IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

    Още миналата година писах - Тази акция трябва да струва 45 лева към минала дата, сега към днешна дата нр знам
    Е кажи си де..видимо ти напира.. колко трябва да е цената към днешна дата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
      Още миналата година писах - Тази акция трябва да струва 45 лева към минала дата, сега към днешна дата нр знам
      Да се надяваме да видим и такава цена.... Чакам 23-ти ...миналия път ми беше много интерсно. Следващите ОСА ще ги посещавам, че досега нямаше как.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Пак хейт ще има ама това май прави към 11 лева за акция на Илевън .....само от канбанките....
        Още миналата година писах - Тази акция трябва да струва 45 лева към минала дата, сега към днешна дата нр знам
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
          100 мил евро!
          Пак хейт ще има ама това май прави към 11 лева за акция на Илевън .....само от канбанките....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Та какво мислите?Бизнесмап може да се окентаври в близко бъдеще?
            100 мил евро!

            Коментар


            • Та какво мислите?Бизнесмап може да се окентаври в близко бъдеще?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Тони, каква е тази страница??? - изписва ГРЕШКА !!!!
                Извинявам се , някаква грешка - колегите са я пуснали пак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение


                  Дронамикс и Cranfield Aerospace Solutions ще разработват водородно гориво за товарни дронове - Компании - econ.bg Това се отваря,а твоят линк не бачка!P.S.Без каквито и да било препоръки Toнка ти какво чакаш да ти продавам DRON на 5 лева ли???
                  Мисля че Дронамикс повлича крак към множество индустрии -имам, както и от илевън. Не е препоръка разбира се.
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Тони, каква е тази страница??? - изписва ГРЕШКА !!!!
                    Пробвай с Дронамикс новини в Гугъл - тогава излизат статиите
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Тони, каква е тази страница??? - изписва ГРЕШКА !!!!
                      https://webcache.googleusercontent.c...&ct=clnk&gl=bg

                      Коментар



                      • Дронамикс и Cranfield Aerospace Solutions ще разработват водородно гориво за товарни дронове - Компании - econ.bg Това се отваря,а твоят линк не бачка!P.S.Без каквито и да било препоръки Toнка ти какво чакаш да ти продавам DRON на 5 лева ли???

                        Коментар



                        • Тони, каква е тази страница??? - изписва ГРЕШКА !!!!

                          Коментар


                          • Нека хейта да започне ...сега.....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                              Зависи и от това, което остава след раздадения дивидент , а и от някои други показатели. Ако говорим за Илевън, а най-вероятно е така, защото пишете в тази тема, според мен не дивидента трябва да е критерия за оценка, а това на колко се оценяват дяловете им в компаниите, в които участват и какви са техните преспективи за растеж.
                              Чудя се Бизнесмап колко ли струва..... Дава дивиденти, развива се.... Илевън го оценява на почти 30 млн.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Абе другари, според вас колко трябва да струва едно дружество, което дава към 3 милиона дивидент втора година подред?
                                Зависи и от това, което остава след раздадения дивидент , а и от някои други показатели. Ако говорим за Илевън, а най-вероятно е така, защото пишете в тази тема, според мен не дивидента трябва да е критерия за оценка, а това на колко се оценяват дяловете им в компаниите, в които участват и какви са техните преспективи за растеж.

                                Коментар

                                Working...
                                X