IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-динамичните компании за машини и оборудване: Поредната добра година


    В секторната класация на "Гепард" има най-разнообразни производители: от оборудване за армията до медицинска апаратура

    Коментар


    • Спокойствие и само спокойствие...
      На нас може да ни се иска всеки ден да виждаме тримесечen отчет, но си трябва времето,
      за да дойдат числата из "екселксите" таблици, а най-вече - зад това време стои трудът и усилията на всички в Алтерко
      Така че, да им пожелаем много креативност, музи и съвършенство в удивителния сwят на IoT & embed-устройствата, Абе какво да се каже за embedded system - то е нещо съзидателно, -като да съживиш желязото, като създател така да се каже (нещо което г-н Кейн не е в състояние, да схване)
      Както каза и дддд - напълно разбираемо е, сайтът да не е от значение... "Желязото" преди всичко...
      Last edited by precakanoto; 15.12.2020, 18:54.

      Коментар


      • Allterco Robotics US and Home Assistant Announce Integration to Bring the Power of Shelly Products to Smart Home Enthusiasts

        http://www.globenewswire.com/news-re...thusiasts.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Дори не знаех, че съществува такъв - поне Гугъл не ми го предлагаше в топ резултатите. благодаря!
          Има много какво да се направи по отношение на сайтовете и тяхната оптимизация. Приемам го като добър знак. Имат по-важни неща и не могат да стигнат до тук. Бърз растеж се управлява трудно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Тони, този сайт е малко по-прегледен. https://arobotics.io/
            Дори не знаех, че съществува такъв - поне Гугъл не ми го предлагаше в топ резултатите. благодаря!

            Коментар


            • Тони, този сайт е малко по-прегледен. https://arobotics.io/

              Коментар


              • В края на седмицата имат 583 акционера - помогнах със 7 човека за каузата . Дано още декември минат 600 акционера!

                Това което забелязах, когато разказвах на някой за Алтерко АД, е че ми бе по-лесно да пратя линк към онлайн магазините с техни продукти, защото от сайта на компанията може да се научи малко за това, което правят и им се случва 2019-2020година.

                Добре е, че сериите Shelly и MyKi си имат собствени сайт-магазини shelly cloud , mykifamily.com и добре разработени канали във ФБ, а от скоро и в Туитър

                От друга страна, ако Алтерко се готви да стъпи на международна борса - трябва да отделят малко ср-ва и да пипнат сайта си https://allterco.com/ ! Тук освен много инфо за смс бизнеса и малко за тракерите за домашни любимци, друго трудно се открива. Информацията в сайта е на английски и рядко се актуализира(последните новини са от Февруари 20г.), а секцията с инфо за инвеститори е на БГ - след последното увеличение и небългарските имена, които видях в списъка с нови акционери, е време за промяна и тук


                Успех!

                Last edited by tony1975; 12.12.2020, 09:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Благодаря, нали затова пиша във форума на инвестора - тук сте професионалист до професионалиста, а някои сте даже top
                  Не инвестиционна, друг тип помощ, ама няма да напиша каква, че някой го смята за обида. В много хедж фондове съм чел, че си имат постоянно назначен психолог.

                  Коментар


                  • Ако доверие не те кефи, защо го пишеш в алтерко? Или може би не разбирам добре, какво имаш предвид

