IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мани ти тая работа - 3 пъти да ти пращат СМС "Чакай си пратката днес", и все да не идва. Накрая да ти кажат "изчерпан ви е лимита за адреса" - сигурно защото не съм ги ползвал на този адрес от години и са го забравили. И няма една кокошка да вдигне телефона, трябва да се правиш на изпращач, за да чуеш "ми ние я нямаме тая програма" (програмата дето решава да ти пусне 3 пъти смс че "ей сега идваме" и накрая да ти прати куриера с половината пратка).

    п.п. мнението ми беше за другата ракета. За Алтерко само похвали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
      В този сектор, най-скъпо е проектирането. После производството е направо без пари (едва ли има повече от 30лв себестойност желязото).

      @тони, само заради могъщото по*ир@не на спиди от последните седмици, заслужават на номинал и в аналите на историята да отидат. Но пък парите не миришат Просто им се ядосвам на пропуснатите ползи...
      Затова Черния петък е месец или 30тина дни преди Коледа
      за да може пратките да се изпратят и пристигнат
      Питай Алтерко колко дни след черния петък ги пращат (онзи ден имаше снимка на СИОто във фейсбук от склада им, около 7 дни след черния петък), после куриерите колко дни ги разнасят.

      Не е проблема в куриерите
      и в доставчика и в натоварването и въобще предвидено е един месец преди коледа, не случайно!

      знам, че българинът е свикнал да мрънка, но и малко умисъл и емпатия няма да е лошо

      Един месец, това е реалния срок за доставка по коледа. Някои неща ми дойдоха за дни, но тава е късмет.

      Знаеш че имаш право да откажеш попъчката след примерно 55 дни непристигане. И ти връщат парите. Дотогава седиш край камината и чакаш.
      Last edited by oslo; 07.12.2020, 13:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
        Не е много ясно дали повишения оборот компенсира намалението на печалбата от снижението на цените,
        но карай да върви - алъш - вериш да има.
        В този сектор, най-скъпо е проектирането. После производството е направо без пари (едва ли има повече от 30лв себестойност желязото).

        @тони, само заради могъщото по*ир@не на спиди от последните седмици, заслужават на номинал и в аналите на историята да отидат. Но пък парите не миришат Просто им се ядосвам на пропуснатите ползи...
        Last edited by X_Y; 07.12.2020, 11:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          На съпругата ми Алтерко и Спиди са най тежките акции в портфейла отдавна. Двама колеги решиха да се включат
          Това е хубаво, помагаш да имаме и нови участници на борсата ! Ех, ако имаше и заинтересовани институции да си вършат работата къде щеше да бъде борсата сега !
          Last edited by Zdravko; 07.12.2020, 12:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Жената и бабата ли ще добавиш като акционери ?
            На съпругата ми Алтерко и Спиди са най тежките акции в портфейла отдавна. Двама колеги решиха да се включат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              4-ма са ти, а не двама
              +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Акционерите нарастват до 568!

                От мен тази седмица ще имате още 2-ма

                Успех!

                4-ма са ти, а не двама
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Акционерите нарастват до 568!

                  От мен тази седмица ще имате още 2-ма

                  Успех!

                  Жената и бабата ли ще добавиш като акционери ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                    Може още да нараснат след резултатите от продажбите покрай предстоящите празници.
                    Не е много ясно дали повишения оборот компенсира намалението на печалбата от снижението на цените,
                    но карай да върви - алъш - вериш да има.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Акционерите нарастват до 568!

                      От мен тази седмица ще имате още 2-ма

                      Успех!

                      Може още да нараснат след резултатите от продажбите покрай предстоящите празници.

                      Коментар


                      • Акционерите нарастват до 568!

                        От мен тази седмица ще имате още 2-ма

                        Успех!

                        Коментар


                        • Супер яка дискусия се получила вчера с готини смислени мнения и в двете посоки....бравооо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Да, но тук акциите не са придобити от ФЛ с ръководни функции или негово ЕООД.
                            Да, исках да кажа, че донев инвест уведомява, защото е на ръководна длъжност, а не защото държи над 5%.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                              Абе май не е точно така. Лицата с ръководни функции също пускат уведомления без значение дали имат над 5% или не.
                              Да, но тук акциите не са придобити от ФЛ с ръководни функции или негово ЕООД.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                                А тъй като много се отплеснах за което се извинявам , при ДИ имаме дружество със значително дялово участие което е длъжно да информира. Значително участие е над 5 %.
                                Дъщерните на Алтерко холдинг за сега са с 0.11 %.
                                Абе май не е точно така. Лицата с ръководни функции също пускат уведомления без значение дали имат над 5% или не.

                                Коментар

                                Working...
                                X