IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хората си пазаруват яко! Аз не разбирам от тия джаджи , но явно са доста добре приемани!
    Last edited by tony1975; 05.06.2020, 15:31.

    Коментар


    • file:///C:/Users/User/Downloads/%C3%...3%A8%20(1).pdf

      http://www.x3news.com/?page=news&language=bg#

      Коментар


      • Айде и аз взех 2450 броя. Дано се представят добре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Тази текст от събития, настъпили след датата на съставяне на консолидирания одитиран финансов отчет ми хареса доста. Да видим как ще изглежда отчета за първо тримесечие.
          Много, много добри!

          Коментар


          • Тази текст от събития, настъпили след датата на съставяне на консолидирания одитиран финансов отчет ми хареса доста. Да видим как ще изглежда отчета за първо тримесечие.
            Използвайки натрупаната маса от клиенти и без инвестиране на значителни средства за реклама, дъщерното на „Алтерко“ АД дружество – „Алтерко Роботикс“ ЕООД е предложило на своите клиенти промоционални условия за закупуване на нови устройства, което по предварителни данни води до значително увеличаване на приходите и печалбата на „Алтерко Роботикс“ ЕООД спрямо първото тримесечия на 2019 година, като ръководството очаква, тази тенденция да се запази и през второто тримесечие на 2020 година.

            Коментар


            • еми не спят ....


              Новият продукт е цялостно решение за превенция на епидемии, включващо скрининг на телесната температура и интелигентна система за предупреждение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Най-хубавото не е конкретният продукт а креативността и адаптивността. Скоростта на реакцията е много добра. Това са най-важните активи на една компания. След като сега го направиха ще го направят и в бъдеще. Имам акции.
                Може да не повярваш, но това са на 100% и част от моите разсъждения, които бяха и в основата на желанието да посъбера нещо, макар да не успях с бройките които мислех ...
                Когато продадоха телекомуникационния бизнес си рекох, чакай да видим накъде ще поемат, и взех малко После с умните джаджи хванаха категория в амазон и си рекох аха, дотук добре, взех още малко, после като започнаха да генерират други джажи - аха това вече не е случайно ...и посъбрах по някое процентче за портфейлче

                Коментар


                • Най-хубавото не е конкретният продукт а креативността и адаптивността. Скоростта на реакцията е много добра. Това са най-важните активи на една компания. След като сега го направиха ще го направят и в бъдеще. Имам акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
                    Браво и от мен! Най вече за бързите и адекватни действия, дано на някои от прехвалените прележаващи на стара слава компании, любими на ПФ и форумни агитки им светне под шапките накъде върви света и с каква скорост. Все някога и нашия пазар ще вземе да реагира на новини
                    Несъмнено добри новини от ит-компанията, Другата борсова ит-компания днес също напомни за себе си чрез ръст в цена и оборот, но и при тях май има някакъв оптимизъм, - https://novinata.bg/biznes/v-balgari...vki-za-panika/
                    Понеже имам в портфейлчето алтерко налага се да кажа, че горното не е препоръка

                    Коментар


                    • Браво и от мен! Най вече за бързите и адекватни действия, дано на някои от прехвалените прележаващи на стара слава компании, любими на ПФ и форумни агитки им светне под шапките накъде върви света и с каква скорост. Все някога и нашия пазар ще вземе да реагира на новини

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/novini/261/a...304387/#304387 Браво!!!

                        Коментар


                        • "Импетус Капитал" ООД управлява първия алтернативен инвестиционен фонд "ИмВенчър II" КДА. Фондът инвестира в развиващи се български компании с голям потенциал за растеж В последнит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Coronavirus Killer?
                            Короната не вирее в клауда,- чиста работа

                            Коментар


                            • Coronavirus Killer?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Другари, беше ми приятно във вашата компания, но вече съм аут. Желая ви успех!
                                Мерси, Греъм. Горещо ти желая успех в намирането на добри инвестиции! Доста голям избор от компании има на доста прилични цени и по света, и у нас. Пазарите изпреварват събитията, да видим кога ще вземат да се успокояват нещата.

                                п.п. За Алтерко явно на теб съм помагал да излезеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X