IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от buyvalue
    Нямам никаква идея колко би трябвало да струва това
    Мисля, че това казва всичко. Успех в търговията. Аз съм си казал какво мисля за позицията още от миналата година и до сега не съм се почувствал разочарован нито за миг. Според мен системно плюете по всичко хубаво на БФБ. За мен това е най-доброто на пазара и ако има нещо, което може да го измъкне е точно тази компания и тези хора, които плюете. Да видим как ще се развие във времето. Не препоръчвам нищо за търговия. Всеки има глава на раменете си и сам си решава. При мен е най-тежката позиция и не се оплаквам изобщо. Лека и утре да направиш пари на борсата. Желая ти го искрено.

    Коментар


    • buyvalue, според теб в момента дружеството подценено или надценено е? Само по този въпрос не разбрах позицията ти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fancy Bear Разгледай мнение
        Къде са чужденците ? Нали чакаме нашите евробратя от Италия и Германия да купуват ?
        ц,
        чуженци така не идват. поне не в момента.
        ако дойде чужденец ще го разбереш, когато тресне на масата много милиони евро и купи цялото дружество. това не виждам как ще се случи точно сега не защото е невъзможно, а защото дружеството тръгва много добре и няма смисъл да се продаде сега преди да се е развило и като пазари и като технолигия. за какво да продадеш нещо за 100(услвоно) като можеш да го продадеш след някоя и друга година за 1000 при положение, че всичко ти е ръстове в моемнта.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fancy Bear Разгледай мнение
          https://www.investor.bg/novini-i-ana...lterko-315669/
          32 лица записали над 71,5% от какциите. Къде са германците и италианците ?
          Записването като цяло е успешно, но тази бройка доказва, разходите по пласирането си били космически - половин милион, за да привлекат тридесет и няколко акционера, някои от които и свързани лица, което се пада по около 13-15 хил. Лв на един нов акционер.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Fancy Bear Разгледай мнение
            Къде са чужденците ? Нали чакаме нашите евробратя от Италия и Германия да купуват ?
            Ще си купуват директно във Франкфурт на 5,70 евро

            Коментар


            • Къде са чужденците ? Нали чакаме нашите евробратя от Италия и Германия да купуват ?

              Коментар


              • https://www.investor.bg/novini-i-ana...lterko-315669/
                32 лица записали над 71,5% от какциите. Къде са германците и италианците ?

                Коментар


                • Mуки пулс 68/71 оксиметрия 97/98 , може и да ме бъде... от рипанета на цената ще да е!

                  пп. Тони , хич не ми е до смях, то консерва как мене да я качи на почитната стълбица...., и за
                  кръвно налягане ще трябва да си поръчам
                  Last edited by inta53; 13.11.2020, 15:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Хаха аз днес се замерих за сефте в живота ми - 97, пушка съм
                    Супер, но и Какво съвпадение - днес и алтеркото - пушка,
                    Колко е готино, да констатираш растеж на портфейля, когато борсата все още стагнира..
                    (пу пу, да не урочасам)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Днес си поръчах два бр. оксиметри през сина ми, да видим кога ще ги получим, а и качественна ли е стоката
                      спонсориране и далавера да става!
                      И аз си поръчах, но повече от сантимент към компанията, все пак всеки съвременен телефон мери тази сатурация и то много точно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Берти тя и килата ли мери, ще я върна,- нямаше теглилка в презента, не ща да ме плаши , а насърчава!
                        Поръчах две за да си ги менкаме и сверяваме, иначе не им вярвам много, но се надъм да дават контролна насока.
                        Гледам от два дена и в Кауфланда рекламират подобни на почти третинка от наща цена, но сантимента си проговори...

                        ха ха!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          и аз така ама килограма

                          Берти тя и килата ли мери, ще я върна,- нямаше теглилка в презента, не ща да ме плаши , а насърчава!
                          Поръчах две за да си ги менкаме и сверяваме, иначе не им вярвам много, но се надъм да дават контролна насока.
                          Гледам от два дена и в Кауфланда рекламират подобни на почти третинка от наща цена, но сантимента
                          си проговори...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Хаха аз днес се замерих за сефте в живота ми - 97, пушка съм
                            и аз така ама килограма
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Хаха аз днес се замерих за сефте в живота ми - 97, пушка съм

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Днес си поръчах два бр. оксиметри през сина ми, да видим кога ще ги получим, а и качественна ли е стоката
                                спонсориране и далавера да става!
                                Не казвай че ще ги държиш и двата на различни пръсти на ръката . Народа се е луднал да поръчва и много дървета изядоха. повечето показват че си на ония свят. Здрав човек сатурация 50 . Дано излязат читави животинки.

                                Коментар

                                Working...
                                X