IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Утре определено ще е интересно на аукциона. Изненадан съм колко много права ще се изсипят.

    Коментар


    • Предполагам закъснение с парите и ако е така вероятно ще си ги купи повторно на аукциона.
      С обем от почти половината права не ми се вярва да е спекула.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

        Защо някой си купува права, за да ги пусне на аукциона?
        Ами например някой може да си мисли, че ще ги продаде на стратегическия инвеститор за когото се спомена на последното онлайн събитие ........Интересно кой е той?Друг пък може да е решил че такъв няма и това е само пускавица,което означава че има права за всички желаещи и едва ли ще има бърз ръст на хартията.

        Коментар


        • Защо някой си купува права, за да ги пусне на аукциона?

          Коментар


          • БФБ АД уведомява всички свои членове, че 14.09.2022 г. / сряда / е датата, на която ще се проведе аукционът за продажбата на правата от увеличението на капитала на Биодит АД /BDT2/. На аукциона ще бъдат предложени 5 710 147 броя права, срещу които не са записани акции. Аукционът се осъществява посредством въвеждане на пазарна поръчка за продажба на цялото количество неупражнени права от страна на борсовия член, обслужващ увеличението на капитала. Поръчката се въвежда в рамките на 1 (една) минута от началото на фазата на въвеждане на поръчки на съответния аукцион. Продължителността на фазата на въвеждане на поръчки е от 13:15 ч. до 13:45 ч.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

              Нещо не го видяхме този стратегически инвеститор, всичко мина на дребно...ритейла пое като гледам..
              Аман от злоба завист и дребнословие... експертите вместо да се кефите че някой нов къвто и който да е той бачка упорито и си гони задачите със сърце и пълни стойност за две години ги кърти вие ми смятате с елката кое е скъпо и кое е евтино....честно аман... гнусно племе сме... ми за юли стратегически и ценни инвеститор може да съм аз...дефиниция...аз пък от своя страна мога да съм решил и по сто бройки да си ги нижа...не бил си видял...справка от Карол или от бфб получи вечерно....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                Нещо не го видяхме този стратегически инвеститор, всичко мина на дребно...ритейла пое като гледам..
                Мда, още не съм седнал да я видя презентацията.. Да чуя какво точно е казал Софрониев и дали не подхлъзна аудиторията. Права имаше за всички от сърце

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  В същите думи ги говорихте ипреди две години за оценката...но от дистанция на времето се доказа че не сте били прави...а и относно правата, човека каза вчера че са обещани за стратегически инвеститор...тъй че не тлчете много много зъби
                  Нещо не го видяхме този стратегически инвеститор, всичко мина на дребно...ритейла пое като гледам..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julian Sofroniev Разгледай мнение
                    Хотел е силно казано, повече му ходи къща за гости

                    Коментар


                    • Здравейте!

                      https://biodit.com/коста-мар-поднови...-още-5-г/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        По мои сметки остават поне 4,5 милиона права
                        Малко под 6 млн са минали

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Още 9 мил. права ли останаха за продажба? А крайната дата за търговия утре ли беше?
                          По мои сметки остават поне 4,5 милиона права

                          Коментар


                          • Още в самото начало си бях казал че тук абсолютния мах. като цена на правата трябва да е 2 ст. Това че има двойкаджии по Математика или бързаци да си наместят 1 000 - та лева и купуваха права на безумните 8-9 ст. си е лично тяхна нужда от скъп урок по търговия на БФБ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                              От обема се вижда кой продава
                              Вече да

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                                Софрониев - 10 065 788
                                NEW EUROPE VENTURE - Люксембург - 910 343
                                Имвенчър I - 398 434
                                ЕЙЧ АР - 1 320 826

                                Имвенчър вероятно ще запишат, Ейч Ар част, а NEW EUROPE VENTURE предполагам не и Софрониев - не.
                                Предполагам продава ЕЙЧ АР, а може и NEW VENTURE да е

                                Утре последно търговия.
                                Засега са записани 190 хил. права.
                                От обема се вижда кой продава

                                Коментар

                                Working...
                                X