IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Васил Терзиев: Всичко започва от нас самите!

     

    Коментар


    • Разликата е от земята до небето. Единия е основател и изпълнителен директор, който взе едни пари през бийм и нито си спазва обещанията, нито достига то планираните ръстове. А другия нито е основател, нито е на ръководна длъжност, компанията се справя чудесно и на всичкото отгоре, както казаха колегите, вече я напусна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        Колега може би си пропуснал информацията, че Терзиев излиза от Илевън точно поради тази причина !
        А и от Илевън отдавна са си свършили основната работа. Сега по-скоро съветват и помагат на компаниите ако се наложи. Връщат и пари на инвеститорите през дивиденти.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

          защо софрониев не може пак терзиев може
          Колега може би си пропуснал информацията, че Терзиев излиза от Илевън точно поради тази причина !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Най-накрая мислещ кмет за София!
            Бих се радвал и в Пловдив да се сложи край на тази агония - ТотЮ, Зико и т.н.

            В началото на следващата седмица се очаква "Продължаваме промяната", "Демократична България" и "Спаси София" да обявят общата си кандидатура за кмет на София – на предприемача Васил Терзиев .
            защо софрониев не може пак терзиев може

            Коментар


            • Най-накрая мислещ кмет за София!
              Бих се радвал и в Пловдив да се сложи край на тази агония - ТотЮ, Зико и т.н.

              В началото на следващата седмица се очаква "Продължаваме промяната", "Демократична България" и "Спаси София" да обявят общата си кандидатура за кмет на София – на предприемача Васил Терзиев .
              В началото на следващата седмица се очаква "Продължаваме промяната", "Демократична България" и "Спаси София" да обявят общата си кандидатура за кмет на София – на предприемача Васил Терзиев .  Решението идва след <a...
              Last edited by RUBLA; 22.06.2023, 11:49.

              Коментар


              • Коментар


                • -: ? са излишни... подаръци ще има ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                    Не можах Тони. Благодаря. Така или иначе просто щях да изгубя малки време.
                    След уебинара много стана скучно в темата. Няма и купувачи. Чухте ли нещо ново?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      стана ли?
                      не се притеснявай - включиха запис
                      Не можах Тони. Благодаря. Така или иначе просто щях да изгубя малки време.
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                        И през Зоом пробвах. Там пък звук няма
                        стана ли?
                        не се притеснявай - включиха запис

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                          И през Зоом пробвах. Там пък звук няма
                          има има - найв ляво имаше опция за уай фай или клетъчна връзка и като я активирах ми тръгна звука

                          Коментар


                          • И през Зоом пробвах. Там пък звук няма
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                              Не мога да се свържа бе колеги. Да не би при мен да е причината?
                              аз използвах опцията - отвори през зуум и стана иначе и аз не намерих друг начин!

                              Коментар


                              • Не мога да се свържа бе колеги. Да не би при мен да е причината?
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X