IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колкото и да ме е срам, но да попитам за новини от ОСА?
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

      Дано, но не ми се вярва. В Илевън нищо не се случва случайно, та обезценката на Бизнесмап от първо тримесечие сигурно е на база резултати. Аз мисля, че и дивидента от Бизнесмап да е близко до миналогодишния, ще е чудесно. А може и от Такситата да капне нещо.
      Досега само тези две дружества са давали дивидент. За Такси.ми се съмнявам, че ще даде.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Направо не ми се мисли, ако Бизнесмап увеличат дивидента със същия темп.
        Дано, но не ми се вярва. В Илевън нищо не се случва случайно, та обезценката на Бизнесмап от първо тримесечие сигурно е на база резултати. Аз мисля, че и дивидента от Бизнесмап да е близко до миналогодишния, ще е чудесно. А може и от Такситата да капне нещо.

        Коментар


        • Направо не ми се мисли, ако Бизнесмап увеличат дивидента със същия темп.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Някой питаше от къде ще намерят кеш за дивидента;-
            -"Отчитайки, че „ИЛЕВЪН КЕПИТЪЛ” АД е миноритарен акционер в „Енхенсив РД” АД, акционерно дружество, вписано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенция по вписванията с ЕИК 205393506, Ви уведомяваме, че в изпълнение на решение на акционерите да се разпредели печалбата за 2023 г., „Енхенсив РД” АД, изплати на „Илевън кепитъл“ АД дивидент в размер на 1 327 928 (един милион триста двадесет и седем хиляди деветстотин двадесет и осем) лева. Дружеството изплаща за поредна година дивидент на публичната компания. „Енхенсив РД” АД (опериращо под наименованието Enhancv -"
            Аз се чудех. Не очаквах чак такъв дивидент от Енхенсив. Много съм доволен! Току що допълних още малко на 17.5, но все още средната ми е доста над нивото в момента.

            Коментар


            • Наименование 2019 2020 2021 2022 2023
              1 „Бизнесмап“ ООД/Kanbanize 378 394,00 лв. 437 939,27 лв. 656 999,00 лв.
              2 „Енхенсив РД“ АД 49 000,00 лв. 139 000,00 лв. 247 440,00 лв. 453 640,00 лв. 1 327 928,00 лв.
              ОБЩО: 49 000,00 лв. 517 394,00 лв. 685 379,27 лв. 1 110 639,00 лв. 1 327 928,00 лв.
              И логичния въпрос...Колко струват дружества, които дават такива дивиденти? Това са дивиденти, които са дошли в Илевън. Участие в Бизнесмап - 13,81 % и в Енхенсив - 16,39%.
              Last edited by B.Graham; 20.06.2024, 17:18.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Някой питаше от къде ще намерят кеш за дивидента;-
                -"Отчитайки, че „ИЛЕВЪН КЕПИТЪЛ” АД е миноритарен акционер в „Енхенсив РД” АД, акционерно дружество, вписано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенция по вписванията с ЕИК 205393506, Ви уведомяваме, че в изпълнение на решение на акционерите да се разпредели печалбата за 2023 г., „Енхенсив РД” АД, изплати на „Илевън кепитъл“ АД дивидент в размер на 1 327 928 (един милион триста двадесет и седем хиляди деветстотин двадесет и осем) лева. Дружеството изплаща за поредна година дивидент на публичната компания. „Енхенсив РД” АД (опериращо под наименованието Enhancv -"
                Ееееее....не очаквах толкова много....А Бизнесмап що се ослушват.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Някой питаше от къде ще намерят кеш за дивидента;-
                  -"Отчитайки, че „ИЛЕВЪН КЕПИТЪЛ” АД е миноритарен акционер в „Енхенсив РД” АД, акционерно дружество, вписано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенция по вписванията с ЕИК 205393506, Ви уведомяваме, че в изпълнение на решение на акционерите да се разпредели печалбата за 2023 г., „Енхенсив РД” АД, изплати на „Илевън кепитъл“ АД дивидент в размер на 1 327 928 (един милион триста двадесет и седем хиляди деветстотин двадесет и осем) лева. Дружеството изплаща за поредна година дивидент на публичната компания. „Енхенсив РД” АД (опериращо под наименованието Enhancv -"

                  Коментар


                  • Грахамката и днес много кръв пусна горката -5.65%
                    От всички дупки тече

                    Коментар


                    • Затапват преди ОСА....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                        Дано, че ми е N2 в портфейла. Бизнесмап го оцениха с 10% надолу в тримесечния...
                        Мисля, че точно Бизнесмап няма защо да го мислим.....Освен ако тръгне да се продава....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          не са оповестили получаването на дивиденти или продажби....иначе обичайните заподозрени в няколко поредни години увеличават дивидента с около 50%....ако и сега е така .....
                          Дано, че ми е N2 в портфейла. Бизнесмап го оцениха с 10% надолу в тримесечния...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                            Чудно ми е как ще платят предложения дивидент от 0.60 лв т.е. 1380 000 лв. Към 31 .03 имат 512 х лв. Явно се очаква голям дивидент от обичайните дружества.
                            не са оповестили получаването на дивиденти или продажби....иначе обичайните заподозрени в няколко поредни години увеличават дивидента с около 50%....ако и сега е така .....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Грааме,- къде е потънала твоята любимка, до 3та глуха, а яйчицата се мътят... Българските стартъпи, които дигитализират земеделието


                              -"Етап на развитие: "Към момента ние сме номер 1 продукт за автоматизация в земеделието в България - няма друга компания, която да прави толкова инсталации, колкото нас тук, така че може да се каже, че сме покрили българския пазар в много голяма степен. Време е да скалираме и в други държави и региони", смятат от Оndo.

                              Плановете на компанията са фокусирани основно върху растеж и експанзия извън България. Активно търси партньор в Румъния и в Италия.

                              Екип: Екип от 15 души, състоящ се от специалисти в разработване на софтуер, разработване на хардуер, интеграция, администратори, човешки ресурси, маркетинг и мениджмънт и агрономи. "Имаме и хора, които се занимават с инсталации и продажба на продукта в България, с което до голяма степен покриваме всички необходими умения от разработването на продукта през тестването и инсталирането до маркетинга и продажбите", казват от Оndo."
                              В Ондо не е тоя Илевън а друг Илевън....втория ли ...третия ли...кой да знае
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Чудно ми е как ще платят предложения дивидент от 0.60 лв т.е. 1380 000 лв. Към 31 .03 имат 512 х лв. Явно се очаква голям дивидент от обичайните дружества.

                                Коментар

                                Working...
                                X