният :

        1 Причината за разпродажбите не е конфликта Русия -Украйна а повишението на лихвите съгласно спекулации спрямо предстоящи изказвания на членове на ФЕД - доказателството е ръста по доходността на ДЦК, но не и на златото, щото при истински притеснения златото расте рязко и то преди ние цацата да разберем.
        Някои смятат че ФЕД ще бъдат по-брутални като ястреби но само времето ще покаже.
        2 Няма нищо по-нормално от това големите да разпродават малко технологични акции. От тях доходността им е една от най - високите. Защо смятам така ли? - Мисля че най-големите фондове държат главно ДЦК с много ниска доходност. Знаейки че ФЕД започват нов цикъл на покачване на лихвите ( вероятно със стъпка от 0.25% ) всеки нормален би продавал ДЦК с 0% и дори отрицателна доходност за да ги замени за долари с поне някаква доходност.
        3 И един цитат от Инвестор :
        Goldman Sachs посочва, че новата ера не е задължително да бъде твърде болезнена. „Деветте цикъла на покачване на лихвите от Фед от 70-те години насам бяха предимно положителни за рисковите активи“, се казва в бележка на банката от средата на януари.

        Мисля че рисковите активи и компании винаги са дърпали световната икономика напред, без значение от лихвите.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
          Мда. С голям интерес ще наблюдавам как някои хвърлят хартиите си, като ги заменят за пари - други хартии, сигурно и непрестанно обезценяващи се от инфлацията. Ще видим според мен как ЧИТАВИТЕ акции ще се възстановяват, без значение дали са в технологичния или така наречен Уж фундаментален сектор. Читавите с качествени мажоритари и бизнес рязко ще се възстановят според мен, а онези които не са дръпнали досега вероятно ще почакат още
          Внимавайте какво продавате и какво купувате колеги да не се окаже накрая че заменяте Кон за Кокошка. Аз не пипам в такива времена. За сега нито продавам, нито купувам.
          Продават технологични за да купят фундаментални.
          Няма драма, както някой беше казал. Освен това, е по-добре да купиш по-евтино, а не сгъстен въздух от балона.

          Коментар


          • Мда. С голям интерес ще наблюдавам как някои хвърлят хартиите си, като ги заменят за пари - други хартии, сигурно и непрестанно обезценяващи се от инфлацията. Ще видим според мен как ЧИТАВИТЕ акции ще се възстановяват, без значение дали са в технологичния или така наречен Уж фундаментален сектор. Читавите с качествени мажоритари и бизнес рязко ще се възстановят според мен, а онези които не са дръпнали досега вероятно ще почакат още
            Внимавайте какво продавате и какво купувате колеги да не се окаже накрая че заменяте Кон за Кокошка. Аз не пипам в такива времена. За сега нито продавам, нито купувам.
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Очакваш отговор от Батя - не си познал. Казах ти, попитай БСЕ Трейдъра, ако му се занимава, да ти отговори в детайли, Батя е от типа "връщанка" с "обади се на приятел", не очаквай отговори от него Сега, разбери едно, в този форум пишат представители на абсолютно всички ИП - сред тях има много читави хора, има и от другия тип. Карол не са единственият доставчик на такъв тип услуги, има и други.

              Конкретно по въпроса ти, мисля, че ти отговориха, ако не са - постоянно има аукциони за волатилност, но ако не си на компютъра и си инцидентно на телефона, няма как да ги видиш. Затова е добре да познаваш някой и той да ти звънне - огромната част от "професионалните инвеститори" работят по този начин. После връщат услугата - сам знаеш как. Технически и легално погледнато, никой не е длъжен да те уведомява и всичко е точно.

              Ако търсиш справедливост, това няма как да се случи - легално всичко е точно, а и КФН не обича да се занимава с дребнотемия. те за балонерко на изсипването на 6,50 преди година, когато се бяха наредили към 50 оферти не реагираха, че за обикновен аукцион ще се наредят. С две думи - или следиш постоянно, или си намираш някой, който да следи редовно и той да ти звънне, Друг вариант няма
              Благодаря за отговора! За съжаление не е положителен, но отговаря на въпроса.

              Но съм ти задължен за него и ако ми пратиш биткойн адрес ще те вкарам в новото хилядолетие и мисля, че по този начин ще мога да ти се отблагодаря.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение

                Благодаря ново поколение!

                Коя платформа мога да използвам за целта?

                Има ли за телефон или за Mac?

                Ако няма коя бихте препоръчали?
                Очакваш отговор от Батя - не си познал. Казах ти, попитай БСЕ Трейдъра, ако му се занимава, да ти отговори в детайли, Батя е от типа "връщанка" с "обади се на приятел", не очаквай отговори от него Сега, разбери едно, в този форум пишат представители на абсолютно всички ИП - сред тях има много читави хора, има и от другия тип. Карол не са единственият доставчик на такъв тип услуги, има и други.

