IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • При толкова специалисти и анализатори тук във форума някой би ли се наел да открие приликите и разликите между http://www.infostock.bg/infostock/co...profile/BIANOR и http://www.infostock.bg/infostock/control/search???Няма никакви препоръки разбира се.От любопитство го правя,а и да науча нещо все пак.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



      $1. Приемане на решение за прехвърляне на 1 238 624,02 лева от общо 1 342 577.00 лева резерви от емитирането на акции във фонд „Резервен“.
      2. Приемане на решение сумата от резервите от емитирането на акции в размер на 103 952.98 лева, с която се преминава установения от Търговския закон и Устава минимален резерв на Дружеството, да бъде разпределена като дивидент.
      3. Приемане на решение за разпределяне и изплащане на дивиденти на акционерите от неразпределената печалба от дейността на дружеството през 2015 г., 2017 г. и 2018 г.
      III. Финансов резултат ******** 1 089х.лв. за 2017г за 2018г. 1 802х.лв.
      4. Приемане на решение за разпределяне и изплащане на акционерите на междинен дивидент от неразпределената печалба от дейността на дружеството, на базата на 6-месечен финансов отчет на дружеството за първите шест месеца на 2019 г.
      5. Приемане на решение за параметрите на разпределяне и изплащане на акционерите на дивидент.$

      междинен + акумулиран от предходни 0,18 или 0,17
      си е стъпка в правилната посока от където и да го погледне човек!!!
      И ето го резултата........Някой по-надолу беше написал за цени.......от 10 лева.......Дали???За нищо не е препоръка разбира се.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        дивидент - Браво!


        $1. Приемане на решение за прехвърляне на 1 238 624,02 лева от общо 1 342 577.00 лева резерви от емитирането на акции във фонд „Резервен“.
        2. Приемане на решение сумата от резервите от емитирането на акции в размер на 103 952.98 лева, с която се преминава установения от Търговския закон и Устава минимален резерв на Дружеството, да бъде разпределена като дивидент.
        3. Приемане на решение за разпределяне и изплащане на дивиденти на акционерите от неразпределената печалба от дейността на дружеството през 2015 г., 2017 г. и 2018 г.
        III. Финансов резултат ******** 1 089х.лв. за 2017г за 2018г. 1 802х.лв.
        4. Приемане на решение за разпределяне и изплащане на акционерите на междинен дивидент от неразпределената печалба от дейността на дружеството, на базата на 6-месечен финансов отчет на дружеството за първите шест месеца на 2019 г.
        5. Приемане на решение за параметрите на разпределяне и изплащане на акционерите на дивидент.$

        междинен + акумулиран от предходни 0,18 или 0,17
        си е стъпка в правилната посока от където и да го погледне човек!!!
        Last edited by inta53; 18.09.2019, 23:55.

        Коментар


        • дивидент - Браво!
          Last edited by tony1975; 18.09.2019, 21:24.

          Коментар


          • Аз лично не мога да отворя линка в предишното мнение, затова качвам линк към новината за наградата тук като използвам това за повод да споделя няколко думи. https://www.investor.bg/web/456/a/al...of-ifa-289231/

            Много ми харесва как се развива тази компания. Най-важното е, че самите хора начело на компанията ми вдъхват доверие, а това, че постигат ръстове, е също хубаво, но неведнъж съм казвал, че не вярвам ли на мениджмънта на една компания, стоя далеч, колкото и примамливи да изглеждат числата и коефициентите. По това се различавам от някои форумци, които принципно уважавам. Не ми ли вдъхват доверие хората от интервюта, презентации и т.н. не им пипам акциите, ако ще да изглежда така, че реки от злато ще текат. Тази ми гледна точка много пъти ме е предпазвала от излишни главоболия. Харесва ми и това, че тук в темата няма голямо сборище на „обичайните заподозрени“ форумци, на които все светът им е крив и само се оплакват и се надяват да има спадове, та да оправдаят собствените си неуспехи. Долу-горе и при Доверие (която ми е най-тежка в портфейла) като започнаха ръстовете в цената в началото на тази година беше сравнително тихо в съответната тема. И Алтерко тихичко си порасна доволно добре тази година. Всичко това, докато чета най-редовно из форума колко са прецакани такива като мен с акции. И така години наред. Но какво ли разбирам аз. Ясно е, че минали движения на цената не са гаранция за бъдещи такива, може да има покачвания на цената или спадове, няма как да знам.
            Притежавам акции на БФБ, включително Доверие обединен холдинг и Алтерко, така че вероятно съм пристрастен. Аз съм лаик, както неведнъж съм споменавал, затова е възможно да греша за нещо или за всичко от написаното. Препоръки нямам никакви.
            Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

            Коментар


            • Съвсем изненадващо тази година една от най-престижните награди на провеждащото се и в момента технологично изложение в Берлин IFA отиде при българска

              Коментар


              • Опааа като говоря не приказвам

                Коментар


                • https://www.investor.bg/bloomberg-tv...mpanii-286662/

                  купете си алтерко да не кажете че не съм ви казал ще стане 10лв

                  Коментар


                  • https://www.capital.bg/biznes/kompan...ba_na_telekom/
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Уведомление за сключено споразумение с Link Mobility ASA
                      Last edited by GG-BG; 01.07.2019, 15:49.

                      Коментар


                      • Норвежката компания "Линк Мобилити Груп" АС е получила разрешение от Комисията за защита на конкуренцията да придобие самостоятелен контрол върху "Тера Комюникейшънс" АД и "Теравойс" ЕАД, както и непряк самостоятелен контрол върху "Алтерпей" ЕООД (България), "Тераком РО" С.р.л. (Румъния) и "Тера Комюникейшънс" ДООЕЛ (Македония). Това става ясно от съобщение от регулатора.

                        http://www.banker.bg/upravlenie-i-bi...rmi-na-alterko

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение

                          Предположение защо така се развива мача? Предполагам чакаме новина, която трябваше да излезе през януари.
                          Без препоръки, имам
                          каква е тази новина и ако е имало въобще някаква, защо не се е появила в пространството тогава, а и 2 месеца по-късно още я няма ...?

                          Коментар


                          • https://www.investor.bg/novini-i-ana...selona-278662/

                            208% ръст на продажбите на устройства през четвъртото тримесечие на годишна база
                            и нови продукти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                              Тук достигнахме вече 2.5 без много, много коментари във форума...
                              Предположение защо така се развива мача? Предполагам чакаме новина, която трябваше да излезе през януари.
                              Без препоръки, имам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                                С тая разпродажба днес тук, някой е получил предварително негативна информация за "Алтерко" или се готви да "пренасочи" средствата към "Биодит"?!?!?
                                Тук достигнахме вече 2.5 без много, много коментари във форума...

                                Коментар

                                Working...
                                X