IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте!

    Първо искам да се извиня, че последните 3-4 месеца не бях активен тук и не отговарях на въпросите Ви, но ситуацията в която се намирахме през тези месеци не ми позволяваше.

    Отговора, който очакват всички е, защо Биодит получи отказ, за одобрение на проспекта, за ППП-не.

    Причината е само една и тя е, че КФН не признава политиката, за амортизация на основният актив на дружеството според ГФО за 2018г, независимо от приложените Международните счетоводни стандарти ( в частност 38) и одитираният отчет от независим одитор.

    В най-кратък срок, ще Ви уведомя, какви са стъпките, които ще предприемем в посока продължаване на процеса по листване на Биодит на БФБ..

    Междувременно искам да Ви информирам, че поради значителното забавяне на разглеждане на проспекта от страна на КФН, компанията е в процес на частно набиране на капитал в две фази, като документите по първата, бяха входирани преди седмица в Търговки регистър, а по втората ще бъдат входирани веднага след, като излезе първото вписване.

    Тъй, като предполагам ще имате много въпроси, ще се радвам да отговоря на всички тях, както тук, така и Ви каня да се запозная със всички заинтересувани на ден на отворените врати във Биодит, където не само ще получите отговор на всичко, което Ви интересува през изминалите 6 месеца, така и ще може от близко да се запознаете със компанията, служителите и продуктите, които разработваме.


    Поздрави,
    Ю. Софрониев

    Коментар


    • Не искам да мисля, че има сериозни нередности по ППП.

      Коментар


      • Мисля, че г-н Софрониев трябва да даде обяснение, защото ако не го направи това ще доведе до отлив на доверие от бъдещите инвеститори. А нашия пазар е доста чувствителен по темата.

        Коментар


        • Решение на КФН от 01.08.2019 г - 3. Отказва да издаде потвърждение на проспект за първично публично предлагане на емисия акции, които ще бъдат издадени от „Биодит” АД“. Много неприятна новина! Не знам какви са мотивите на КФН за това решение?!? Как ли ще се развие процедурата за напред за дружеството? Може ли това решение да се обжалва пред съда или ще се подготви нов проспект и т.н...???
          Last edited by GG-BG; 01.08.2019, 22:43.

          Коментар


          • Дано видим шест месечен отчет тук.

            Коментар


            • http://horeweek.com/biodit-locking-systems/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julian Sofroniev Разгледай мнение
                Здравейте!
                Искам да се извиня на всички във форума, които проявяват интерес, към ППП-не на Биодит, че последните три месеца не съм писал и отговарял на въпроси тук.
                Знам, че имате един основен въпрос, на който искате отговор, но за мое НАЙ-ОГРОМНО съжаление, правилата не ми позволяват да Ви отговоря в конкретика!!!
                Ще бъда честен и ще кажа, че ако започна да пиша, ще са Ви нужни часове, за да прочетете написаното!!!
                Все още сме в процедура по разглеждане на проспекта, за ППП-не и на въпроса, кога ще приключи, не мога да дам точен отговор!!!

                Надявам се на Вашето разбиране и подкрепа и ще се радвам много скоро да мога да отговоря на всичките Ви въпроси.

                Поздрави,
                Не се притеснявайте мистър...пишете...
                Ние сме чукчи-читатели...Четем бързо и по диагонал..

                Поздрави

                Коментар


                • Здравейте!
                  Искам да се извиня на всички във форума, които проявяват интерес, към ППП-не на Биодит, че последните три месеца не съм писал и отговарял на въпроси тук.
                  Знам, че имате един основен въпрос, на който искате отговор, но за мое НАЙ-ОГРОМНО съжаление, правилата не ми позволяват да Ви отговоря в конкретика!!!
                  Ще бъда честен и ще кажа, че ако започна да пиша, ще са Ви нужни часове, за да прочетете написаното!!!
                  Все още сме в процедура по разглеждане на проспекта, за ППП-не и на въпроса, кога ще приключи, не мога да дам точен отговор!!!

                  Надявам се на Вашето разбиране и подкрепа и ще се радвам много скоро да мога да отговоря на всичките Ви въпроси.

                  Поздрави,
                  Last edited by Julian Sofroniev; 17.07.2019, 23:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

                    Настоящото ръководство на КФН са протежета на Черешаря! ....
                    Пази Боже Как можа да го помислиш ?2!!>?)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Една от причините да нямаме нормално работещ капиталов пазар е именно пародията на институцията КФН !
                      Настоящото ръководство на КФН са протежета на Черешаря! Като знаем какво е неговото отношение /мнение/ за капиталовия пазар /"за мен /Горанов/ е по-важен пазарът на череши в Кюстендил"!!!/, може да си представим колко са заинтересовани да си вършат работата!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                        Те тези от както са ги създали май са в отпуск :-)
                        Една от причините да нямаме нормално работещ капиталов пазар е именно пародията на институцията КФН !

                        Коментар


                        • Те тези от както са ги създали май са в отпуск :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                            От последния пост на г-н Софрониев минаха три месеца. Няма ли някой да уведоми инвеститорската общност какво се слува с ППП на Биодит?
                            КаФеНеТо са в лятна ваканция сигурно

                            Коментар


                            • От последния пост на г-н Софрониев минаха три месеца. Няма ли някой да уведоми инвеститорската общност какво се слува с ППП на Биодит?

                              Коментар


                              • КФН - то трябва да направят и техническа оценка на проекта ( според мен ...). Специалистите по "космически" технологии са малко, работят бавно и струват скъпо.....Таа, затова се бави разрешението ( предполагам )..
                                А дано, но надали....

                                Коментар

                                Working...
                                X