IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Кажи играчоре, с какво не си съгласен?
    Макар, че нямаш акции, за да се наречеш играчор/
    Какво вдяна от прочетеното?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
      Колко автомобила Тесла имаше в България преди 7-8 години

      Единственото общо между Тесла и Шелли койн е това,че са акции.А разликата от Мъск и Митко ли къв беше, е от небето до земята


      Аз не съм голям играч, много добре го знам и затова не го твърдя! Аз изказвам мнение. Вие се хвалите, че сте направили 55%, от нещо от което други са направили много повече!

      Няма нужда да го казваш,то е очевидно ,че не си.
      И стига ми преиначава думите.55% го казах на клоуните шестака и здравко,които не са спечелили и 1лв от тук,а ми даваха "умно" акъли


      Колега, няма защо да Ви казвам за 45 на 18 или на 20, аз Ви говоря за над 100.

      На 45 да кажеш,че ще иде на 100 и в момента да е 46.80 не мисля,че е много голямо постижение,но щом го приемате за такова ОК
      Last edited by petrg5s; 01.09.2023, 19:51.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        ...Защо не ги разправяше тея работи на 18,на 20,ами сега на 45?
        Къде беше изобщо на предишния връх,после на дъното 18.Сега идваш и голям "играч" стана изведнъж.
        Докажи се пък тогава.Спечелил от една акция на късмет и айде

        И глупостите ти са ИПО-то са доста дебилни.Знаеш ли колко ИПО -та има по света ? Знаеш ли колко от тях правят по 12000%
        Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

        Колега, това че през миналата година при корекцията на пазара сме имали еднакво мнение за посоката на движението при тази акция, не означава, че Вие сте го посочили като начало. Но ако такава мисъл Ви удовлетворява, така да бъде! Бих Ви препоръчал да анализирате прогнозата си и това, че повишението на цената не завърши на 23лв, както и колегата 33 номер от Чикаго Булс Ви казваше още преди да достигне до това ниво! Аз преди месец Ви казах за нивото от 28лв, че няма да е втори връх, а ниво за преодоляване по пътя нагоре.

        Не съм избягал, как да Ви покажа нещо, което нямам. Нямам ТА, който показва достигането на такава цена, както и преди съм Ви казвал има неща, които не се виждат от чертичките! Ако търсите анализ прочетете тези на Монтега, те са давали такива цени! Ако търсите обяснение от техническа гледна точка, нивото от 52лв (прогноза на Монтега) е ниво по Фибоначи, от графиките на колега тук във форума.

        А картинката е актуална при цена от над 100лв на акция до 2026г.
        Колега, няма защо да Ви казвам за 45 на 18 или на 20, аз Ви говоря за над 100. Напълно естествено е да мине през 45. Дали ще мине миналия месец, този или следващия е без значение. Има няколко неща, към които бих насочил вниманието Ви. Колегата Тони наскоро публикува една снимка от миналата година (която е добре да сте си запазили) с бонуси за мениджмънта на компанията под формата на акции, които ще получат при тримесечна осреднена цена, която се гледа към 31 Декември, няколко поредни години. Там има едно ниво 27Евро. Монтега пусна една прогноза 52лв до една година. Същите 52 лв (26,67 Евро) е 361,80% по фибоначито на колегата Спекулант79. Юни месец на ОСА бяха показани четирите инвестиционни форума, на които ще участва компанията след отчета за полугодието. Та ако не гледате цалата тази картинка, дали ТА сам по себе си би Ви отвел до това ниво? От техническа гледна точка пресичането, което показвахте в края на миналата година показваше смяната на посоката и добрия ръст, който сте отиграли. Но не Ви показва тази картина



        А тази картина Ви води и към следващото нещо, което Ви цитирах. Колко автомобила Тесла имаше в България преди 7-8 години, преди 3 години, днес и колко ще бъдат след 5-10 години? Колко домове са имали смарт решение за дома преди 3-4 години колко са днес и колко ще бъдат след 10 години? Те работят в категория, която е в първите 2,5%. Колко са конкурентите на Шели в тази област? Колко са тези предлагащи 3 технологии (Wi-Fi, Bluetooth и Z-wave)? Няма да изреждам други неща коментирани във форума! Потърсете ги Вие какъв е бизнеса на конкурентите им!

