Първоначално изпратено от MrSi
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Илевън Кепитъл АД (11C)
Collapse
X
-
https://beamuplab.space/bg/companies
На тази новина днес може би се дължи това поскъпване на акциите. Четири от компаниите в програмата са от портфолиото на канибалите !Last edited by Zdravko; 29.10.2021, 17:01.
Коментар
-
Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
Няма да го пропуснем. Ще си ги минем всички по реда си
Коментар
-
Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
Като гледам 13 ще го пропуснем, че май сме фаталисти по природа
Life won't wait for you.
Коментар
-
Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
Е вече са 12...., че май сме фаталисти по природа
Коментар
-
Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнениеОт два дена някой добре купува. Явно някой знае нещо, което ще разберем впоследствие. Да видим каквo ще каже отчета.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
11 канибала, както казва ХАриLife won't wait for you.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
Не знам какво се случва, но чувството е много приятно !
Коментар
-
Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнениеТука нещо вертикално ли се случва или ...
Коментар
-
Хари, прегледай теорията 80/20 на Ричард Кош. Няма нищо общо с онова което се преподава в университета. Професорите на заплата те учат че едва ли не един икономически субект се лута в закони на търсене и предлагане и рано или късно конкуренцията го достига и започват ниски печалби и /или загуби.
Прочети за това че един телефон или факс не струват нищо, два броя вече добавят стойност, 3 броя добавят стойност на ТРЕТА степен. При мрежовите икономики добавяната стойност може да се измерва по експонента ( n × n ), където n е броят на участниците. Ако добавената стойност е много ниска от 1.00000002 например, както е и при голяма част от банките - би дала далеч по-ниска стойност от 1.0055 да речем при някой производител на стоки или в пъти повече при услугите - да речем ОС Уиндоус или други.Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа
Коментар
Коментар