IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Дими със сигуност не е бавно развиващ се, а ти Скоти чел ли си проспекта за листването, щото аз като го чета ми настръхват космите

    https://www.karollbroker.bg/fileadmi...%20Capital.pdf

    Това нещо е така написано че реално купилите акции в Дронамикс Капитал може да получат нещо от Дронамикс Глобъл само ако много са слушали и мажоритарите в Глобъл са на кеф

    Както се е изразил Рангелов в едно интервю - " Акционерите в Дронамикс Кепитъл ще получат парченце от Dronamics Global след 5 до 8 години "

    Скоти имаш ли информация преди листването колко пари са похарчени за разработването на дрона, кой ги е дал и какво е получил в замяна като процент от Глобъл


    Благодаря за подкрепата колега! Този документ го пусни в темата за Дронамикс, мисля, че всеки трябва хубаво да прочете минимум 7 - ма и 8-ма страници.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Дим,ти да не си бавно развиващ се концентрирай се малко...всичките ти бружения са отговорено многократно и се знаят от публиката... звъни на някой приятел по добре!
      Дими със сигуност не е бавно развиващ се, а ти Скоти чел ли си проспекта за листването, щото аз като го чета ми настръхват космите

      https://www.karollbroker.bg/fileadmi...%20Capital.pdf

      Това нещо е така написано че реално купилите акции в Дронамикс Капитал може да получат нещо от Дронамикс Глобъл само ако много са слушали и мажоритарите в Глобъл са на кеф

      Както се е изразил Рангелов в едно интервю - " Акционерите в Дронамикс Кепитъл ще получат парченце от Dronamics Global след 5 до 8 години "

      Скоти имаш ли информация преди листването колко пари са похарчени за разработването на дрона, кой ги е дал и какво е получил в замяна като процент от Глобъл



      Коментар


      • Редовните търговски полети се очаква да стартират, когато завършат летателната си тестова програма през 2023 г., след чието приключване ще открият и инвестиционен рунд от серия А.
        Логистичната компания получава безвъзмездните средства чрез Европейския съвет за иновации (EIC)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          И защо да повтаряте мантрата на селския идиот, ако не я споделяте?
          Ами сега, като поставяте въпроса, се замислих....Явно съм втория селски идиот. То е като корупцията в България, никой не я виждал, участвал и няма никакви доказателства. Спирам, защото подобни празнодумия винаги са ме дразнели в този форум. Когато намеря интересна информация, ще пусна линк.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
            Тезата за яхти, чичовци и др, не е моя хрумка, а е ежедневно тиражирана във форума.
            И защо да повтаряте мантрата на селския идиот, ако не я споделяте?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              dimi71 .... няколко неща:
              1. Говорейки в стил яхти, чичовци,телефони....обиждаш хора, от които искаш информация.Дали ще ти я дадат?
              2. Интересувай се малко сам, порови за инфо, посподеляй малко с другите и тогава искай от тях. Не си изгледал явно уебинарите. Най малкото защото Свилен от Дронамикс не е Колев а Рангелов.
              3. Не всеки във форума подхожда добронамерено, не бъди такъв.

              На уебинара онзи ден Свилен Рангелов се беше регистрирал, но не беше презентатор. Такива бяха хората от Новалоджи, Бизнесмап и Сенсика. От Илевън нищо нямаше да кажат за Дронамикс, защото те така правят.Говорят за Илевън а гостите говорят за компаниите си. Виж за А4Е можеше да бъде зададен въпрос.Но на мен този въпрос ми възникна на следващия ден от уебинара на Импулс. Тогава Николай Мартинов не се съгласи с 100% препоценка, която Илевън са направили. Той смята, че компанията си работи но се е посвила заради недофинансиране. Аз вече обясних защо не можах да задам въпроси. Най вече след като от 30 компании са определили 10 като водещи, защо не продадат другите 10, които не са преспективни...останалите са занулени и от тях не може да се чака кой знае какво. Но и там подхождат творчески с опциите, които използват при вече продадените. Две мисля, че бяха. Та от втората десетица парите могат да заделят за дивидент, за подкрепа на водещите инвестиции, за инвестиция в А4Е ако наистина проблемът е само недофинансирането.....
              За Дронамикс излезнаха новини доста напоследък и то вече официално. Очакванията вече започват да придобиват повече реалност.Поне аз така си мисля.По мое менние ще трябва да изчакаме до средата на 2023 за рунда обаче.
              Та това са моите разсъждения без да имам телефона на яхти, яхтсмени и чичо ми не е инвеститор а пенсиониран щофьор, който не знае кой е Марк Лициний АкциЙ, Гай Юлий ОблигациЙ и други древноримски герои.
              Благодаря ти за отделеното време. Прав си за името на Свилен, извинявам се. Иначе прослушах трите уебинара доста внимателно. През деня съм зает служебно и не мога да участвам. Изчетох и всички финансови отчети, но не намерих обяснение за преоценката на А4Е, затова помолих да се зададе въпрос. Не съм искал да обидя никого. Тезата за яхти, чичовци и др, не е моя хрумка, а е ежедневно тиражирана във форума. Мисля, че уебинарите са много полезни и трябва да са минимум 2, за да се запознаем от първо лице с хората и компаниите, не би трябвало да е много сложна организацията.
              За Дронамикс, огромно финансиране, а и огромно забавяне. Дразни ме цялата тайнственост около неуспеха с полета и шумното прокламиране на всякакви други дейности. Успех на всички тук и аз отново имам акции.

