IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
    Убедихте ме!
    ще инвестирам, но 20к-30к лева, на пазарна цена. Купувам , чакам карол да го вдигнат на 1.20 и там хвърлям на пазара всичко преди мажоритаря и мартинов да се изхвърлят на пазара - както се казва sell and forget about it , отивам на хижата в планината, гледам как става 1.50 и там импеткус продава или софрониев на 1,5о, но ми е все тая
    Това вече оптимистично ли ви звучи? ще ме приемете ли в клуба или си оставам самотна в ъгъла?
    Колега, не знам за другите, но аз нямам акции от тук, а и 99% няма да участвам скоро. Не за друго, но просто нямам кеш. Недей да смяташ, че тук имаш врагове, които се стремят да ти вземат парите, това НЕ е така! Тук сме се събрали да си сверим часовниците.
    Не знам Мартинов да е продавал, а за други продажби по други позиции - все пак човек може да реши да осребри усилията си. Не живеем вечно и не смятам, че това има връзка с мнението му за развитието на компанията.
    Няма клуб, всеки си купува - продава когато сметне за добре.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

      На правилен български се пише "въпросът /подлог в изречението/ НЕ въпросА и не е толкова смешен, защото първият акцент в бизнес модела на Биодит са хотелите, а друг автомобилна индустрия - и двете с немного оптимистична перспектива.
      Сравнението с Airbnb е меко казано аматьорско!
      Благодаря за забележката относно правилното изписването. Прав сте. Но за сравнението с Airbnb не мисля, че е аматьорско, а и допълних, че давам тази компания само като най-скорошен пример. Има един куп подобни компании, които скоро излязоха на борсите, които отчитат колосални загуби и няма никаква перспектива в следващите няколко години да станат печеливши. Така че наистина въпросът Ви е смешен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
        Ще участвате ли в IPO-то на Биодит (BDT1) на 21 януари 2021 г.

        Това е новата тема анкета. Настроена е ДА НЕ СЕ вижда, кой как е гласувал, за разлика от анкетата за кода на ДОХ

        Анкетата е на долния линк

        https://forum.investor.bg/forum/%D0%...B8-2021-%D0%B3

        трябва да я повдигаме

        Коментар


        • Убедихте ме!
          ще инвестирам, но 20к-30к лева, на пазарна цена. Купувам , чакам карол да го вдигнат на 1.20 и там хвърлям на пазара всичко преди мажоритаря и мартинов да се изхвърлят на пазара - както се казва sell and forget about it , отивам на хижата в планината, гледам как става 1.50 и там импеткус продава или софрониев на 1,5о, но ми е все тая
          Това вече оптимистично ли ви звучи? ще ме приемете ли в клуба или си оставам самотна в ъгъла?
          IM d best

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Според мен ти плюеш всичко и си напрегнат:
            "На правилен български се пише "въпросът /подлог в изречението/ НЕ въпросА и не е толкова смешен, защото първият акцент в бизнес модела на Биодит са хотелите, а друг автомобилна индустрия - и двете с немного оптимистична перспектива.
            Сравнението с Airbnb е меко казано аматьорско!"


            Зададе въпроси, на единия от които колега ти отговори абсолютно адекватно, а ти взе да хулиш. Валю има предостатъчно в много компании на БФБ, ако вярваш в него си инвестирай там. След като не разбираш защо някой инвестира в компании, които в даден период работят на загуба, недей да се "набутваш" там.
            IM d best

            Коментар


            • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

              това ли е стандарта в този форум? Ако зададеш неудобен въпрос и не си надрусан, всички те плюят и си извергнат?
              Според мен ти плюеш всичко и си напрегнат:
              "На правилен български се пише "въпросът /подлог в изречението/ НЕ въпросА и не е толкова смешен, защото първият акцент в бизнес модела на Биодит са хотелите, а друг автомобилна индустрия - и двете с немного оптимистична перспектива.
              Сравнението с Airbnb е меко казано аматьорско!"


