IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера новите акционери са 16. Броят им за един ден се е увеличил с над 10 процента. Явно пазарът започва да отразява дружеството.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Това не ми прилича на нормално "морско вълнение", по скоро е космическо си някакво. Дай мерните единици ако обичаш
      Мерни единици на кое "вълнение"?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        На новодошлите да кажа,че следва да знаят ..... това са дълги пари и те ще дойдат накрая на "живота" на компанията.Че скоро ще налазят разбирачите и ще обясняват как тука е еди к'во си

        Това не ми прилича на нормално "морско вълнение", по скоро е космическо си някакво. Дай мерните единици ако обичаш

        Коментар


        • На новодошлите да кажа,че следва да знаят ..... това са дълги пари и те ще дойдат накрая на "живота" на компанията.Че скоро ще налазят разбирачите и ще обясняват как тука е еди к'во си
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Тези май и те са от нашите
            https://www.aircargonews.net/airline...cargo-airline/
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • "Приходите на „Бизнесмап“ ООД за 2019 г. са 3,21 млн. лв., при 2,68 млн. лв. за 2018 г. Паричните средства към 31 декември 2019 г. са за 2,78 млн. лв. Печалбата за 2019 г. е 389 хил. лв. при 206 хил. лв. печалба за 2018 г.

              Справка на Investor.bg показва, че делът на „Илевън Кепитъл“ АД в „Бизнесмап“ ООД е 14% към 31 декември 2020 г. Дивидент от 378 хил. лв. само за фонда означава, че общият дивидент е бил 2,7 млн. лв. Вероятно е изплатен дивидент от предходни години.

              Активите на фонда /Илевън кепитъл/ към 31 декември 2020 г. са 12 млн. лв. Само делът в „Бизнесмап“ ООД е оценен на 1,34 млн. лв."


              На 1,34 млн лв. е оценен дял от 14%, който носи печалба за 2019 г. 54 460 лв /14% от 389 хил лв печалба за 2019 г./
              Р/Е = 24,6 при това става въпрос за дружество, на което приходите растат с около 20% /за 2019 г. спрямо 2018 г./

              Ако това е най-перспективното дружество от портфейла им, не ми се мисли за останалите!
              Фондът притежава 14% от „Бизнесмап“ ООД, което през 2019 г. е имало 25 служители и 3,2 млн. лв. приходи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                Разкарах почти всички ' котви ' и останах с още малко, но при първа възможност ще шитна и тях . Жалко че няма на кого, инвеститорите вече купуват доста по-умно от преди години. Май- вече не залагат на това че прилива повдигал всички лодки че дори и продънените
                Добре си и направил ! При мен остана само една, Химимпорт, все се надявам, че ще възобновят дивидента там ! Ако не, разкарвам ги и тях ! А иначе някои ще си останат котви, защото се нагледахме на какви ли не номера от мажоритарите !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Аз също се намъкнах тук миналата седмица, а преди това нямах.
                  Разкарах почти всички ' котви ' и останах с още малко, но при първа възможност ще шитна и тях . Жалко че няма на кого, инвеститорите вече купуват доста по-умно от преди години. Май- вече не залагат на това че прилива повдигал всички лодки че дори и продънените
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                    Добре си го написал. Гледам, че броят акционери постепенно нараства.
                    Благодаря. Вярвам в потенциала на младите предприемачи, управляващи компаниите , част от портфейла на Илевън. Някои от компаниите ги прегледах в Гугъл и останах особено впечатлен. Все едно надникнах в бъдещето .
                    Last edited by MrSi; 26.04.2021, 16:31.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                      Хем се махна от оня дирижабъл трейдинга. Поздравления.
                      Мерси мечо, радвам се че одобряваш !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Аз също се намъкнах тук миналата седмица, а преди това нямах.
                        Хем се махна от оня дирижабъл трейдинга. Поздравления.
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                          Добре си го написал. Гледам, че броят акционери постепенно нараства.
                          Аз също се намъкнах тук миналата седмица, а преди това нямах.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                            Аз си купувам по малко. Започнах от 7.2 че и до сега - Причини :
                            1 Илевън са единствения бизнес ангел на БФБ и има достъп до капитала на компании , непублични , в които ние дребните не може да инвестираме дялово.
                            2 Има глад за стартъпи не само у нас а и на всякъде - Специално у нас видяхме каква е оценката на Биодит. Че и хартиите при ИПО-то не стигнаха даже.
                            3 Портфейла на 11c е съставен от около 30 стартъпи ( нали разбираш че само ако 3-4 от тях се окажат като Алтерко , ТБС или Биодит при толкова малко на брой акции какво се случва? )
                            4 Тук няма мажо. ФФ е над 50 % за сега а той е едва 1267740 акции.
                            5 Има и други предимства пред по-голямата част от компаниите на БФБ , но те са си за мен
                            Добре си го написал. Гледам, че броят акционери постепенно нараства.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
                              Хайде сега пък ГАЙДА било. Не виждате ли ?
                              Само 1-2 от топ компаниите струват колкото в момента е пазарната оценка от 22 милиона.
                              Аз си купувам по малко. Започнах от 7.2 че и до сега - Причини :
                              1 Илевън са единствения бизнес ангел на БФБ и има достъп до капитала на компании , непублични , в които ние дребните не може да инвестираме дялово.
                              2 Има глад за стартъпи не само у нас а и на всякъде - Специално у нас видяхме каква е оценката на Биодит. Че и хартиите при ИПО-то не стигнаха даже.
                              3 Портфейла на 11c е съставен от около 30 стартъпи ( нали разбираш че само ако 3-4 от тях се окажат като Алтерко , ТБС или Биодит при толкова малко на брой акции какво се случва? )
                              4 Тук няма мажо. ФФ е над 50 % за сега а той е едва 1267740 акции.
                              5 Има и други предимства пред по-голямата част от компаниите на БФБ , но те са си за мен
                              Last edited by MrSi; 24.04.2021, 04:55.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
                                Сега предполагам трябва да отговоря на провакацията
                                Не, просто купувай, щом мислиш че е подценена компанията. Така се прави, ако имаш кеш

                                Коментар

                                Working...
                                X