                Конкретно по въпроса ти, мисля, че ти отговориха, ако не са - постоянно има аукциони за волатилност, но ако не си на компютъра и си инцидентно на телефона, няма как да ги видиш. Затова е добре да познаваш някой и той да ти звънне - огромната част от "професионалните инвеститори" работят по този начин. После връщат услугата - сам знаеш как. Технически и легално погледнато, никой не е длъжен да те уведомява и всичко е точно.

                Ако търсиш справедливост, това няма как да се случи - легално всичко е точно, а и КФН не обича да се занимава с дребнотемия. те за балонерко на изсипването на 6,50 преди година, когато се бяха наредили към 50 оферти не реагираха, че за обикновен аукцион ще се наредят. С две думи - или следиш постоянно, или си намираш някой, който да следи редовно и той да ти звънне, Друг вариант няма
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Хм, как се разминах днес, а се сбогувах от 18,8 до 25,0 за средна над 21,2 , - платформата зацепва и не показва по някога промените в котировките, а трява да е рефрешвам или рестартирам на ново... някой има ли подобен проблем в Карол, при мен не е от сега, влача го от месеци и се случва да пропускам далавери.

                  И при мен има същия проблем с каролската платформа, забива от около 1 месец

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от newager Разгледай мнение

                    Благодаря ново поколение!

                    Коя платформа мога да използвам за целта?

                    Има ли за телефон или за Mac?

                    Ако няма коя бихте препоръчали?
                    Звъниш по ИП-тата и разпитваш!
                    И за избора на платформа никой не ми се е обаждал ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Колегата дето пита за аукционите и се подвежда по разни любители на конспирациите, че това е само за богопомазани... Всеки може да участва колега.. всички сме почнали от А и Б. Изтегляш си правилата, четеш, образоваш се, изтегляш платформа, вкарваш кеш и играеш ако ти стиска.
                      Под вола няма теле, не слушай какво ти разправят хейтитата
                      Благодаря ново поколение!

                      Коя платформа мога да използвам за целта?

                      Има ли за телефон или за Mac?

                      Ако няма коя бихте препоръчали?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Браво, успех с покупките по нататък, само не се нашивай в Балонерко, макар че ти си знаеш. Виждаш, че някои съфорумци вече са отсвирили официално чичанбанк, съвсем скоро ще си кажат, че са отсвирили и балонерко. Но парите са си твои де
                        Другия ти супер-дразнещ, скудоумен лаф е "всеки сам си преценя"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Супер каруцарски и дърварски продажби ! Явно чужди акции и пари лесно се профукват ! Питам го този, който продаде, това ако беше неговия личен портфейл така ли щеше да го изсипе ? То затова на нашата борса е по добре без институционални инвеститори !
                          Аз пък мисля че трябва да има всякакъв тип играчи. Така става интересна и жива търговия. Ето, хубавеца сипа до 12 но пазара си я върна над 17 . Който следи БФБ активно успя да намаже филията. Не виждам драма. Вече ако е играл с чужди пари и е прецекал доверителите си, тяхна грижа е да му "благодарят" подобаващо

                          Колегата дето пита за аукционите и се подвежда по разни любители на конспирациите, че това е само за богопомазани... Всеки може да участва колега.. всички сме почнали от А и Б. Изтегляш си правилата, четеш, образоваш се, изтегляш платформа, вкарваш кеш и играеш ако ти стиска.
                          Под вола няма теле, не слушай какво ти разправят хейтитата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Браво, успех с покупките по нататък, само не се нашивай в Балонерко, макар че ти си знаеш. Виждаш, че някои съфорумци вече са отсвирили официално чичанбанк, съвсем скоро ще си кажат, че са отсвирили и балонерко. Но парите са си твои де
                            Е колко да е рано да се връщам в недоверие??? - там свалих почти 9К на средна 11+

                            тк. що издрънчаха три сделки докато ти пища

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ще се сетиш - аукционите са само за професионални трейдъри, т.е. такива, дето са пред компа във всяка една секунда. За да се включи такъв като теб, както правилно си се сетил, трябва да има помощ от приятел, а ти явно нямаш такива, въпреки че си се нашил сред яхтсмените

                              Трейдърко, обясни му на момчето за аукциона, пита най-културно, а ти си сред информативните форумци
                              Точно на това се надявам, някой "професионален трейдър" да се е включил, не "вътрешен". Ако вътрешните са професионали... извинявай.

                              Аз разбирам и виждам, че хората тук са си свикнали с т.н. борса и я защитават, дори в простотиите, защото са й намерили цаката, аз на тебе, ти на мене... но ако защитаваш това статукво, жалко за теб.

                              И както написа един човек по-долу, добре е защитил институционалния интерес продавача.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Хм, как се разминах днес, а се сбогувах от 18,8 до 25,0 за средна над 21,2 , - платформата зацепва и не показва по някога промените в котировките, а трява да е рефрешвам или рестартирам на ново... някой има ли подобен проблем в Карол, при мен не е от сега, влача го от месеци и се случва да пропускам далавери.
                                Браво, успех с покупките по нататък, само не се нашивай в Балонерко, макар че ти си знаеш. Виждаш, че някои съфорумци вече са отсвирили официално чичанбанк, съвсем скоро ще си кажат, че са отсвирили и балонерко. Но парите са си твои де
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X