IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Harry Kane, на други възможността за инвестиция им е интересна


    Коментар


    • Г-н Kane, прочетох внимателно поста ви и разбрах, че нищо не разбирате, което вие сам казвате на няколко пъти. Чудя се защо си губите времето да пишете, когато нямате какво да кажете? Горещо препоръчвам първо да почетете малко преди да пишете. Харесвам хората, които разпръскват знания а не невежество. Лека и доходна. Пожелавам ви да изкарате някой лев на борсата. Напоследък предоставя доста възможности.

      Коментар


      • Първо да кажа, че не познавам нито Алтерко, нито ТБС, и двете са холдинги изглежда, като при Алтерко се търгува Холдинга, а при ТБС е май едно от дъщерните (още по-зпе). Не ги следя, защото ми е ясно как се прави цялата работа, като дойде едно дружетво при посредник и каже, че иска проспект за борсата.
        Та, това което виждам е че Алтерко е холдинг и холдинга увеличава капитал така ли?
        Първо лошо впечатление, на консолидирана база излиза, че някое от дъщерните или няколко имат общо 11 милиона кеш на депозит? Не могат ли да направят депозит към ходинга ако трябва пари за друго? Не е ли първо тези пари да се уползотворят после нов капитал? Не разбирам. то най-лесното е нов капитал да се търси.
        Второ ужасно лошо впечатление. Това АДСИЦ ли е или както казвате било Тех? Защото в холдинга от 5.1 милиона инвестиции в дъщерни 3.6 МИЛИОНА СА В ДРУЖЕСТВО НА ИМЕ ПРОПЪРТИС - това НИ или Тех е? Не разбирам
        толкова за това дружество. Какво нещо е човек да има визия и инстинкт правилен, без да знае нищо за дадено дружесто и да се окаже прав, да не се занимава с такива глупости на БФБ.

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Само че, ти трябват 5 права за да запишеш една акция, а сметките всеки сам си прави !
            Да,но правата са стотинки(така мисля) ,+ комисионна.Ще се види във времето.Благодаря!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Няма грешка, идеята на всяко предлагане е да се наберат нови шарани - в смисъл, парите от старите вече сме ги взели и те не ни интересуват, но трябва подсладител за новите шаранчета, за да дойдат при нас. За пиър можеш да видиш колегите им от Евана и Евереста, които си убиха акцията от 1,50 до под 1 лев само и само да прилапат едни кинти. Дали и тук ще е така - скоро ще разберем
              Ами не мога да отрека- подхода им е добър.По живем,увидем.Пак Благодаря!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Няма грешка, идеята на всяко предлагане е да се наберат нови шарани - в смисъл, парите от старите вече сме ги взели и те не ни интересуват, но трябва подсладител за новите шаранчета, за да дойдат при нас. За пиър можеш да видиш колегите им от Евана и Евереста, които си убиха акцията от 1,50 до под 1 лев само и само да прилапат едни кинти. Дали и тук ще е така - скоро ще разберем
                На кривата ракета космоса й пречи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение
                  Аз пак да нахалствам- ако купя права и после акции на 3лв/бр ,няма ли да съм платил по- малко за 1 бр. отколкото ще е осреднената на настоящ акционер .Т.Е. къде е грешката
                  Само че, ти трябват 5 права за да запишеш една акция, а сметките всеки сам си прави !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение
                    Аз пак да нахалствам- ако купя права и после акции на 3лв/бр ,няма ли да съм платил по- малко за 1 бр. отколкото ще е осреднената на настоящ акционер .Т.Е. къде е грешката
                    Няма грешка, идеята на всяко предлагане е да се наберат нови шарани - в смисъл, парите от старите вече сме ги взели и те не ни интересуват, но трябва подсладител за новите шаранчета, за да дойдат при нас. За пиър можеш да видиш колегите им от Евана и Евереста, които си убиха акцията от 1,50 до под 1 лев само и само да прилапат едни кинти. Дали и тук ще е така - скоро ще разберем
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Аз пак да нахалствам- ако купя права и после акции на 3лв/бр ,няма ли да съм платил по- малко за 1 бр. отколкото ще е осреднената на настоящ акционер .Т.Е. къде е грешката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Видях я - направих си зимна градина в полуяпонски стил у дома с парите, дето трябваше да са за там ,,,
                        Изключително далновидно решение, Поздравления!
                        И аз правя нещо такова в момента
                        А и Нема нужда чак от японията, но па от японските технологии може да има неква идея

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Какъв е тоз имот който спрягаш - семки и бонбонки, спрямо бизнеса ли?.
                          Ми то тоз имот сам можеш да го купиш, вместо да се въртиш по екскурзии, какво нашиване
                          (Продължавате да бъркате, според мен)
                          Апропо, видя ли вече част от Япония-та !?
                          Видях я - направих си зимна градина в полуяпонски стил у дома с парите, дето трябваше да са за там и ми дойдоха от един дивидент от една друга компания - да не спамя излишно и да рекламирам други. както казах, успех тук и дано да сте нагоре и след увеличението, което, не се съмнявам, ще е успешно
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ич не бъркам, колко е фри флота и колко е у мажовците? И ако фри флота да речем се запише от цацата, кой ще запише делът на мажовците, ако не нова цаца - иначе за чий им е увеличение, като нямат регулаторно изискване (като при банките) Пък и имотът у КрАстАва вада иска кинти, а не права

                            Дано не ви нашият - аз лично съм силно скептичен към всяко едно увеличение на капитала у нас, пък и този филм сме го гледали десетки пъти вече
                            Какъв е тоз имот който спрягаш - семки и бонбонки, спрямо бизнеса ли?.
                            Ми то тоз имот сам можеш да го купиш, вместо да се въртиш по екскурзии, какво нашиване
                            (Продължавате да бъркате, според мен)
                            Апропо, видя ли вече част от Япония-та !?
                            Last edited by precakanoto; 05.10.2020, 14:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Има нови 3 млн акции, с които се увеличава капиталът, И не са само на мажовците, а на дружеството
                              Бъркате Груев, с други мажовци от последните публични предлагания, които си шиткаха картоните - от типа градус, телелинк и незнам си какво
                              Ич не бъркам, колко е фри флота и колко е у мажовците? И ако фри флота да речем се запише от цацата, кой ще запише делът на мажовците, ако не нова цаца - иначе за чий им е увеличение, като нямат регулаторно изискване (като при банките) Пък и имотът у КрАстАва вада иска кинти, а не права

                              Дано не ви нашият - аз лично съм силно скептичен към всяко едно увеличение на капитала у нас, пък и този филм сме го гледали десетки пъти вече
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Разбира се, нали това е целта - мажовците да си разкарат техните права
                                Има нови 3 млн акции, с които се увеличава капиталът, И не са само на мажовците, а на дружеството
                                Бъркате Груев, с други мажовци от последните публични предлагания, които си шиткаха картоните - от типа градус, телелинк и незнам си какво

                                Коментар

                                Working...
                                X