IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
    И аз не знам да се е чуло нещо, но гледам, че от няколко дена и цената на Дрона мърда нагоре.
    Едва ли братята ще извадят заек от ръкава тази година.... Все тая...важното е цената да расте и засега да удари следващото кюфте на 19,60...... Опа...той се изпусна...
    Last edited by B.Graham; 05.07.2024, 16:42.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Е какво се е чуло за Дрона? Заради дивидента е. И може би излизането в чужбина.
      И аз не знам да се е чуло нещо, но гледам, че от няколко дена и цената на Дрона мърда нагоре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
        Според мен движението е заради Дрончето или дивидента, а може би и заради двете !
        Е какво се е чуло за Дрона? Заради дивидента е. И може би излизането в чужбина.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Според мен движението е заради Дрончето или дивидента, а може би и заради двете !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Дано има повече такива дни!
            А дано. Гледам от ляво се появиха желаещи за кюфтета.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Дано има повече такива дни!

              Коментар


              • Вчера и днес нетипично много акции минаха.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                  Според мен от баламурниците

                  Може просто да е нямал пари за абонамент

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    А този, който изсипа 4к бройки от кои е
                    Според мен от баламурниците

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                      Някой чете утрешният вестник от няколко дена тук! Илевън Кепитъл АД (11C / 11C) - БФБ в реално време - infostock.bg P.S.Препоръки никакви разбира се нямам!
                      А този, който изсипа 4к бройки от кои е

                      Коментар


                      • Някой чете утрешният вестник от няколко дена тук! Илевън Кепитъл АД (11C / 11C) - БФБ в реално време - infostock.bg P.S.Препоръки никакви разбира се нямам!

                        Коментар


                        • Колкото со цената...можеше да е с няколко лева по-нагоре....да видим биймването на Сенсика и процедурата с двойното листване /макар, че продължавам да смятам, че с 2,3 млн. броя акции не е много удачно откъм ликвидност/ и тогава се надявам, че цената ще е по-адекватна. Също така Бизнесмап да не се туткат а да дават дивидент за 2023 г. ....мениджмънта след като се е фокусирал върху Топ 10 на компаниите да поразкара част от останалите.... Та така....

                          Last edited by B.Graham; 03.07.2024, 14:27.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                            Този винаги трябва да се чука по канчето
                            Името на "този" е Данета....недейте да я мизджендърствате колежката....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                              Абе то вчера спихна с почти толкова... Нормални движения според мен. Да беше дръпнало с 10-20%, тогава да го чукаш по канчето този.
                              Този винаги трябва да се чука по канчето

                              Коментар


                              • Абе то вчера спихна с почти толкова... Нормални движения според мен. Да беше дръпнало с 10-20%, тогава да го чукаш по канчето този.

                                Коментар

                                Working...
                                X