              Зададе въпроси, на единия от които колега ти отговори абсолютно адекватно, а ти взе да хулиш. Валю има предостатъчно в много компании на БФБ, ако вярваш в него си инвестирай там. След като не разбираш защо някой инвестира в компании, които в даден период работят на загуба, недей да се "набутваш" там.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                това ли е стандарта в този форум? Ако зададеш неудобен въпрос и не си надрусан, всички те плюят и си извергнат?
                Моля ви! Не съм ви оплюнчил, госпожо. Само отбелязвам известни зависимости и гледам на вас, като на положителен инвестиционен индикатор. Ще ми се да виждам полза дори там, където липсва. Предолагам, че се дължи на личностни особености.

                Коментар


                • Ще участвате ли в IPO-то на Биодит (BDT1) на 21 януари 2021 г.

                  Това е новата тема анкета. Настроена е ДА НЕ СЕ вижда, кой как е гласувал, за разлика от анкетата за кода на ДОХ

                  Анкетата е на долния линк

                  https://forum.investor.bg/forum/%D0%...B8-2021-%D0%B3

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Това, че Бай Валю хейти в темата е добър индикатор за компанията. Видяхме какво стана с Алтерко...
                    това ли е стандарта в този форум? Ако зададеш неудобен въпрос и не си надрусан, всички те плюят и си извергнат?
                    IM d best

                    Коментар


                    • Това, че Бай Валю хейти в темата е добър индикатор за компанията. Видяхме какво стана с Алтерко...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                        По втория въпрос, каква е идеята да се инвестира в Airbnb (примерно) като последните 2 години е на загуба и прогнозата за следващите няколко е пак да е на загуба? Това май не и пречи да струва 100 млрд. Не правя абсолютно никакво сравнение с Биодит. Просто въпроса е смешен.
                        На правилен български се пише "въпросът /подлог в изречението/ НЕ въпросА и не е толкова смешен, защото първият акцент в бизнес модела на Биодит са хотелите, а друг автомобилна индустрия - и двете с немного оптимистична перспектива.
                        Сравнението с Airbnb е меко казано аматьорско!
                        Last edited by buyvalue; 15.01.2021, 20:59.
                        IM d best

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                          имам 2 въпроса
                          1. защо технологична компания на първата си презентация преди листинг допуска да не се чува добре какво говорят /аудиото на презентацията е под всякаква критика/, а микрофонът на СИОто не работи и се налага ръкомахане, като в аматьорско тв предаване
                          2. каква е идеята да се инвестира в дружество, което последните 2 години е на загуба и прогнозата за годината на листинга е пак да е на загуба
                          благодаря, ако ми отговорите
                          По втория въпрос, каква е идеята да се инвестира в Airbnb (примерно) като последните 2 години е на загуба и прогнозата за следващите няколко е пак да е на загуба? Това май не и пречи да струва 100 млрд. Не правя абсолютно никакво сравнение с Биодит. Просто въпроса е смешен.

                          Коментар


                          • имам 2 въпроса
                            1. защо технологична компания на първата си презентация преди листинг допуска да не се чува добре какво говорят /аудиото на презентацията е под всякаква критика/, а микрофонът на СИОто не работи и се налага ръкомахане, като в аматьорско тв предаване
                            2. каква е идеята да се инвестира в дружество, което последните 2 години е на загуба и прогнозата за годината на листинга е пак да е на загуба
                            благодаря, ако ми отговорите
                            IM d best

                            Коментар


                            • г-н Софрониев : https://technews.bg/article-130555.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julian Sofroniev Разгледай мнение
                                Здравейте,
                                имам удоволствието да напомня, че днес, от 17:30ч в офиса на Карол ще се проведе официалната презентация на BIODIT, предназначена за инвеститори.

                                Подготвили сме live излъчване във фейсбук страниците на BIODIT (https://www.facebook.com/biodit/) и Карол (https://www.facebook.com/karollgroup/)

                                Очакваме ви!
                                Моля изпратете и друг линк.
                                Нямам Фейсбук. Поздрави.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X