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      И аз благодаря - винаги е било удоволствие да комуникирам с теб. Тук групата на манипулаторите (ака родните Пророци от Омаха) си я знаем, ти не си в нея. Кой от двама ни е прав - ще видим, времето ще покаже. То самата компания си го пише черно на бяло, че е качила цената от 6 на 7 лева. И, като изключим фенските пристрастия, засега действат много умно - не дават на феновете и грам да се усъмнят в тях, при най-малък повод на пропукване (ИПО, нови акции) вадят някакво асо от ръкава и качват или не позволяват цената да падне - това им го признавам, добри са. да видим колко аса имат, че като чета на колко народ тази позиция му е първа по тежест в портфейла, изходът верно може да се окаже много тесен (не го пожелавам). Спирам и няма да драскам тук до Нова година, после пак ще си лафим
                      Зайчета от ръкавите може и да вадят, но вадят и резултати, а за нас това е най важното, добри резултати и цената на хартията да расте ! Не мисля и, че на много хора тази акция им е първа по тежест в портфейла, защото това е сравнително нова,неутвърдена и до скоро незабелязвана от пазара. Едва ли са много хората, които са се хвърлили в началото с голямо участие. Това са само мои размисли де !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        За мен мажото на Спиди е един от най-свестните мажоритари на БФБ! Дай боже повече такива! А компанията ако продължава да повишава резултатите си и до 2/3 милиарда може да стигне, какво лошо има!?
                        Това противопоставяне Спиди - Алтерко, само глупав и завистлив човек може да го измисли!
                        Дай Боже Батя. Хубаво е, а не лошо, ако станат 2/3 и 3/3 милиард , но нали няма толкова време до сделката. .. Оттук пишещите всички отчитат успехите на спиди и не ходят там да правят дразги по линиите: спиди-алтерко, спиди-мцх, спиди-нещо друго. Виждаме, че Грую търси само "сигурни" позиции, щото нали им е ял попарата на мажовците и вече всички са обявени за "мошеници", особено ако няма дивидент, ама не отчита, че сигурните артии вече са "лимитирани отгоре"- и за спиди и за чез се отнася. и после като представят търговите може да има пак олеле - каква я мислехме каква стана, и съответно и техните хвалени мажовци може да се окажат прокълнати, и т.н., да не разваляме дискусията
                        На мен даже много ми се иска и от спидито и от чез да излязат максимално огромни парични маси още в началото на новата година
                        Last edited by precakanoto; 09.12.2020, 15:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto

                          А "арменеца" бил ларж,... на 1/3 милиард капитализация На лафове да се наслушаш при Грую ))
                          За мен мажото на Спиди е един от най-свестните мажоритари на БФБ! Дай боже повече такива! А компанията ако продължава да повишава резултатите си и до 2/3 милиарда може да стигне, какво лошо има!?
                          Това противопоставяне Спиди - Алтерко, само глупав и завистлив човек може да го измисли!

                          Коментар


                          • Всяка една акция, която расте и от нея няма Грую е манипулирана, а там където той има акции, цената е справедлива и дори подценена. Има логика.

                            П.С. Пропуснах Харито.

                            Коментар


                            • Уфф, абе знам че от пропуснати ползи много боли, ама владейте се малко бе хора.. стари пушки сме уж!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Благодаря ти ! Същото ти пожелавам и на теб ! Виж, мисля, че вземаш нещата много навътре от това кой какво е написал ! Сигурен съм, че повечето тук не са с идеята да манипулират, а и да има такива мислиш ли че хората, особено българина лесно се манипулира ! На борсата особено всеки застава с парите си, така че едва ли някой се хвърля на сляпо да инвестира. А и е цар-пазар, кой където иска там да купува и каквото иска това да си пише !
                                И още нещо, сигурен съм, че цената от 7лв. пазара я закара там и не беше манипулирана ! Беше логична и нормална реакция след като излезна информацията за продажбите от черния петък. Сигурен съм и, че цена под 7лв. много трудно можем да видим вече.
                                И аз благодаря - винаги е било удоволствие да комуникирам с теб. Тук групата на манипулаторите (ака родните Пророци от Омаха) си я знаем, ти не си в нея. Кой от двама ни е прав - ще видим, времето ще покаже. То самата компания си го пише черно на бяло, че е качила цената от 6 на 7 лева. И, като изключим фенските пристрастия, засега действат много умно - не дават на феновете и грам да се усъмнят в тях, при най-малък повод на пропукване (ИПО, нови акции) вадят някакво асо от ръкава и качват или не позволяват цената да падне - това им го признавам, добри са. да видим колко аса имат, че като чета на колко народ тази позиция му е първа по тежест в портфейла, изходът верно може да се окаже много тесен (не го пожелавам). Спирам и няма да драскам тук до Нова година, после пак ще си лафим
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X