IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • White wallker - някой ти плаща да хейтиш май

    Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
    Тук можем да започнем да залагаме с какво най-голямо закъснение може да се пусне един проспект при положение, че фирмата, стояща зад проспекта, иска да стане публична.

    Аз залагам, че проспектът няма да се появи в близките 2 седмици.
    Не позна ...
    http://allterco.com/en/_Prospekt

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
      Тук си пише, че е планирано за средата на този месец:
      http://www.karollbroker.bg/bg/news/n...a-na-septemvri
      Това сме го чели отдавна. Така и не е ясно кое е планирано за средата на септември - публичното публикуване на проспекта, началната дата за пускане на оферти за IPO-то, нещо друго може би???

      Доста несериозно е IT компания да иска да стане публично дружество, а да има такова затъмнение около проспекта...
      BSE is dark and full of terrors...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
        Тук можем да започнем да залагаме с какво най-голямо закъснение може да се пусне един проспект при положение, че фирмата, стояща зад проспекта, иска да стане публична.

        Аз залагам, че проспектът няма да се появи в близките 2 седмици.
        Тук си пише, че е планирано за средата на този месец:
        http://www.karollbroker.bg/bg/news/n...a-na-septemvri

        Коментар


        • Тук можем да започнем да залагаме с какво най-голямо закъснение може да се пусне един проспект при положение, че фирмата, стояща зад проспекта, иска да стане публична.

          Аз залагам, че проспектът няма да се появи в близките 2 седмици.
          BSE is dark and full of terrors...

          Коментар


          • От наличното инфо това ми се вижда добра възможност. Пазарът на подобни продукти е перспективен. В почти всеки дом ще има подобен продукт в бъдеще, но не е задължително да е техен. Някъде бях мернал, че ще пуснат проспекта и записването есента. Успех на всички!
            Правилното е това, което ще ти донесе дългосрочна радост, макар и да струва краткосрочно усилие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
              Айде сега погледнете и тия:
              https://www.megaport.com/blog/megapo...x-acquisition/

              Наскоро купиха и една компания в БГ.
              А разбра ли се каква е цената? Щото аз останах с впечатление че едва ли не офисът само си е сменил името

              Коментар


              • Айде сега погледнете и тия:
                https://www.megaport.com/blog/megapo...x-acquisition/

                Наскоро купиха и една компания в БГ.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                  Дано на есен го пуснат
                  Те ако бяха сериозни, щяха да го пуснат публично още преди един месец.
                  BSE is dark and full of terrors...

                  Коментар


                  • Не знам какво очаквате от Алтерко и в какви международни класации я търсете.
                    Че тя ако беше в топ 7 на куул ИоТ компании или имаше продукт в топ 5 на някоя категория, че тя сега хич нямаше да се бори за някакви си 1-3 милиона на БФБто.
                    Очевидно е като Сирмата и повечето български софтуерни компании - с по някой нишов софтуерен продукт, който се продава и в чужбина. А това за smart homes е черешката на върха на сладоледа.
                    Все по някое време ще дойде на подходяща цена според мене.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                      Алтерко не е сред тези компании...

                      7 cool internet of things companies to watch

                      Някой да е чул нещо ново за проспекта?
                      Дано на есен го пуснат

                      Коментар


                      • Алтерко не е сред тези компании...

                        7 cool internet of things companies to watch

                        Някой да е чул нещо ново за проспекта?
                        BSE is dark and full of terrors...

                        Коментар


                        • Eй албинос, хич не ме кефиш!

                          Коментар


                          • Рабаджийски: Алтерко има място на капиталовия пазар в България

                            Пак ще кажа - няма начин Алтерко да пробият на smart home пазара в близките години. Те все още нямат продукт (да, реално нямат продукт, противно на това, което се казва в интервюто), а какво ли пък остава да се конкурират с големите в бранша, които работят с по-голям размах по smart city проекти.

                            От гледна точка на софтуер - фирмата си е достатъчно развита и няма кой знае какъв потенциал за ръст на БГ пазара. За чужбина е рано да се каже, но там ще има да се бори с конкуренция.
                            BSE is dark and full of terrors...

                            Коментар


                            • Алтерко цели да набере между 0.825 млн. лв. и 3.3 млн. лв. Предмет на предлагането ще бъдат 1 500 000 броя нови обикновени акции с номинал 1 лв., които ще бъдат издадени в резултат на увеличението на капитала. Емисионната стойност ще бъде определена в диапазона 1.10 лв. – 2.20 лв., в зависимост от интереса към емисията. Емисията ще се счита за успешна ако бъдат записани минимум 750 000 броя акции. Компания планира да увеличи капитала си от настоящите 13.5 млн. лв. до 15 млн. лв. след предлагането.
                              Продуктите им се хубави, но аз и за Сирма бях доста ентусиазиран преди да прочета проспект, отчети, а след като направих и собствен анализ на стойността на компанията, предложеният диапазон ми се стори доста завишен. Тук тепърва чакам проспект, чието публикуване не знам защо отнема толкова време, след като вече е одобрен?!
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Сега кой ще им даде пари-и-и-и?

                                Allterco: Много се говори за „Интернет на нещата”, но малко компании имат готови устройствата

                                Коментарите ги оставям на вас!
                                BSE is dark and full of terrors...

                                Коментар

                                Working...
                                X