IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро!
    Утре е денят на гражданската авиация, преди 1г. на този ден показаха дрона ...зоната над летище Балчик е резервирана от дни, но полети във флайт радар не се виждат. ...чакаме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Не знам. Груеца го познавам само виртуално
      Поздравления и почитания !!!

      Коментар


      • Добре тия два дена...активизираха се малко.....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Сори, Грахам - прозвуча ми като ирония по Груев. Който ме кефи, само да не се повтаряше толкова много. Иначе съм съгласен и с двама ви за ползата() от многониковците. То затова и игнор листата ми е доста дълга.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            До 23.40 може да атакуваме... после ще го мислим...
            Ми айде де.Ама до 23,60 та да се открие ....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Нещо онтопик все пак....разбихме айсберга а останалите се ослушват....
              До 23.40 може да атакуваме... после ще го мислим...

              Коментар


              • Нещо онтопик все пак....разбихме айсберга а останалите се ослушват....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  Не знам. Груеца го познавам само виртуално

                  Абе гледам и не вярвам на ушите си;- единия е "Емил", а другия Тодор , но си приличат нали?
                  Тоя по ТВто казва че е "банков експерт", а другия съм го виждал на живо на ОСА, та реших де те питам,- виждаш ли и ти прилика?
                  Last edited by inta53; 30.11.2022, 12:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                    Да питам нещо?
                    Тоя да не е "аграрния" , лично аз намирам голяма прилика или така ми се струва?
                    -https://www.btv.bg/shows/stani-bogat/videos/stani-bogat-18-11-2022-2-chast.html
                    Груев направо ме предизвика с поста си!
                    ..."Хубави компании са и ТБС (примерно), и Агрия (ама си е прост аграр, няма какво да се лъжем, то си му го пише на физиономията - аре няма да го поствам, който иска, да си го види - https://img.capital.bg/shimg/zx952y526_2374620.jpg - и все пак не следва да се лъжем от външността, но то и изпълненията му са супер аграрни - край на офтопика, че не е за тук), "...........https://www.btv.bg/shows/stani-bogat...2-2-chast.html
                    Не знам. Груеца го познавам само виртуално
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Точно преди ИПО-то също си говорихме ама тогава VC-тата ни мъ кефеха нещо. После обаче са засилих с всички сили натам... Неведнъж съм писал, че Илевън-те превъзхождат останалите VC-та в пъти въс всяко едно отношение. Дори тая прекалена консервативност вече я разбирам. От тия 10 компании, които останаха кати топ в портфейла, считам че поне 2 ще са кентаври. Айде за еднорог няма да говоря, докато не го видя...все пак са митични създания...
                      Макар, че и троловете са ама във форума е пълно с такива


                      Да питам нещо?
                      Тоя да не е "аграрния" , лично аз намирам голяма прилика или така ми се струва?
                      -https://www.btv.bg/shows/stani-bogat/videos/stani-bogat-18-11-2022-2-chast.html
                      Груев направо ме предизвика с поста си!
                      ..."Хубави компании са и ТБС (примерно), и Агрия (ама си е прост аграр, няма какво да се лъжем, то си му го пише на физиономията - аре няма да го поствам, който иска, да си го види - https://img.capital.bg/shimg/zx952y526_2374620.jpg - и все пак не следва да се лъжем от външността, но то и изпълненията му са супер аграрни - край на офтопика, че не е за тук), "...........https://www.btv.bg/shows/stani-bogat...2-2-chast.html
                      Last edited by inta53; 30.11.2022, 12:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Аз лично не вярвам в дрона. но Илевън не е само дрона - по нова година ми влизат едни пари и може и да се включа тук, ще видим. цената ми изглежда доста прилична в момента, нищо че се мръщех на 10 кинта преди година (тогава имах други идеи и не съм недоволен от тях, включително аграрни ). Няма да пиша, ако вляза, само заради излишния хейт, който ще се получи, но и да не вляза - успех на акционерите тук и дано ви се получи!
                        Точно преди ИПО-то също си говорихме ама тогава VC-тата ни мъ кефеха нещо. После обаче са засилих с всички сили натам... Неведнъж съм писал, че Илевън-те превъзхождат останалите VC-та в пъти въс всяко едно отношение. Дори тая прекалена консервативност вече я разбирам. От тия 10 компании, които останаха кати топ в портфейла, считам че поне 2 ще са кентаври. Айде за еднорог няма да говоря, докато не го видя...все пак са митични създания...
                        Макар, че и троловете са ама във форума е пълно с такива
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Не иронизирам Грую а многониковите, както той ги нарича.Макар, че за мен са празноникови. Появи ли се хубава идея дай да плюем за да не успее някой умен българин. Щото ние нали сме прости...."аз съм прост и вие сте прости..." .... те т'ва те е резултата.....
                          Днес не съм на кеф и ме избива на откровения, които иначе гледам да си запазвам за себе си.
                          Сори...
                          Мерси, Греъме - ти си от малкото хора, които не са коне с капаци в този форум (искрено се надявам и аз да съм сред тях). Единственият ти минус е, че нямаш телефона на яхтсемените, а без вътрешено инфо ситуацията става тегава, но тук е така (за БФБ говоря, не за конкретното дружество). Иначе е ясно - всеки купува нещо и почва да го хвали. В по-агро вариант е как някой селтик си купува панеляк в Банишора и почва да ми хвали колко прекрасен бил кварталът и как бил в центъра на София (почти де).

                          Конкретно, за да не съм офтопик - от всички видове алтернативни, тех, стартъпи и прочие Илевън наистина изглеждат много стабилно и явно знаят какво правят. Помня, че ми говори и ти, и Здравко около 10 кинта тук, но аз се тутках и не влязох. После пък не ми се обадиха от яхтата, като имаше промоция на 12-13 лева и пак не влязох. Но не отричам, че компанията е доста добра и цената ѝ е прилична. Хубави компании са и ТБС (примерно), и Агрия (ама си е прост аграр, няма какво да се лъжем, то си му го пише на физиономията - аре няма да го поствам, който иска, да си го види - https://img.capital.bg/shimg/zx952y526_2374620.jpg - и все пак не следва да се лъжем от външността, но то и изпълненията му са супер аграрни - край на офтопика, че не е за тук), и Брефчето (не може да не си го похваля, макар МНИ да са много за бой с разни работи - говорили сме ги много пъти), и примерно Лаченото (ма вече си стои надуто), но тук има доста потенциал и дано се реализира.

                          Аз лично не вярвам в дрона. но Илевън не е само дрона - по нова година ми влизат едни пари и може и да се включа тук, ще видим. цената ми изглежда доста прилична в момента, нищо че се мръщех на 10 кинта преди година (тогава имах други идеи и не съм недоволен от тях, включително аграрни ). Няма да пиша, ако вляза, само заради излишния хейт, който ще се получи, но и да не вляза - успех на акционерите тук и дано ви се получи!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                            Грахам, не си прав - със сигурност е прост аграр
                            Не иронизирам Грую а многониковите, както той ги нарича.Макар, че за мен са празноникови. Появи ли се хубава идея дай да плюем за да не успее някой умен българин. Щото ние нали сме прости...."аз съм прост и вие сте прости..." .... те т'ва те е резултата.....
                            Днес не съм на кеф и ме избива на откровения, които иначе гледам да си запазвам за себе си.
                            Сори...
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Грахам, не си прав - със сигурност е прост аграр

                              Коментар


                              • Освен това тоя сигурно е комунист....или костовист....или и двете......мАни го...а и машините са грозни....и гроздето кисело...абе заеби....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X