IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    На всяка манджа Меродия си Тонка.Един математически съвет по малко да пишеш по малко да разпитваш по малко да мислиш и по смело да действаш!
    Привет и на теб - понеже във втора тема ми даваш математически съвет и оценка, съгласен съм с теб - нека по-малко да пишем и размишляваме

    От темата на Сирма:


    От темата на Химимпорт:


    В темата на Доверие:


    И темата на Трейс груп:


    (Хайде дано не си уроки за Алтерко)


    п.п. Темата е Биодит - нека разговорите са за компанията, ако имаш други мъдрости и съвети към мен - пиши ги на месинджъра
    Last edited by tony1975; 17.12.2020, 06:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Има ли форумци които ще се включат тук?
      На всяка манджа Меродия си Тонка.Един математически съвет по малко да пишеш по малко да разпитваш по малко да мислиш и по смело да действаш!

      Коментар


      • Каква ще е цената на акция?

        Коментар


        • И през погледа на Капитал:
          Компанията става първата, която ще дебютира на пазара за растеж на БФБ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Още не съм правил анализ за да преценя.. Трябва да се задълбоча в информацията която ще предоставят покрай листването.. Определено бизнеса им е силно засегнат от Ковид /за разлика от Алтерко/.. Въпроса е какви са перспективите след Ковида.. и дали пък сегашната ситуация не дава възможност да се влезе евтино тук..
            Евтино след Ипо-то ли, имаш предвид, Батя
            Щото няма как ipo-то да е под номинал, но пък и сега една Сирма се движи на половината на номинала ...
            Пък и не е като да няма евтини опции за ковид-диверсификация, една лека козметика и продукти за хигиена примерно като арома се търкаляше и тя под номинала...
            препоръки нямаме, разбира се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Още не съм правил анализ за да преценя.. Трябва да се задълбоча в информацията която ще предоставят покрай листването.. Определено бизнеса им е силно засегнат от Ковид /за разлика от Алтерко/.. Въпроса е какви са перспективите след Ковида.. и дали пък сегашната ситуация не дава възможност да се влезе евтино тук..
              Ще имат предизвикателства, определено. Хотелите(на които залагаха) вероятно ще ограничат инвестициите, а и тази криза постави на изпитание всякакви технологии свързани с докосването . Интересно мениджмънта на Биодит - къде вижда възможности, защото и Алтерко имаха един бизнес и изведнъж се насочиха в друга ниша, която сега им носи чудесни резултати.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Има ли форумци които ще се включат тук?
                Още не съм правил анализ за да преценя.. Трябва да се задълбоча в информацията която ще предоставят покрай листването.. Определено бизнеса им е силно засегнат от Ковид /за разлика от Алтерко/.. Въпроса е какви са перспективите след Ковида.. и дали пък сегашната ситуация не дава възможност да се влезе евтино тук..

                Коментар


                • Има ли форумци които ще се включат тук?

                  Коментар


                  • Започва се, първата емисия на пазара BEAM !

                    БФБ допусна до търговия временна емисия акции, издадена от технологичната компания Биодит с цел осъществяване на първично публично предлагане на до 1 милион обикновени безналични акции.

                    На 21 декември 2020 г. ще бъде оповестана датата на IPO аукциона и другите условия по предлагането. Съветник по емисията е ИП Карол АД

                    Борсов код: BDT1

                    https://www.investor.bg/novini-i-ana...dit-ad-318058/

                    Пожелавам успех!
                    Last edited by mpy_yordanov; 15.12.2020, 19:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                      Погледни го от добрата страна, кешът ти не се е обезценил двойно
                      Според мен тройно, на хартия. Но ако успеят - лети. Просто за мен са в патова ситуация и нямат полезен ход с текущия бизнес модел. Нямам време да видя как е последния отчет, но ИПО особено при подобни на предишните параметри ми се вижда близо до невъзможно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

                        Патова ситуация...
                        Погледни го от добрата страна, кешът ти не се е обезценил двойно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                          Тук какво става?
                          Патова ситуация...

                          Коментар


                          • Тук какво става?

                            Коментар


                            • Софрониев: Биодит може да е първата компания на Пазара за растеж на БФБ

                              https://www.bloombergtv.bg/biznes-st...gdAvVJzXb2vq88

                              Коментар


                              • Пръстовите отпечатъци на 1 милион човека са откраднати от фирма, обезпечаваща биометричен достъп до здания с висока сигурност.

                                https://www.technologyreview.com/f/6...illion-people/

                                Паролата лесно ще си я смениш, ако ти я откраднат.
                                Но отпечатъка на пръста?
                                З-D принтерите лесно могат да го тиражират

                                Коментар

                                Working...
                                X