IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Това е друг часовник колега, а майкито се предлага от Мтел и Теленор.
    да, проверих. благодаря

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

      Мисля, че този продукт който си копирал не е на "Алтерко". Това е май конкуренцията ако не се лъжа ?
      знам, че не е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
        къде се предлага майкито?
        Това е друг часовник колега, а майкито се предлага от Мтел и Теленор.

        Коментар


        • случайно попадах тези дни на няколко такива продукти из мрежата като тези на атеркото, докато търсех нещо подобно за котка)))) Не знам как ще им излезе математиката!?!?)))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            къде се предлага майкито?
            Мисля, че този продукт който си копирал не е на "Алтерко". Това е май конкуренцията ако не се лъжа ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

              Теленор ако не се лъжа...
              да, намерих го. благодаря

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                къде се предлага майкито?
                Теленор ако не се лъжа...

                Коментар


                • къде се предлага майкито?

                  Коментар


                  • Наистина трябва да бъдат поздравени и поощрени, защото замислете се колко са малко, ако има въобще такива български компании, които могат да предложат такъв високотехнологичен продукт на пазара. А за представянето му са избрали перфектното място мисля, така че само адмирации.

                    Коментар


                    • Искрено им желая успех. Не влязох тук преди скока на цената, тъй като не познавам този пазар, и ми се стори че е поредното "вземане" на пари от инвеститори. Продадох и Сирма и май ще съжалявам. Може да взема някоя и друга бройка за да следя представянето им...

                      Коментар


                      • Много добре.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Компанията насочва усилията си към развитието на смарт продукти и услуги

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                              Това ще окаже ли някакво значение /положително или отрицателно/ на холдинга "Алтерко" АД?
                              Идеите, които имат са интересни, но зависи колко добре и целесъобразно инвестират средствата, така че за конкретен ефект и оценка на увеличението ще пишем след няколко отчета.


                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                                Това ще окаже ли някакво значение /положително или отрицателно/ на холдинга "Алтерко" АД?
                                Стандартна практика при холдингите. Нищо не се променя.

                                Коментар

                                Working...
                                X