IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а ейчарите и импулса?

    Коментар


    • Успях и аз да се разкарам. Първо мениджър при тим, после политическа партия при библиотекарите. Яко смърди тук

      Коментар


      • Току що ) приключих тук ) нещо не виждам развитие повече се говори от колкото се работи
        Умереният риск винаги печели ! ))))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Мислех си че тази година може капитала да се увеличава, а тя каква стана...?
          Любопитното е и това, че им се даде възможност на компаниите от Бийм пазара да набират до 8млн. евро, но пък и набирането и увеличението на капитал ще им става все по трудно. Пазара отрезня и инвеститорите много ще се замислят преди да инвестират в такива компании !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
            Логично пазарът не хареса политическите заигравки
            Мислех си че тази година може капитала да се увеличава, а тя каква стана...?
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Логично пазарът не хареса политическите заигравки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                Подозирам, че е имал да връща услуга
                интересно ми е на какво разчита този проект
                дали няма да видим пренасочване на корпоративен вот от янев към тях
                Разчитат на същото каквото, Янев, НДСВ, Учиндолския и т.н. ! А то е да се отвличат и разбиват гласовете, което е в полза на статуквото и мафията/Гроб, ДПС/.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Г-н Софрониев , вярвам че всички тук повече ще се зарадваме ако бяхме видяли името ви под съобщение за оборудваните 2 хотела в Париж( за които ни обещахте преди месеци) или до новини от Испания( 3 месеца след старта там). Дано не е само губене на енергия, фокус и време цялата работа с хора доскоро кланяли се на учиндослкия славей...
                  +1
                  добре казано.
                  НЕДАЙ БОЖЕ после при бойкикиев

                  Коментар


                  • Подозирам, че е имал да връща услуга
                    интересно ми е на какво разчита този проект
                    дали няма да видим пренасочване на корпоративен вот от янев към тях

                    Коментар


                    • Г-н Софрониев , вярвам че всички тук повече ще се зарадваме ако бяхме видяли името ви под съобщение за оборудваните 2 хотела в Париж( за които ни обещахте преди месеци) или до новини от Испания( 3 месеца след старта там). Дано не е само губене на енергия, фокус и време цялата работа с хора доскоро кланяли се на учиндослкия славей...

                      Коментар


                      • На много куц кон залагате г-н Софрониев!
                        Но това си е ваше право.. Нямам акции!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julian Sofroniev Разгледай мнение
                          Здравейте!

                          За да няма никакви спекулации и/или интерпретации по темата, искам да направя следното разяснение.

                          Участието ми в новия политически проект "Коалиция Заедно" е САМО И ЕДИНСТВЕНО в качеството ми Предприемач и експерт.

                          Нито сега, нито за в бъдеще НЯМА да участвам във никакви листи и НЯМА да се кандидатирам за депутат.

                          Ще подпомагам останалите експерти в екипа да изработят дългосрочна стратегия и мерки за значително подобряване на бизнес средата в България, с което да се помогне на малките и средни предприятия да станат конкурентни на Международните пазари.

                          Както до сега, така и за напред моят фокус е частният ми бизнес.

                          Поздрави,
                          Ю. Софрониев
                          Какъв проект с "Брокера", Юлиане?
                          Ще те ползват за смокиново листо, да си легитимират поръчките от Делта Хил. Мислех те за по-умен...

                          Коментар


                          • Здравейте!

                            За да няма никакви спекулации и/или интерпретации по темата, искам да направя следното разяснение.

                            Участието ми в новия политически проект "Коалиция Заедно" е САМО И ЕДИНСТВЕНО в качеството ми Предприемач и експерт.

                            Нито сега, нито за в бъдеще НЯМА да участвам във никакви листи и НЯМА да се кандидатирам за депутат.

                            Ще подпомагам останалите експерти в екипа да изработят дългосрочна стратегия и мерки за значително подобряване на бизнес средата в България, с което да се помогне на малките и средни предприятия да станат конкурентни на Международните пазари.

                            Както до сега, така и за напред моят фокус е частният ми бизнес.

                            Поздрави,
                            Ю. Софрониев

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                              Това дали е същият Юлиан, защото като гледах изказвания на нашия човек Юлиан ми се стори че има страшно много работа. Даже като че ли няма време да организира уебинар. Ако влезе в политиката кой ще се занимава с компанията? Не че тая нова партия ще има някакъв успех според мен.
                              "От анонса за предстоящото събитие става ясно, че в тяхната партия ще бъде и Юлиян Софрониев - основател и главен изпълнителен директор на високотехнологична българска компания, която разработва и произвежда системи за сигурност, контрол на достъпа и работното време, базирани на биометрична идентификация."
                              https://dnes.dir.bg/politika/lyubomi...t-nova-partiya
                              п.п. Мисля че дължи на инвеститорите в Биодит малко повече рзяснения как вижда фокуса си за в бъдеще!
                              Last edited by спекуланта; 13.02.2023, 21:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                                НАЧАЛО / OFFNEWS / БЪЛГАРИЯ / ПОЛИТИКА Ива Митева и Каримански обявяват нова партия утре

                                OFFNEWS
                                13 февруари 2023 в 12:45 | 2979 |4

                                Ива Митева прави нова партия

                                Бившият председател на парламента Ива Митева и колегата й на депутатските банки от ИТН Любомир Каримански ще обявят утре новия си политически проект.

                                В представянето на обединена коалиция "Заедно" ще участва и Юлиан Софрониев, става ясно от съобщение за предстояща утре пресконференция в БТА.

                                WTF
                                Това дали е същият Юлиан, защото като гледах изказвания на нашия човек Юлиан ми се стори че има страшно много работа. Даже като че ли няма време да организира уебинар. Ако влезе в политиката кой ще се занимава с компанията? Не че тая нова партия ще има някакъв успех според мен.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X