        Аз не съм голям играч, много добре го знам и затова не го твърдя! Аз изказвам мнение. Вие се хвалите, че сте направили 55%, от нещо от което други са направили много повече! Както Ви казах и преди поздравления за добрия резултат, но приемете че може и да сте сбъркали с определянето на нивото на продажба, защото не винаги ТА казва всичко!
        Last edited by Key Ru; 01.09.2023, 19:07.

        Коментар


        • Във Франкфурт, Шели върви по 47,70 за една ценна книга, а на ултра-неадкватната бфб, се търгува по незнам си колко лева отдолу. (нито ги помня котировките на бфб, нито ги имам за фактор клошарите и спекулантите на бфб).
          Играчорите на бфб са тотално увредени от великата депресия, която преживяхме през 2007 при спада на индекса от 1950 до 250, сравнимо само и единствено с великата депресия в САЩ преди 100г.
          Някои преживяха, но уви, повечето се увредиха трайно!
          Дами и господа - това е "матряла" на бфб.
          Не може, да се очаква от него повече от това, което показва.
          Липса на адекватност към брутално технологична и иновативна компания като ШЕЛИ!

          ps. Техническите анализатори тук са проспали (и което е още по-интересно - продължават да проспиват) най- значимото дружество на бфб до момента.
          Last edited by AF Debugger; 01.09.2023, 19:20.

          Коментар


          • Сега можем да добавим още един интелигентен домашен плейър към неговите партньори. Zendure доставчик на система за съхранение на енергия и балконска електроцентрала. Шели седи между Зендур и собственика на дома.

            Защо Zendure би избрал да работи с Shelly? Защото Шели бързо изгражда операционната система за германските собственици на жилища. Shelly обучава инсталатори, които инсталират продукти на Shelly в немски домове и след това немските собственици на жилища разполагат с приложението, стенен монитор или уебсайт на Shelly, за да контролират дома
            What are balcony solar systems? Photovoltaic systems are an optimal way to generate energy: solar energy is converted into electricity by solar panels. But not ... Read more
            Last edited by Yori; 01.09.2023, 17:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

              Ще стане ли най-големият на Балканския полуостров.
              Това не е приоритет, защото приоритетите ни са несравнимо по-големи.
              Виж обаче, вашите никак не са за завиждане
              Харизахте си златните хартишки по трийсетак и сега се облизвате под лозата.
              С изкривеният тех.анализ - до кривата круша
              ps. Толкова е готина ситуацията, че забравих да уточня, дали е препоръка
              Last edited by precakanoto; 01.09.2023, 18:48.

              Коментар


              • “Шелли Груп” АД навлиза на нов развиващ се пазар за управление на чистата енергия за потребители - Стратегическо партньорство с доставчик на балконни електроцентрали и системи за съхранение на енергия Zendure

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Даже още е сега мисля да ида.
                    Препоръчваш ли някакви конкретни свещи или няма значение какви ?
                    Е ,как какви свещи - ЯПОНСКИ , разбира се ! Шегувам се - нищо лично !
                    мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Ти ходи поне веднъж в седмицата да палиш свещичка за тяхно здраве че измиха очите на тиквата
                      Даже още е сега мисля да ида.
                      Препоръчваш ли някакви конкретни свещи или няма значение какви ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Кокорчо дефлацията и Кирчо клоуна ми казаха
                        Ти ходи поне веднъж в седмицата да палиш свещичка за тяхно здраве че измиха очите на тиквата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                          Хахахахахаха, така ли казаха на събранието на герп
                          Аре и тоя "интелект" се включи
                          Кокорчо дефлацията и Кирчо клоуна ми казаха
                          Last edited by petrg5s; 01.09.2023, 10:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Насдак тук е около върха си и от 2024 ще пада с години.
                            Хахахахахаха, така ли казаха на събранието на герп

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                                За тайминга както писах акцията вероятно няма да обърне дългосрочно преди нови върхове за Насдак и Крипто.
                                Също Сигнал че нямаме връх е , че не е влязал масовият учасник. Той влиза в края. Тук се знаем, говоря за съвсем нови рибоци.
                                Насдак тук е около върха си и от 2024 ще пада с години.По тази лигика Шелли койн никога няма да падне
                                А за влизане,сега да влиза някой тепърва доста ме съмнява.Едва ли има чак такива балъци след 55% за 1 м.Пък и да има останали някакви, те са дребни и не могат да вдигнат цената.
                                Last edited by petrg5s; 01.09.2023, 10:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X