IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    Добре де защо толкова се надявате на този черен петък като тогава предвид промоциите и отстъпките, добавената стойност е най ниска?Не мисля че ще е нещо кой знае какво.
    За след черния петък ме интересуват продажбите. Като цяло вървят ли в темпо или това е само фойерверк.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      За черния петък обявиха рекордни продажби. За Коледа и НГ нищо не казаха, затова ще ми е интересен отчета.Ако кажат нещо и за потенциалната продажба на азиятския бизнес още по-добре.
      Добре де защо толкова се надявате на този черен петък като тогава предвид промоциите и отстъпките, добавената стойност е най ниска?Не мисля че ще е нещо кой знае какво.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
        Доколкото следя новините и мога да анализирам новите приоритети за дружеството, намалява интереса към обслужване на телекомуникациите в Азия и други региони ( с ниска добавена стойност) за сметка на приложения за хората (часовничета и следящи приложения за деца и др.), които може би са обещаващи поради повишението на качеството на живот на младите хора в големите градове. ИМАМ малко акции, ИЗОБЩО не е препоръка.
        За черния петък обявиха рекордни продажби. За Коледа и НГ нищо не казаха, затова ще ми е интересен отчета.Ако кажат нещо и за потенциалната продажба на азиятския бизнес още по-добре.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Доколкото следя новините и мога да анализирам новите приоритети за дружеството, намалява интереса към обслужване на телекомуникациите в Азия и други региони ( с ниска добавена стойност) за сметка на приложения за хората (часовничета и следящи приложения за деца и др.), които може би са обещаващи поради повишението на качеството на живот на младите хора в големите градове. ИМАМ малко акции, ИЗОБЩО не е препоръка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            А за мен в важен отчета. Дали ще запиша новите или ще продам старите.
            А аз си мисля, че отчетът няма да е достатъчно показателен. Компанията е в развитие, а и от сравнително скоро време смени приоритетите в развитието. Нали продадоха някакъв бизнес и се концентрираха в друг...

            Коментар


            • А за мен в важен отчета. Дали ще запиша новите или ще продам старите.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение

                Малко ми напомня на увеличението на капитала на Елана Агро Кредит!
                Зависи по колко ще вървят правата. При 15-17ст на право и необходими 5бр.за акция се доближаваме до настоящите пазарни цени.
                Last edited by tony1975; 25.01.2020, 04:36.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  :Можело и по надолу от текущите нива -БРАВО! Успехът е гарантиран!

                  Алтерко АД-София
                  Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета18:18

                  Уведомление относно увеличението на капитала на Алтерко АД и неговите параметри
                  Прикачени файлове: Решение на СД за увеличението на капитала и неговите параметрите Уведомление относно параметрите на увеличение на капитала
                  Малко ми напомня на увеличението на капитала на Елана Агро Кредит!

                  Коментар


                  • :Можело и по надолу от текущите нива -БРАВО! Успехът е гарантиран!

                    Алтерко АД-София
                    Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета18:18

                    Уведомление относно увеличението на капитала на Алтерко АД и неговите параметри
                    Прикачени файлове: Решение на СД за увеличението на капитала и неговите параметрите Уведомление относно параметрите на увеличение на капитала

                    Коментар


                    • Не е ли нормално да е около текущите нива или по-високо ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Няма ли още обявена цена, очаквания ?
                        "В началото на годината"..... каквото и да значи това Аз очаквам да кажат за продажбите и печалбата. След рекорда за черния петък очаквам и рекордни годишни продажби.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Да дават по-бързо параметрите на увеличението на капитала.
                          Няма ли още обявена цена, очаквания ?

                          Коментар


                          • Да дават по-бързо параметрите на увеличението на капитала.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Много добро начало на годината !

                              Вероятно пазарът вече търгува на база целите за 2020 г.

                              Дали ще ни изненадат и с по-високи от заяваниете ?

                              ЦЕЛИ НА ДРУЖЕСТВОТО ЗА 2019 ГОДИНА :
                              • Постигане на годишен оборот от 21 000 хиляди лева
                              • Постигане на брутма печалба от 8 000 хиляди лепа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
                                Каролски клиенти купуват, а на тях нещата им са "ясни преди всички".
                                Дали някой няма предварителна информация за "лапане" от новогодишните промоции?
                                Аз си мисля че ентусиазмът е свързан с новите им продукти - Wi-Fi Bulb, Shelly Vintage collection и т.н.

                                ... Нещата вървят страхотно ! Пожелавам успех на Митко Димитров и неговия екип !
                                “Speculation is a business. It is neither guesswork nor a gamble. It is hard work and plenty of it.”

                                Коментар

                                Working...
                                X