              Коментар


              • dimi71 .... няколко неща:
                1. Говорейки в стил яхти, чичовци,телефони....обиждаш хора, от които искаш информация.Дали ще ти я дадат?
                2. Интересувай се малко сам, порови за инфо, посподеляй малко с другите и тогава искай от тях. Не си изгледал явно уебинарите. Най малкото защото Свилен от Дронамикс не е Колев а Рангелов.
                3. Не всеки във форума подхожда добронамерено, не бъди такъв.

                На уебинара онзи ден Свилен Рангелов се беше регистрирал, но не беше презентатор. Такива бяха хората от Новалоджи, Бизнесмап и Сенсика. От Илевън нищо нямаше да кажат за Дронамикс, защото те така правят.Говорят за Илевън а гостите говорят за компаниите си. Виж за А4Е можеше да бъде зададен въпрос.Но на мен този въпрос ми възникна на следващия ден от уебинара на Импулс. Тогава Николай Мартинов не се съгласи с 100% препоценка, която Илевън са направили. Той смята, че компанията си работи но се е посвила заради недофинансиране. Аз вече обясних защо не можах да задам въпроси. Най вече след като от 30 компании са определили 10 като водещи, защо не продадат другите 10, които не са преспективни...останалите са занулени и от тях не може да се чака кой знае какво. Но и там подхождат творчески с опциите, които използват при вече продадените. Две мисля, че бяха. Та от втората десетица парите могат да заделят за дивидент, за подкрепа на водещите инвестиции, за инвестиция в А4Е ако наистина проблемът е само недофинансирането.....
                За Дронамикс излезнаха новини доста напоследък и то вече официално. Очакванията вече започват да придобиват повече реалност.Поне аз така си мисля.По мое менние ще трябва да изчакаме до средата на 2023 за рунда обаче.
                Та това са моите разсъждения без да имам телефона на яхти, яхтсмени и чичо ми не е инвеститор а пенсиониран щофьор, който не знае кой е Марк Лициний АкциЙ, Гай Юлий ОблигациЙ и други древноримски герои.
                Last edited by B.Graham; 26.11.2022, 09:32.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  За първи път от както съм пълнолетен ще гласувам с две ръце
                  https://blitz.bg/stolitsa/pp-i-db-va...ews922205.html
                  Съоснователят на Telerik, "Телерик Академия" и инкубатора Campus X - представен в проекта "Уроците"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Дим,ти да не си бавно развиващ се концентрирай се малко...всичките ти бружения са отговорено многократно и се знаят от публиката... звъни на някой приятел по добре!
                    Не ми е удобно да говоря за себе си, за това дали съм бавноразвиващ се, но определено съм грамотен, за разлика от теб. Просто явно съм от малкото които не разполагат с вътрешна информация и телефони на яхти, чичовци и др. подобни, и разчитам на отчетите и другата публична информация.
                    Ако ми посочиш някой линк с отговори на въпросите ми, ще съм благодарен.

                    Коментар


                    • Като стана дума за Дронамикс....не е като съвсем да сме без традиции..... https://frognews.bg/novini/ekspert-f...ch-napred.html
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                        Ударите го на политика тука. А аз гледам уебинарите на Илевън 2021 и сегашния. През 21 г. Свилен Колев презентира търговски полети с дрона за второ тримесечие на 2022, а няма никакви въпроси към ръководството на Илевън или към него. Бях помолил да питате за преоценката на А4Е. Въобще, нямаше никакви въпроси. Ще пиша на ДВИ им, и ако ми отговори, ще пусна инфо.
                        Дим,ти да не си бавно развиващ се концентрирай се малко...всичките ти бружения са отговорено многократно и се знаят от публиката... звъни на някой приятел по добре!

                        Коментар


                        • Ударихте го на политика тука. А аз гледам уебинарите на Илевън 2021 и сегашния. През 21 г. Свилен Колев презентира търговски полети с дрона за второ тримесечие на 2022, а няма никакви въпроси към ръководството на Илевън или към него. Бях помолил да питате за преоценката на А4Е. Въобще, нямаше никакви въпроси. Ще пиша на ДВИ им, и ако ми отговори, ще пусна инфо.
                          Last edited by dimi71; 25.11.2022, 23:26.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                            Верно Е!- и цитати те!!!

                            пп. -Аз може и да не доживея такъв момент, но и от мен да го чуете!!!
                            Власт се взима и държи Със Много Пари!
                            Само през иновативните, можем(можите) да ги стигнете и БИЕТЕ , като маче у дирек Старите мутри и Тарикат -Мажовци!!!
                            ТК че Ние(Вие) сте на Верния Път!!!
                            Вервайте ми!!!
                            Дедиии, голем си!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Аз го прочетох няколко пъти преди да го постна....ноооо ..... пише го в "Библията".....
                              Там само истини пише Не мога да пвярвам, че в тоя сайт ще ми хареса нещо
                              Мачкаййййй, доброто винаги побеждава накрая...33г го чакат това нещо хората!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                                Верно Е!- и цитатите!!!

                                пп. -Аз може и да не доживея такъв момент, но и от мен да го чуете!!!
                                Власт се взима и държи Със Много Пари!
                                Само през иновативните, можем(можите) да ги стигнете и БИЕТЕ , като маче у дирек Старите мутри и Тарикат -Мажовци!!!
                                ТК че Ние(Вие) сте на Верния Път!!!
                                Вервайте ми!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X